Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

[1203] Problémy s motorem - startování, provoz, spotřeba atd

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 8:32 pm    Předmět: [1203] Problémy s motorem - startování, provoz, spotřeba atd Citovat

Zejtra mi drzte palce. Pokusim se zucastnit vyjizdky klubu historickych vozidel.. ale vubec se mi nelibi chovani motoru, je furt nejakej vselijakej.
Kolikrat jako by nevedel ze ma platny emise, kolikrat jako by nevedel kolik ma valcu, kolikrat jako by nevedel kolik ma v TP spotrebu, a jednou uz dokonce vypadal, ze mi auto nerozjede na rovine... a pak hned zas letel jako strela... tak nevim, co furt ma, potvora.
Musim doufat a uvidim.
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Luboš



Založen: 25.12.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 9:04 pm    Předmět: Citovat

Martine, nemám vzít lano?
_________________
Škoda 1203 ROL, 1972
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 10:24 pm    Předmět: Citovat

ve vybave 1203 mam jedno dobovy (cili nanic) a jedno novejsi... coz neznamena novy
jestli mas po ruce nejaky v 90+ % stavu, mohlo by se hodit Smile
z tohodle pohledu jsem docela rad, ze beres Tatru, a ne ROL Smile
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Luboš



Založen: 25.12.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 8:39 pm    Předmět: Citovat

Tak nevím, jestli jsem to včera nezakřikl, ale na to lano nakonec skutečně došlo. Stávkující startér jsme úspěšně vyřešili roztažením za šestsettřináctkou, ale zda byl "pokus zúčastnit se" úspěšný, tak to nechám na Martinovi, zda vám to prozradí... Laughing
_________________
Škoda 1203 ROL, 1972
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 10:08 pm    Předmět: Citovat

Mno, ze 3/5 jsem jel mikrobusem. A jelikož trasa vedla přímo okolo autoelektrikáře, kterej mi dělal rozdělovač, tak jsem mu tam ten 2-3-4 válec celej i s karosériej nechal Smile

Hrozně se to hádalo, chvílema to nechtělo jet, střílelo to do vejfuku.
Ale měla i silnější chvíle - po jedný rovince pochodovala 85-90 km/h, a tvářila se dost spokojeně. Ale chvílema se nechtěla ani rozjet.

Tatíka doma po popisu symptomů napadlo, jestli se mi nezanesla tryska pro nízký otáčky. Protože v nízkejch otáčkách vypadala na umření, ale ve vysokejch (když se do nich dostala) si spokojeně předla.
Ale každopádně tam navíc bude ještě něco s tím zapalováním, protože nejmíň jeden válec vynechával a hádalo se to.
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 8:48 am    Předmět: Citovat

A nemáš rozbitý víčko rozdělovače?

BTW: asi to tu přesunem do jinýho vlákna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 9:26 am    Předmět: Citovat

no, trochu jsme utekli, tak to nekam soupni, hlavne dej vedet kam

vicko a palec rozdelovace (a svic.kabely) mi menil pred Bystrym, to bylo OK, ted delal spodek rozdelovace, a delal to dost na honem, tak tam asi neco nedopadlo
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 11:55 am    Předmět: Citovat

Podtlakovej regulátor Rolling Eyes ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 12:41 pm    Předmět: Citovat

palec - může být nový ale taky může mít špatný kontakt na odporu (pokud je s odporem
víčko - i nové může být prasklé - vlasová trhlina , nic není poznat jen tudy háže jiskru pryč , dělá to nejvíc když je vlhko jak se to ohřeje / vysuší přestane to (víčko bych nechal tím to nebude)
rozdělovač - starý - sestava izolačních podložek přes jeho stěnu popř izolační podložka na kladívku
rozdělovač nový - izolační podložka na kladívku nebo kablík , má silikonovou izolaci a není dost odolná násilí dost odchází v průchodce tam je zajištěná zmáčklým nýtkem

karburátor - starý - nevím
nový - binčík v plovákové komoře , nebo taky voda v benzínu , nemusí jí být moc stačí kapka ale nadělá bordelu (tohle bych zkusil nejdřív)
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com