Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Představení uživatelů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Návrhy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chcete vlákno "Představení uživatelů?"
Ano, dobrý nápad na vykecávačku
60%
 60%  [ 9 ]
Ne, zbytečný, známe se navzájem
40%
 40%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 4:19 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že se to bohatě dá provést v rámci profilu uživatele. Je tam náká kolnka "Zájmy". A beztak, jak znám tyhle prefabrikáty, tam jde přidat i další oudaj. A kdo je takovej, že se chce o sobě rozkecávat víc, tak už má určitě dávno vlastní stránky, tak tam může vhnětnout odkaz. Ale je to jen můj osobní názor.

Mimochodem, přecedo, to je porád ICQ, MSN Messenger (kterej neznám nikoho, kdo by používal) - co takhle Skype ? Taková kolonka tam nejde dat ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Starej



Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Třemošnice (přes týden Brno)

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 10:28 pm    Předmět: Citovat

Zdravím všechny, jako ten pětašedesáty v seznamu se také připojím se svým názorem. Na tomto foru, stejně jako na tom minulém, jsem nováček a když pročítám příspěvky je mi jasné, že většina lidí se tu zná, takže pro ně je představování zbytečné. Pokud by nově příchozí "nováček" měl pocit, že kolonky jsou mu málo, tak proč ne. Třeba já osobně bych tu klidně pár řádků nechal, protože osobní stránku nemám, takže ani použitelný odkaz Smile

Pozn. na závěr: ten Skype je dobrý poznatek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mireček



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 6:45 pm    Předmět: Citovat

Nazdar lidi, sice se vesměs všichni známe, ale nebude pro mne problém napsat všechny údaje a zájmy a případně přidat fotku mého xichtu, jestli se chcete leknout. Jsem docela pro, protože, pak se vidíme na veteránský akci a chodíme kolikrát okolo sebe a nevíme, že se známe. Tak a teď si to souvětí přeberte. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gizmo



Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Všechlapy (u Nymburka)

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 10:42 am    Předmět: Osobní stránka Citovat

Inu já pravda díky své naprosto minimální účasti jak na kecání tak na akcích dost lidí znát nebudu (některé jsem třeba znal, ale ta swiňa hlava je děravá jak cedník), ale pokud jde o poznání se je stejně nejlepší seznamování mezi 1-4 promile u jednoho stolu. Pokud bys Předsedo měl ale lautr prd na praci můžeš trošku rozšířit profily aby případný zájemce mohl vyplnit hafo o své maličkosti a případně doplnit něco fotografií svých skwostů (např.). Takhle udělaný profil by pak byl uživateli použitelný i jinam (jako domácí stránka do různých jiných profilů jinde) Je to hlavně možnost pro nás co jsme ze zásady neskutečně líní udělat si stránky.(Případně stránky jsou hotové ale za tech 5 let co nejsou vystavené ztratili na aktuálnosti a obsahové zajimavosti)
_________________
Jsem ostuda, které rezne auto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 11:20 am    Předmět: Citovat

Kdo je Gizmo? Cool
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Myšák



Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 11:56 am    Předmět: Citovat

Burák napsal:
Kdo je Gizmo? Cool


neni to náhodou ten můj spolunocležník z dob kdy sem eště tavil kabely vod svíček ? Laughing
_________________
...sem lemra líná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 8:51 pm    Předmět: Citovat

Predsedo, esli tahle anketka jeste plati, tak ja su za.
Nejake to predstaveni by neskodilo. Ja jsem tu treba novy
a nez se clovek rozkouka... Wink
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 9:07 pm    Předmět: Citovat

Tak sekce byla vytvořena, přestože se ankety účastnilo jenom 15 lidí. Je dobrým zvykem podobných fór že noví příchozí napíší pár řádek o sobě, o svém vztahu k tématu, svých autech, začátcích apod. A také je dobrým zvykem stálých členů nově příchozí přivítat. Vyzývám i dlouhodobé členy skupiny, aby si založili vlastní vlákno v rámci topicu "představení pilotů", kde se můžou o sobě rozkecat, chlubit se novými přírůstky apod. Tak kdo bude první?

Současně toto vlákno zamykám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Návrhy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com