Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Renovace za 350 000 Kč ?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 8:49 am    Předmět: Renovace za 350 000 Kč ? Citovat

Hm...hm...hm.................. Shocked

http://www.aukro.cz/item163404665_skoda_1101_tudor_1949_po_renovaci_s_stk_do_2008.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TomSek



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: Uherský Brod

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 10:37 am    Předmět: Citovat

hmm.... skoro si troufám tvrdit, že z toho sráče, co mám ve stodole dosáhnu lepšího výsledku za polovinu .... Rolling Eyes Rolling Eyes Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
spdy



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Vrchlabí

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 11:24 am    Předmět: Citovat

Njn Onlysoft nema tech skodovek malo, ale tle cena renovace se mi zda abnormalni ( ne ze by byla nerealna, treba at to je i za petset ), ale nemuze prece pocitat, ze mu to na aukru nekdo za 210000 koupi .. Razz
_________________
.. a je to !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 3:49 pm    Předmět: Citovat

Jde o to, že i když se rozhodnu narvat uvedenou vatu do renovace tudora, tak si nejspíš odpustím motorový prostor typu "Mexico" atd.

On mimochodem ten pan OnlySoft bude vůbec zajímavý sběratel. Já ho sice osobně absolutně neznám, ale podle mě autům moc nerozumí a především hledí na kvantitu, kterou upřednostňuje před kvalitou. Když například loni někdo na veteránu prodával moji oktávku dvoubarevku, tak na ten inzerát, kde byla uvedena cena tuším 15 000 reagoval tak, že mi poslal mail, v němž nežádal žádné podrobnosti, ani fotografie, ani nic podobného, ale připojil k němu rovnou předvyplněnou kupní smlouvu s tím, že ji okamžitě bere. Takhle se podle mě veteráni nenakupují. (Mimochodem, poté co jsem zchladil jeho nadšení oznámením, že se jednalo o něčí japný či nejapný žert, už se dál vůbec neozval - zase až za dva měsíce, kdy někdo můj vůz nabídl znovu Smile )...

Ale abych to shrnul - je to pochopitelně každého věc, kolik do auta narve a s jakým výsledkem. Rovněž tak, jakou má představu o tom, za kolik se dá to které auto prodat. Mě je to absolutně jedno - chtěl jsem jen rozpoutat přátelskou diskusi o tom, jak by měl vypadat tudor potom, co byste do něj nacpali sedmdesát pětitisícovek. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
david1202



Založen: 22.12.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 5:26 pm    Předmět: Citovat

Ja bych to bral spis jako recesi. Kazdopadne k popisu stroje napsat, ze je tam 99,4% origo dílů(by me zajimalo jak to spocital), že vnitřní čalounění je ošplouchlý vodou z louže, kterou projel a v teto cenove relaci naspat jako lakadlo plnou nadrz, hovori samo za sebe. Kazdopadne byt uz vazne brano, bylo by mi trapny chtit to za auto co má hnusný potahy a ne ušitý sedáky. Kdoví co je pod tim.

proc je to v sekci tuning????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 6:05 pm    Předmět: Citovat

Jo, to je jeho styl, ty nablblý kecy okolo. Má prachy a neví co chce. Ale jinak třeba spartaka má přepychovýho. Víc by uvedl asi Picoch
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
spdy



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Vrchlabí

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 6:18 pm    Předmět: Citovat

Co tam asi tak stálo takový prachy ??
_________________
.. a je to !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 7:17 pm    Předmět: Citovat

Jde o to, kdo to dělal. Jen vdřeva je palba. Lak za 80 jde udělat taky. Co čalounění a pod. Esi na to nešáh, tak to možný je. Ale tolik peněz do Tudora je hovadina
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 12:06 pm    Předmět: Citovat

SRU, do sekce TUNING jsem to dal proto, že si myslím, že když se nějaký estét vyřádí s barvama takovýmhle způsobem (světlemodrá konstrukce sedaček, "metalizované" sání, chromovaný (nebo vyleštěný) kryt ventilů, tak je to úplně to samé, jako když si dá plastovej výdech na kapotu... Shocked

Moc mě mrzí, že tudor ještě neměl pružiny. Kdyby je býval měl, renovátor tohoto vozu by pro ně zcela určitě zvolil červený komaxit RAL3000...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com