Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jelen a 1203
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2012 7:27 pm    Předmět: Citovat

zastav se , něco popijem , ale až někdy jindy , jsem nějak přepitej
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2012 8:39 pm    Předmět: Citovat

Jak stojí v mé oblíbené příručce pro řidiče vojenského vozu (r.1957, překlad z ruštiny) "nezvyklé zvuky, jejichž intensita se v krátkém čase rapidně nezvyšuje, zpravidla netřeba za jízdy řešiti".

Posim se asi bude Evil or Very Mad , ale u škodovek všeobecně v mnoha případech platí záoceánské "is not bug, but feauture"... Wink
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 10:02 pm    Předmět: Citovat

Někdy se určitě zastavim, uděláme přepadovku na Pavelku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2012 10:26 pm    Předmět: Citovat

Čistě teoreticky jsem dospěl k naprosto konečnému možná, že bych trosku i prodal, neb jsem se dostal do finanční tísně. Zatím čistě teoreticky. Jakou to má tak reálnou prodejní cenu? Koroze je minimální, podlaha je dobrá, rám taky, jen zadní lemy maj dirky, ale nic tragickýho, ekodaňe je to zbaveno, takže převod 800, všechno tam funguje, už nic nevrže, jsou k tomu díly - nová převodovka, starší převodovka, novej rozdělovač, novej přítlačák, nějaký hadice a podobný blbiny, převodka řízení, nová, (snad je k tomu, ten člověk, od kterýho ji mám tvrdil, že je na trosku)

teď neduhy: má díru v plynu, nevím, čím to je, dal jsem do toho fungl karburátor a furt to dělá, dá se s tim jet, ale je to trochu nepříjemný, že před rozjezdem se musí zaplýnovat.
Brzdí šejdrem, ale to je asi kvůli tomu, že dlouho stála, když se rozjezdí, tak to přestane, trochu to přešlo, když jsem s tím teď chvíli jezdil.

To je asi tak všecko. Je to reálný vůbec prodat za nějaký rozumný peníze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 8:17 pm    Předmět: Citovat

Co jsou podle tebe rozumný peníze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 10:53 pm    Předmět: Citovat

Ne za litr, nebo tak. Představoval jsem si asi tak 10 tyček, ale zatím to není aktuální a asi ani nebude - doufám. Jen sonduju, jestli to auto má reálnou hodnotu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2012 3:42 pm    Předmět: Citovat

Tak a je to aktual. Ac nerad, musim nabidnout k prodeji tuto svoji trosku. V pripade zajmu udelam novou stk, tato konci za mesic. Vcetne vsech dilu a kramu k tomu, predstavuji si za to deset tisic korun ceskych. Sad je to bez ekodane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2012 10:16 pm    Předmět: Citovat

Tak, trosku stále mám a nechám si jí, protože deset za ní stejně nikdo nedá a navíc jsem do ní dal nějaký peníze, tak by se to ani nevyplatilo. Akorát bych na ní udělal rád nějaké změny, pro mě k lepšímu, malinko ji pobastlit. Tak mám pár dotazů. Jak se vyndavá motor? Spodem? Horem? Ne, že by to bylo nutný, ale bylo by to zupa, sehnat třeba 1500ku. Popřípadě někde jsem viděl obrázek, kde byl v trosce motor ze žigula. Nevíte někdo, kdo měl tuhle úpravu? Jak je složitý tam motor napchat? Jde na převodovku, nebo se tam musí vepchat převodovka ze žigula? Ta má ale řazení zezhora na páku... No jedna šílenost za druhou. Dál bych jí rád dal starší kulatý nárazníky, dveře s klikama ven a nějak dovyrobil kšilt, ten se mi líbí. Masku bych chtěl zas zachovat takovou, jaká je teď. To je asi tak všecko. Jo dneska nenastartovala. Tak jsem chvilku oživil baterku na nabiječce a už vrčí. Ale málem jsem nezajel do garáže, protože měla problémy se rozjet na naprostý rovině. A to tam bylo jen trochu sněhu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2012 11:14 pm    Předmět: Citovat

hele , přijeď , sem k nám do hor na čerstvý tvůrčí vzduch
nechal jsem si tu pahejl kastle kde je motor s převodovkou

motor se vyndává horem
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2012 11:29 pm    Předmět: Citovat

