Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

[1202] Hřídel převodovky nebo kardan?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 11:39 am    Předmět: Citovat

Tak, včera jsem to měl rozebrané a problém je zřejmě fuč. Bordel dělala matka která drží náboj kříže na mrkvi. Klučina co to měl přede mnou prý měnil gufero jaksi to pozapoměl dotahnout a jen to zajistil. Takže matka šla o tak půl otáčky dotaknout lehce rukou. Když už jsem to měl rozhozené vyměnil jsem i to gufero, bo ho tam asi natloukal kladivem a bylo zvlněný jak hrom. Průserem je, že jsem nenašel na kardanu ten důlek, i když jsem ten konus a celej ten blbinec kolem oškrabal nožem. Takže jsem ho tam nasadil jen tak a budu doufat, že to bude dobrý. Trochu mě ale vyděsila vůle v diferáku. Když jsem to rozpojil a vzal za kardan tak jsem ho dobře o půl otočky pootočil než zabral. A tak se ptám, je to ještě v normě? Přemejšlím jestli pro sychr nesundat zadek a zkouknout to. Zdálo se mi totiž při jízdě, že mi to zezadu asi dvakrát tak divně cinklo. No a po tom co jste tu psali bych nerad byl za Pindour
_________________
1202 stw, ČZ 250/471, BURAN 640 A a další halda harampádí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com