Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

pracovní 1203
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 5:40 pm    Předmět: Citovat

Já teda nevím,ale my máme trosku jako pracovní auto na chalupu a na jedny kšefty. A úplně bez problémů. Naložená je řádně. Netroufnu si říct kolik tam toho je v kilech,ale když jí chci vyložit, tak to je tak na půl hodiny pocení.....A stejšna to za sebou utáhlo taky celkem v klidu.....Na občasný převážení tedy nevidím nic špatnýho....Určitě lepší než to tahat za osobákem....
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 6:23 pm    Předmět: Citovat

Tak to bych si teda rozhodně nemyslel... Samozřejmě pokud "osobákem" nemyslíme Drabanta, Fabii 1.2, Chevrolet Spark, atd. Rozhodně každá 1.6ka utáhne plato líp, komfortnějc, rychlejc a hlavně o hodně levnějc.

Jinak samozřejmě jo - kór u vás je to něco zcela jinýho. Máte dvě stodoly náhradních dílů na podobný vergle a přece jen už je tak trochu znáte, takže cokoliv není problém. U vás by byla zase hloupost mít jako dělníka jiný auto.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
dave



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 166
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 8:52 pm    Předmět: Citovat

Koukám, že to tu je samá teorie. Z praxe můžu potvrdit, že škoda 1203 (1500) v pohodě utáhne podvalník s naloženým autem (škoda 1203) a co se týče brzd, tak podval brzdí sám. Jediným problémem byla domorodkyně z jedné vesnice, která mne poslala do slepé ulice,jinak vše bylo v pohodě. Běžně jsem vozil za škodou 1203 na osičce další 1203 nebo Logana a nebo i Superba a vše bylo OK a brzdy to zvládly taky. Samozřejmě,že brzdy musí být kotoučové a v naprostém pořádku. Co se týče tažnýho na valníku, tak to není až tak vyjímečná věc a dokonce se dá i koupit, stojí do 5 000kč,- bez montáže. To je asi tak vše. Jo a nějaký fotky jsou kdyžtak na škoda-virt u Dominiky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 8:59 pm    Předmět: Citovat

To není žádné hrdinství - to máte pane akorát dobrý žaludek... Embarassed
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
dave



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 166
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 9:19 pm    Předmět: Citovat

Taky netvrdím, že jde o hrdinství, to s tím plaťákem bych asi už neudělal, tam to je o pokutu (teda pokud překročím 1000kg), ale to vození na osičce, tak to bych okecal, už několikrát na to policajti koukali a nic se nestalo, asi sami nevědí co s tím. Vezení auta na osičce je bezpečnější než tažení na laně a nebo na tyči a navíc je tažený auto řádně označený a osvětlený. Samozřejmě,že osička je tovární výroby a dřív se takhle odtahovaly auta za žigulem, takže nevím co by mi případná kontrola mohla vytknout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luboš



Založen: 25.12.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 5:53 pm    Předmět: Citovat

Mám jedno osobní auto, které na podvalníku uveze samo sebe a dokonce oficiálně (T613). Ale když si ve stejné situaci představím trosku, tak nevím nevím. Když na toho svého valníka vyjímečně naložím jen to co sám váží, tj. slabých 1,2 t, tak jakýkoliv pozorovatelný kopeček už jedu na dvojku a kdyby těch pár koníků mělo utáhnout ještě vlek - dalších 500-600 kilo, tak už by snad ani ta jednička nestačila...

Všechno je to o tom, co si kdo představuje pod slovem "v pohodě". Tatra v téhle soupravě vyjede Mohelničák stovkou a ještě má rezervy, s 2x TAZ1500 bych se tam nevydal... Už jen při představě, že budu v nejlepším případě zdržovat i přetížené LIAZky, se mi vůbec nedělá dobře.
_________________
Škoda 1203 ROL, 1972
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dave



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 166
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 8:27 pm    Předmět: Citovat

Netvrdím, že 1203 je ideální auto na převážení aut a nebo tahání naložených přepravníků, ale nepodceňoval bych škodu 1203 (1500). Jasně, že do kopce nepojede naložená kilo a ani 80 km/h, ale ona tak nejede ani prázdná. Prostě když budete chtít odtáhnout škodou 1203 (1500) třeba Superba, tak se není čeho bát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 9:15 pm    Předmět: Citovat

A tak jako jo, ale kupovat to plánovitě s tim, že se za tim bude pravidelně něco tahat, je elementární naivita.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 5:46 pm    Předmět: přidám se do diskuse Citovat


Takhle si to Roluji do šrotu, na korbičce 800 kg a nevidim problem,..škoda 1203M 1500 se 4q ideální do valníčku,.sice jedu max. 60-70 ale zato vyjedu všude s jedničkou bez plynu,..mám parcelu na místě,..na kterém jsem prorazil vanu u osobáku, když jsem tahal vlek,.tudíž 1203 pro mne ideální a nemohu si ji vynachválit, zalíbila se mi tak, že přemýšlím, až dostavím,..vyměnim ji za mikrobus (5 míst + cargo) tento model se mi líbí nejvíc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 6:35 pm    Předmět: Citovat

Tomi zapoměl napsat že tu 1202 tahnul za naší TAZ 1500 na tyči a to je něco úplně jinýho než podvalník.Podle mě a zkušeností s tímhle zázračným autem,je podvalník absolutní blbost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 6:43 pm    Předmět: Citovat

Mikrobus má 8 míst, 5 míst plus náklad je COM neboli MA!!!
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 11:50 pm    Předmět: Citovat

Kounect napsal:
188cm a nepřijde mi, poloh během cestování si tam najdu hodně, takže můžeš i střídat Wink

A vidis i do boku? Ja mam pri 185 pocit, ze abych videl doleva, tak musim zohnout hlavu, abych nekoukal na calouneni
...teda vlastne ji nemusim zohnout, protoze ji mam zohlou porad, kvuli padajicimu slunecnimu stinitku Smile

...a propos, pokud se to neresilo jinde... da se nejak nedestruktivne branit tomu stinitku ve sklapeni? Obaleni hrotu izolackou jsem zkousel, a dotahovat sroub uz samozrejme neni kam....
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 10:44 am    Předmět: Citovat

Na tle by nejlíp odpověděl Čahy. Anšto má v KAtce ještě vysoký sedačky, je tam zkroucenej jak paragraf Very Happy
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 11:32 am    Předmět: Citovat

Ten posranej sluneční ksindl se asi vyřešit nedá. palec dolu morm Pindour Pindour Prdel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Čahy



Založen: 21.8.2009
Příspěvky: 119
Bydliště: Obydlená zatáčka u Berouna

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 12:26 pm    Předmět: Citovat

nevim co máte. Já mám 200cm a po 30 km si i rozumnou polohu za volantem najdu. Do stran se dá koukat sice blbě ale na křižovatce to stačí. Jinak konečně auto (no auto...), kde nikdo nenadává že se za mě nevejde. Vešel se za mě přeceda s burákem a basa svijan
_________________
"Ještě, že máte mě. Do mýho auta se naskládáme všichni..." Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com