Toho, že se vyndavá horem, jsem se trochu bál. Very Happy
Určitě přijedu, ale až příští rok. Zrušili nám dovolenou přes vánoce, protože papaláši si domluvili revizi letadla a nikdo se jim, překvapivě, dobrovolně nepřihlásil. Takže musíme 24,25,28,29,30 do práce. No Šejk Peterka ti povypráví. Hlavně bych chtěl stylově přijet troskou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2012 2:27 am    Předmět: Citovat

já dnes ráno skončil a jdu dělat až 4.1.

spodem to jde taky ale chce to aspoň metr nad zem a sundat nápravu
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2012 10:10 am    Předmět: Citovat

Ja to delal dycky horem, ale musi se to delat ve 2 lidech na tyci nebo mas-li stresni vokno muzez to delat kockou. Cim vice ten motor voceses, tim lip to de ven a min toho zkurvis. Ja osobne doporucuju vyndat chladic a sundat hlavu i s vodni pumpou.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2012 10:54 am    Předmět: Citovat

Hmhmhmhm, uvidíme, jestli seženu něco, co by stálo za to tam vetknout. Myšlenka motoru z e žigula se mi líbí, protože skoro 80 koní není k zahození. Kor když už jsem to někde viděl, že to jde. Ale kde Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2012 12:55 pm    Předmět: Citovat

Jelen napsal:
Popřípadě někde jsem viděl obrázek, kde byl v trosce motor ze žigula. Nevíte někdo, kdo měl tuhle úpravu? Jak je složitý tam motor napchat? Jde na převodovku, nebo se tam musí vepchat převodovka ze žigula? Ta má ale řazení zezhora na páku...


Motor ze žigula jsem viděl v jednom kempíku, byl tam i s převodovkou, výko motoru udělaný delší, bylo víc vepředu a v něm řadící páka - veškerá táhla od ní k převodovce udělaná, ze 1203 to nebylo. výfuk samozřejmě svařený na míru.

Jelen napsal:
No jedna šílenost za druhou. Dál bych jí rád dal starší kulatý nárazníky, dveře s klikama ven a nějak dovyrobil kšilt, ten se mi líbí. Masku bych chtěl zas zachovat takovou, jaká je teď..



K zblití
Hale, je to tvoje "auto", dělej si co chceš... Ale to co jsi popsal absolutně odporuje tomu, jak by měla 1203 správně vypadat. A mě se z toho zvedá žaludek.

Upozorňuji tě, že osazení dveří s klikami ven (pokud se ti je podaří sehnat) obnáší i úpravu sloupků a úplně jiné zámky, tedy pokud ty dveře bereš z nějakého vraku, vyřízni si i sloupky se zámky.

Kšilt znamená buď příšerný bastlení bez obstojnýho výsledku nebo radikální zásah, jako třeba dělal Gluetus http://glutheus.rajce.idnes.cz/201102A0#11022011726.jpg

Přijde mi to celý úplně nesmyslný... (Tím neříkám, že by ty moje klikovenkový vraky měly smysl.)
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2012 1:10 pm    Předmět: Citovat

Tak ona to zhovadilost je, proto si to klidně dám i vymluvit, co se týče trosky, nejsem úplně zarytej originalista, jako třeba co se týče žigula, nebo mergla, ale předek bez kšiltu mi přijde takovej holej, jak kdyby tam prostě něco chybělo, až nevzhlednej. Pokud dveře vyžadujou takovou úpravu, že se musí řezat sloupky, kašlu na to, nechám tam tohle, myslel jsem, že je to jaxi kompatibilní a ono nene. Kšilt by třeba nějak šel vetknout i bez takovejch úprav, jaké dělal kolega, i když klobouk dolů, před jeho prací, viděl jsem jí v jeho tématu a fakt paráda. Jako správnej votuzer přes škochtle bych musel použít kýbl kytu. Ale asi si to taky rozmyslim, i když to je věc, který bych se nerad vzdával. Nárazníky nechám ty hrozný, co asi vyrobili z futer od garážovejch vrat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com