Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

tapec na stejšně

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Interiér
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 8:08 pm    Předmět: tapec na stejšně Citovat

Dělám novej tapec na stejšnu a nevim si rady. Na starym stejšnu mám tapecír ve složení sololit-molitan-koženka a na tom co jsem sundal z tohohle stejšna je to přilepený rovnou na sololitu. Ještě něco, zadní podběhy jsou potažené takovym silnějším igelitem v barvě slonové kosti a je to napálené štětkou na hnědo. Na těch podbězích nejsou západky zadního sedadla a nad levým zadním světlem ve směru jízdy (vevnitř blatníku) je navařenej koousek trubky o průměru tak tři cm a trčí skrz tapec ven. Začínám pojímat podezření, že to je přebastlená sanita. Jo zadních bočních dveřích je klika se zámkem stejná jako u řidiče.
Apropo, lampička s křížkem je na střeše chycená jak? Uprostřed střechy tak dvacet čísel nad čelním sklem je takovej neznatelnej dolík v laku velikosti asi osmičky šroubu. Confused Pro dnešek stačí ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 6:40 am    Předmět: Citovat

Jo, je to přebastlená sanita a kaplička je ke střeše chycená třema šroubama skrz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 5:53 pm    Předmět: Citovat

No to by mi až zas tak nevadilo. Jsou to jedinné pozůstatky sanity, které odstraním snadno. Ty podběhy už potahnu taky koženkou, bo už jí mám koupenou. Ale jak s tím tapecem? Molitan nebo ne? Zase si říkám, že když ho tam dám, bude to fungovat jako houba a zase se ten sololit zkroutí. Confused No teď předsedo raď Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 6:02 am    Předmět: Citovat

Tak že jo, ono je to logický - sanitka neměla žádnou výplň pod tapecírem, protože se uvnitř myla tak, že se auto postavilo čumákem do kopce a vzadu se to celý vystříkalo hadicí. Molitan by basáknul vodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 8:54 am    Předmět: Citovat

Okí, má tam ten molitan význam? Třeba z hlediska hluku? Laughing Dát či nedat, toť otázka. Ale asi tam nalepím miralon a hotovo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 9:37 am    Předmět: Citovat

Řešíš hluk v hajtře a myslíš že ti pomůže molitan pod tapecem vzadu? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 12:02 pm    Předmět: Citovat

Přecedo nésu trotl. Já myslel tapecy na dveřích a levém boku. Zadek je jasnej. No ní? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 1:40 pm    Předmět: Citovat

Vono to máš fuk, jestli z 980 decibel uděláš 979.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 7:30 pm    Předmět: Citovat

Máš recht. Pokud ten miralon někde doma vyštrachám, dám ho tam. Jinak na to kálim. Jen by mě zajímalo, jestli tam v originále má ten molitan bejt nebo ni. Ale to už se asi nedozvím. Crying or Very sad Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 8:22 pm    Předmět: Citovat

Já měl stejšnů několik a každej do měl jinak. První byla Pusinka, ta měla červený koženkový tapece, jen natažený na tom sololitu. Druhej byl lomničák, ten měl tapecíra z nějaký černý jakoby gumy, profilovaný různýma drážkama. Tam pod tím nějaký polstr byl, nevím jestli tenoučký molitan, nebo prostě byla tlustší ta guma, každopádně to bylo na omak měkčí. A poslední byl Hrášek a ten měl tapecíra z hnědý koženky, vycpaný. Ale ani u Pusinky, ani u Hráška bych se nemoh zarušit za to, že to bylo origo. Lomničák to asi origo měl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 8:37 pm    Předmět: Citovat

U myho stejsna tapecira byly original a molitan tam byl.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 9:54 pm    Předmět: Citovat

Sakriš Alvo ty sis na mě zasedl ne? Laughing Díky za rady, miralon tam pujde. Koženku mam koupenou, lepidlo taky, podklady mám vyřezaný tak s pomocí bóží se to snad povede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 9:13 pm    Předmět: Citovat

tak jsem nastřuhal miralon, zejtra lepim a pozítří čalounim. Dneska jsem cvičně přiložil podklady na koženku a nevim jak jsem jí kokot měřil, ale mám jí tak že bych s ní mohl třikrát omotat celý auto. Rolling Eyes Původně měla bejt jen na tapec, ale jak to tak vypadá, zbyde i na sedačky a ještě kousek vyšetřím na palubku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2009 7:56 pm    Předmět: Citovat

Asi jsem už votravnej, ale na nejrůznějších fotkách interiéru je tapec provedenej kombinací látky a koženky použité na sedácích. Bylo to tak na všech stejšnech ve všech sériích, nebo to byla jen nějaká inovace? Jooo, vim že jsem hnidopich Laughing .
_________________
1202 stw, ČZ 250/471, BURAN 640 A a další halda harampádí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Interiér Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com