Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Patrik Novák
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 12:26 am    Předmět: Patrik Novák Citovat

kvůli první dvanáctce jsem byl dost naštvanej , brácha s bratránkem ji našli na netu - v Praze - za odvoz - první jejich plány byli přivézt a sešrotovat , v sobotu jsme jeli do Prahy já na modelářskou burzu oni jeli také , o dvanáctce se nebavili , neptal jsem se jich , myslel jsem že je to buď přešlo nebo to nevyšlo . ovšem cesta z prahy nebyla domu ale na její spodní okraj - pro dvanáctku . hnědá , odstavená v průmyslové zoně prý rok nejela , dříve startovala pěkně teď chytit nechtěla , roztláčení nepomohlo roztahování taky ne , paliva půl nádrže , no třeba neukazuje palivoměr , vezmu klacek strčím do nádrže vytáhnu , no půlka tam být mohla smrdělo to po benzinu ale nějak divně to z klacku kapalo , vypustí se nádrž zespoda zašpuntovaná korkem , super samá voda , následovalo čištění od trubky z nádrže až po karburátor ........startování ....zaškytalo zastřílelo a jelo !!!! značky co tam nepatřili a davaj domů . pak jízdy do lesa na houby , na dřevo , a o likvidaci se už nepřemýšlelo . začali se shánět papíry , až se sehnali , z hnědýho auta na hnědý a s technickou . tak se jezdilo . druhá dvanáctka byla pětimístná modrá s majáčkem vyhraná na aukru na konci roku 2007 . tak jsme pro ni jeli 400km tam 400km zpátky s dvanáctkou po vlastní ose , téměř v kuse jen s nutnými přestávkami , pak stála doma asi 4měsíce než jsem utrhnul v lese příčku převodovky na š 120 . dvanácka musela začít sloužit , takže přepis , změna barvy , nová technická a začala pracovat : do lesa na dřevo , materiál na domek http://pvdferdamravenec.rajce.idnes.cz/na_net/#P6090056.JPG
začátkem července 2008 další výhra na aukru http://pvdferdamravenec.rajce.idnes.cz/na_net/#P8300012.JPG , taky modrá z Krupky , ve středu jsme ji vyhráli v sobotu pro ni jeli , prý je jen špatná palivová pumpa , vzali jsme ssebou bráchovu elektrickou , vezmu nůž prostrčím ruku kolem klíňáku a surově přeříznu hadici od pumpy ke karbci (nevzali jsme jí ssebou) zapojíme vše jak patří a .....nic benzín to netáhne , hledáme posloucháme nenacházíme , ...nápad - pustit benzín obráceně - z kanystru do nádrže a už se dělá louže pod zadní nápravou - zpuchřelá spojka trubiček , měníme , zapojujeme čerpadlo jak patří a už to funguje , motor běží .... ale nevypíná spojka , rychle do mototechny koupit gumičky , výměna , odvzdušnění , zkouška , hotovo . teď provedeme rychlopřepis - barva sedí , výměna spz za své , přilepení čísla kastle , přestříkání příčky a je přepsáno . palivoměr nic neukazuje , tyčka na měření paliva cca 5l , odjezd domů něco přes 60km , dojeli jsme , super . do úterý se najezdilo ještě cca 200km . příprava na dovolenou , montáž zadních sedadel , výroba letiště v zavazadlovém prostoru a jelo se z Horního podluží přes Varnsdorf , Grabštejn , Liberec , Jablonec , Tanvald , Kořenov ..............Jičín .....Moravská Třebová , Česká Třebová , Mladějov ...........Bouzov , Litovel , ...Olomouc ....Loučka u Vizovic , Zlín ........Přerov(mimochodem , výborná nádražní restaurace , zavřeno jen asi hodinu kolem druhé??třetí?? ráno ).......Praha ... Litoměřice , Česká Lípa , a domů do Podluží celkem za dovolenou 1313km s jedinou závadou - zaseklá klapka karburátoru
http://pvdferdamravenec.rajce.idnes.cz/predstaveni_pilotu/#P8100628.JPG parkoviště u Zlínské ZOO
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajan1203



