Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kaplice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondra



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 2:44 pm    Předmět: Citovat

Tak si budeš muset pořídit hajtru, v tý se vyspíš i bez koule a Dinga Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 3:14 pm    Předmět: Citovat

Škodovku mám, nezapírám. Ale momentálně zhnětlou, zmutlou a nestydím se to řéct - dokonce i jakože zkrumplou... Crying or Very sad

No co, když říkáte škodovky, tak škodovky.

Jinej by se třeba urazil a řekl by - tak víte co, blbečci ? Tak si ten svůj sraz nacpěte do hnětele, mastím na vás, když vám nejsou jiný auta dost dobrý.

Ale Pedynek je charakter. Pedynek se neurazí, protože vás má klucí rád. A co teda udělá Pedynek ? No co asi vy tupci ? Přikůpí. Však do léta času dost... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 3:18 pm    Předmět: Citovat

LeDocteur napsal:
Škodovku mám, nezapírám. Ale momentálně zhnětlou, zmutlou a nestydím se to řéct - dokonce i jakože zkrumplou... Crying or Very sad

No co, když říkáte škodovky, tak škodovky.

Jinej by se třeba urazil a řekl by - tak víte co, blbečci ? Tak si ten svůj sraz nacpěte do hnětele, mastím na vás, když vám nejsou jiný auta dost dobrý.

Ale Pedynek je charakter. Pedynek se neurazí, protože vás má klucí rád. A co teda udělá Pedynek ? No co asi vy tupci ? Přikůpí. Však do léta času dost... Rolling Eyes


No a hlavně - nebude opravovat, žáno. Poáč pak by se připravil o šanci na vítězství v kategorii megasocka na jiné akci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 5:11 pm    Předmět: Citovat

To ani ne Smile

Opravovat pochopitelně bude. Ale už s ní nadále jezdit nebude. Když má totiž v prackách a v budce řidiče nahnětáno, tak se na kadlání s oktávkou vykašle. Spraví, zakonzervuje a vmutne do síně tradic na špalíky.

Na megasocku si zuby brousím, to je fakt. Ale s něčím inačím - sám ještě nevím s čím. Drncat se těch 400 kliců, co to mám z baráku tam a nazpátek třeba s Barynem, to je podlě mě dost jakože mado-sacho, nebo jak se to říká... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TomSek



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: Uherský Brod

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 6:43 pm    Předmět: Citovat

hoši jakože když škodovky s motorem vpředu, tak holt škodovky s motorem vpředu, ale že bych byl nadšený představou DRNCAT bezmála 800 kiláků se svojí TleLux štejcnou to teda jakože nevim nevim jestli vás mám až tak rád ..... éééé ... jedině kdyby snad kače.... a to ... no uvidíme Very Happy Cool

Základno, ty tak strašně tupě a omezeně kecáš, že to snad ani nemůžeš myslet vážně ..... Laughing Laughing Laughing ... Twisted Evil ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

Myslí se dofám Kaplice u ČK?
Doktore: a co? Já jel s 1202 až do Holomóca a zpět. 339km a pohoda, ač někteří netěsnosti potrubí, neb vyletělo těsnění se trochu přidusili, holt zvyklí na svoje móderní auta... Cool
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

Zdendo, Smile

To není o kilometrech. Tyhle auta dojedou kamkoliv a kdykoliv - to ti tady potvrdí každej. Ona třebas inkriminovaná oktávka už se mnou dojela k Baltu, k Balatonu, projezdila Slovensko, dvakrát jela Barum Rally, nespočet srazů a plno jinačích drobnějších expediček.

Teď to je ale bohužel o tom, že už jsme oba dva - jak ona, tak já přece jenom už trošilililinku staří na současné (zejména naše) silnice... Crying or Very sad

Jinak - závidím Ti tvé mladické nadšení Smile . Taky byly doby, kdy jsem si do deníčku zapisoval své výpravy na jednotky kilometrů: po první tisícovce mě to přestalo bavit Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 10:01 pm    Předmět: Citovat

TomSekáče mám rád ...........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 6:06 am    Předmět: Citovat

Doktore, až ti bude 60, tak to o tom věku vemu.
Tuhle sobotu překračuji 1000km a nějak mne to nepřestává bavit Cool
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrew



Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

Jak tě znám, tak si to budeš zapisovat i v osmdesáti Very Happy
_________________
Když to nejde silou, jde to ještě větší! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 9:16 pm    Předmět: Citovat

No, tak ahm, no, já vím no.... Cool
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 5:57 am    Předmět: Citovat

Jak by řekl předseda - první varování... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 7:54 am    Předmět: Citovat

Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 4:56 pm    Předmět: Citovat

Haha, ja uz mam letos najeto s Hajtrou vic, jak 2000 a bavi me to furt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 6:46 pm    Předmět: Citovat

Alvo tak to smekám.Za měsíc ujet s Hajtrou 2000 km to je výkon a ještě v tomhle počasí.Jinak bych poprosil diskutovat k naší akci.Jestli je zájem, návrhy termínů, kdo dorazí, kdo ne apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com