Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jelen a 1203
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 11:11 pm    Předmět: Citovat

Tak super. KArbec u trosky muže bejt peklo. Vubec to nechápu, páč ten samej ve 120 bývá naprosto bezproblémovej a snadno seřiditelnej
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 6:38 am    Předmět: Citovat

vono i ve 120 může bejt kurva problémovej ,
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 6:46 am    Předmět: Citovat

Já se 120kama mám zkušenosti jenom špatný Very Happy (měl jsem ale jen dva vraky, z toho jeden v 19ti na ježdění (bohužel, přes zimu)) ale problémy s karburátorem jsem nezažil. Když zarostou ty přechodový kanálky, co jsou vidět po lehkým otevření klapky, tak je s ním konec. Alespoň jsem se to takhle dozvěděl. Tak aspoň, že to jezdí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 12:22 pm    Předmět: Citovat

Čeče Já jich měl už asi 12. Akorát u GLS mám teď problém¨. Páníček si zalepil šroubky, aby mu s tim netočili Sad
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 12:42 pm    Předmět: Citovat

Taky dobrý Smile asi se mu dělo to, co mě teď, byl jsem se projet a malej šroubek na směs se samovolně vibracema utáhl. Divil jsem se, proč mi to na každý křižovatce chcíplo, tak to bylo tim. Tak jsem vzal ten šroubek z druhýho karburátoru, kde byla gumička dobrá a už je to o.k.

Zas takovej masochista přes škodofky nejsem, 105/120 nevyhledávám, ani bych to snad nechtěl (nebo by to muselo bejt fakt hezký). Ještě bych chtěl spartaka, uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 7:22 pm    Předmět: Citovat

Každopádně dneska jsem zažil další životní radost. "Vybouchlo" mi zadní okno u auta Sad najednou rána jako kráva, myslel jsem, že mi bouchla guma, ale když jsem se vzpamatoval, tak jsem zjistil, že auto jede normálně, ale při pohledu do zrcátka vidím zadní okno neprůhledné. Už jste se s tím někdo setkal? Proč se okno vysypalo na kusy? Že by byl někdo v okolí si nejsem vědom, že by mi někdo něco na okno hodil, auto nejelo taky žádný široko daleko. Mám extrémní radost, že teď musim pro změnu shánět zadní okno. Okno bylo po výbuchu celé, možná jen malinká dirka vlevo dole, takhle se vysypalo, až po průjezdu dírou. Evil or Very Mad





To zas bude peněz, asi ty krámy všechny vyházim a koupim si fáčko, nebo nechám trosku, nechám se zarůst a budu v tom bydlet v lese.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 7:28 pm    Předmět: Citovat

To může udělat rozmrazování, prý se to stává u Octavií kolem roku 1998.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 7:33 pm    Předmět: Citovat

Nebylo zaplé Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luboš



Založen: 25.12.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 8:09 pm    Předmět: Citovat

Už ani ta skla nevydrží, jako kdysi... Laughing
_________________
Škoda 1203 ROL, 1972
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 9:38 pm    Předmět: Citovat

Kamarádovi tohle udělal Kadett kombi, a to právě rozmrazováním zadního okna. Klidně jsi tam mohl mít nějaký šlus a mohlo hřát aniž jsi o tom věděl, i když je to bavorák.

Mně zas pro změnu puklo minulý čtvrtek čelní sklo na fiatu. Ráno jsem přijel do práce a nic na něm nebylo, odpo když jsem přišel k autu, nebyl na něm sice ani škrábaneček, zato ale 30cm prasklina. Bez zjevné příčiny. A protože se mi přesně to samé už stalo jednou, nechal jsem ho v úterý vyměnit a dneska připojistit Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 9:47 pm    Předmět: Citovat

Babičce jednou taky prasklo sklo u kredence... ale na něj teda zevnitř spadnul sváteční talíř...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 10:19 pm    Předmět: Citovat

Mi se to stao dvakrát - jednou u drabanta jednou u békáčka. Jsa už poučen, postavil jsem se na krajnici a opsal si SPZku prvního autobusu ČSAD co jel kolem . Pak sem zašel k nim na dispečink a že jako vodlítl kamínek, řidič si toho asi ani nevšiml a zkurvil mi sklo. Bez sebemenších keců si akorát ověřili jesli v inkrininivanou dobu tam ten votlembus jel a podepsali mi protokol. Pojišťovna pak sklo zaplatila ANNAH. Velkejm firmám sou náký bonuse u toho co vypadá trochu jako Kozy ale je to vzadu a níž a nemá to ovykle ty čudlíky.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Koudelka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 366
Bydliště: Holomóc

PříspěvekZaslal: pá leden 28, 2011 3:07 pm    Předmět: Citovat

Kamošovi takhle prdlo sklo na Mondéu,a hle najednou se zjistilo že bylo auto nabořený zezadu a vééélmi dobře spravený .
_________________
Já neříkám nic,ale na moje slova dojde!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: pá leden 28, 2011 6:36 pm    Předmět: Citovat

Okno vyhřívání bylo zaplé asi 20 minut před explozí. Vypínalo snad normálně. Sice je to bavorák, ale 24 let starej, třeba někde byla skulinka, kam to při rozmrazu zateklo a po vypnutí rozmrazu zamrzlo a ruplo. Každopádně nový sklo stojí asi tolik, co stálo to auto. Vrakoviště to snad jistí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá leden 28, 2011 7:55 pm    Předmět: Citovat

A nejela kolem náká bábovka s autem ? Jesli nevodlítnul vod ní kámen. Takovej vod ní kámen, to je prevít. Ten vám rozbil sklo.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 3 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com