Založen: 12.2.2009
Příspěvky: 137
Bydliště: Varnsdorf

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 12:48 am    Předmět: Citovat

jo jo to souhlasím bráško Laughing ale žalovat na nás s tou hnědou že sme ti nic neřekli to se nedělá taky si zapomněl na mojí bílou z teplic Spojka alá lano(kamarád na zadní sedačce dělal spojku) . Palec nahoru Palec nahoru :dobry
_________________
Šuknovský výběžek/sever čech jinak skype(pajanov73)ŠKatule 1500LPG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 2:28 am    Předmět: Citovat

nezapoměl , úmyslně vynechal , už toho na mě bylo moc , sbíral jsem na to síly přes měsíc , a ty bys neměl o čem psát
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 9:04 pm    Předmět: Citovat

moje n.d. zatím foto jednoho dílu , ostatní fotky nemůžu najít
http://pvdferdamravenec.rajce.idnes.cz/MOJE_N.D/
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 6:02 pm    Předmět: Citovat

na sraz jsem se nedostal , ač jsem chtěl , nej větší problém byl zaměstnání - změna směn , díky tomu jsem nestačil auto dodělat
jelikož dost kouřilo (bíle) a přitom smrdělo jsem se rozhodl vyměnit těsnění pod hlavou a pod vanou , chtěl jsem dát i novou hlavu , ale nechal jsem tu co tam byla páč již měla simerinky , dal jsem nové , a když už jsem tak kuchal rozhodl jsem se dát i nové kroužky , též jsem měnil vrtuli http://pvdferdamravenec.rajce.idnes.cz/Nova_slozka_10/#P8190002.JPG
výfuk chtěl taky malinko poopravit tak jsem ho měnil za novější typ , auto jsem dodělal v pátek asi v 16.00 , ještě bych musel uklidit , umýt ....cca 2hod , cesta cca3 hod a v sobutu bych musej odjet už odpoledne , tak jsem to vzdal

kontrolní otázka : je to zelené na dně průhledné petky s černým olejem
nápověda - několik fotek zde : http://pvdferdamravenec.rajce.idnes.cz/Nova_slozka_10/#P9110001.JPG
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 5:15 pm    Předmět: Citovat

když jsem dělal motor všiml jsem si rozčochtaných futer na "konzole předlohové tyče" jinou jsem neměl takže jsem ji musel opravit , celkem jednoduchá práce : vymontovat , říznout , vyměnit futra a svařit , futra darovala hromada šrotu - řadička š120 ,
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 8:13 pm    Předmět: Citovat




_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 8:17 pm    Předmět: Citovat


_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ritchie
adept na RCG


Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 273
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 8:19 pm    Předmět: Citovat

Budeš to dávat do laku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 8:29 pm    Předmět: Citovat

toto není moje práce :

_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 8:30 pm    Předmět: Citovat

ritchie napsal:
Budeš to dávat do laku?

zatím ne kouknu jestli mám originál , udělám novou formu a budu odlévat ,
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 8:42 pm    Předmět: Citovat


_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 9:17 pm    Předmět: Citovat

To je velikost k vláčkům N, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 9:42 pm    Předmět: Citovat

nn , je to TT 1/120
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 8:57 pm    Předmět: Citovat

něž jsem jel na sraz , namontoval jsem do auta postel , ale hlavně odstranil závadu kterou jsem si vyrobil - při pracích na volantové tyči jsem musel rozpojit svorkovnice k přepínačům , po smontování a zkušební jízdě jsem zjistil , že teploměr při zapnutých světlech ukazuje vyšší teplotu , po zahýbání se svorkovnicemi sice ukazoval správně ale při zapnutí blinkru lítal otáčkoměr , tak jsem to rozebral prostříkl spojil a jednotlivé konektory pořádně dotlačil ,

při tom jsem odmontoval původní jednopolohový cyklovač a nahradil ho třípolohovým (ze své zrušené škody 120) stačí jen zasunout do svorkovnice č 161 ve které je/byl ten původní a ještě se musí do ní zasunout konektor s kabelem připojeným na 15 (spínačka nebo 2 pojistka)
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 1 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com