Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Stříbrný STW
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 4:54 pm    Předmět: Citovat

Tak já si osobně myslíím, že ta modrá je daleko větsí zbastlení než ta stříbrná. Na tý stříbrný jsou aspon origo kola, a že tam jsou jiný zrcátka a udělanej výdech na blatníku, to zase tak horzný není.Škoda, že udělal tak blbě ty nárazníky, jinak se mi víc líbí než ten modrej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
david1202



Založen: 22.12.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 5:42 pm    Předmět: Citovat

Mi ten stříbrnej přijde jako " něco za každou cenu " , ten modrej má aspoň nápad a zdá se, dobrý zpracování. Ale to nikomu nevnucuju, můj osobní názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panny



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 6:40 pm    Předmět: Citovat

já se osobně taky spíš připojím na stranu toho modrýho auta u kterýho si myslím že je pouze to že tam má ty mengelsy a lak který ho řadí automaticky mezi tuning, ale jinak je to auto co jsem měl možnost vidět v relativně origo stavu viz třeba řazení pod volantem atd.
_________________
se mnou přijede zákon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 7:35 pm    Předmět: Citovat

A pokud-li se nemýlím, tak má i zadní staré lampy, velký nápis škoda.
No, ta modrá vypadá jako moderní auto Laughing
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 12:21 am    Předmět: Citovat

No to je brearthru vono. 1100OHC a 1500OHV je kua rozdíl. Jo a řekni mi, jak z ohavečkovýho tudorovýho motoru udělali OHC? To je asi trochu nesmym, že by to byl stejnej motor. A pak se taky podívej na poměr průměr válce - zdvih. Což je u 1,5 litra něsnej vysokozdvih. tak proto to nejde. A ty si mysíš, že čim starší, tim slabší? Ono to tak uplně neplatí.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 8:08 am    Předmět: Citovat

panny napsal:
já se osobně taky spíš připojím na stranu toho modrýho auta u kterýho si myslím že je pouze to že tam má ty mengelsy a lak který ho řadí automaticky mezi tuning, ale jinak je to auto co jsem měl možnost vidět v relativně origo stavu viz třeba řazení pod volantem atd.


Promiň, ale "tuzing" je opravdu něco úplně jiného. Tuzing jsou všechny ty polepy víčka nádrže, imitace brzdových kotoučů, falešné nádechy a výdechy, zcela nefunkční křídla / spoilery, mračítka, stroboskopy a podobně. Tohle, co na sobě má ten modrý stejšn, skutečně není tuzing.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
david1202



Založen: 22.12.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 9:04 am    Předmět: Citovat

Plastová imitace výdechů a emtrojky zrcátka je tuzing jak vyšitej, kór na takovémhle autě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 9:06 am    Předmět: Citovat

david1202 napsal:
Plastová imitace výdechů a emtrojky zrcátka je tuzing jak vyšitej, kór na takovémhle autě.


Se bavíme vo tom modrým, ne vo tom stříbrným. Rolling Eyes

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
panny



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 12:39 pm    Předmět: Citovat

Predseda napsal:
panny napsal:
já se osobně taky spíš připojím na stranu toho modrýho auta u kterýho si myslím že je pouze to že tam má ty mengelsy a lak který ho řadí automaticky mezi tuning, ale jinak je to auto co jsem měl možnost vidět v relativně origo stavu viz třeba řazení pod volantem atd.


Promiň, ale "tuzing" je opravdu něco úplně jiného. Tuzing jsou všechny ty polepy víčka nádrže, imitace brzdových kotoučů, falešné nádechy a výdechy, zcela nefunkční křídla / spoilery, mračítka, stroboskopy a podobně. Tohle, co na sobě má ten modrý stejšn, skutečně není tuzing.

no jen si trošku rejpnu Laughing ,ale slovo tuzing jsem ve svém příspěvmu nepoužil, napsal jsem to, že to auto svým vzhledem patří spíše k tuningu
ale popravdě tomu nerozumim tak co Wink myslím že se tu hádat kuli takovýmto kravinám je úplná blbost, když se to majitelům líbí ať si ty auta mají lepší než aby shnily někde v kopřivách
_________________
se mnou přijede zákon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 10:15 pm    Předmět: Citovat

Tuzing je tzv tuzemský , neboli cikánský tuning. Ta stříbrná hajtra ni tak připadá, prostě to neni vkusný. Půl těch věcí je tam falešných
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!


Naposledy upravil Burák dne po únor 05, 2007 8:57 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2007 5:41 pm    Předmět: Citovat

Panny, sorry, já blbě vidim Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tommy



Založen: 4.1.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 10:09 am    Předmět: Citovat

Možná by stálo za úvahu přesunout tyto velice zajímavé věci týkající se závodních speciálů do nějakého samostatného vlákna. Přece jenom nemají s Tuningem nic společného a se Stříbrným STW už teprve ne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 9:24 am    Předmět: Citovat

Debata ohledně 1101 OHC přesunuta do sekce motorsport
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NUKLEART DUKOVANY



Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: OKOLÍ JADERNÉ ELEKTRÁRNY

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 10:06 pm    Předmět: Citovat

Drazí chlapci jedni stejšnovatí.
Nikdy bychom nečekali 4000 návštěv na takové opovrhované téma. Začínáme Vás mít rádi,rozkošníci boubelatí. Kluci,nebuďte na sebe hrubí a nezlobte se na sebe kvůli blbostem a věřte v boha. On vás vidí a při nebeském zúčtovaní Vás šetřit nebude. To jest na okraj,teď hybaj k věci.
Rádi bychom i přes očekávanou kritiku pravili pár faktů na obhajobu vůči vašim mejlkám a doměnkam.
Milí zaregistrovanci,ten předsunutý nárazník jest kvůli tomu,že jest blatník a světlo o 4 cm nastaven a opticky by vůči celku přesahoval. Ty průduchy skrývají blinkr a trošku síťoviny. Pro nevědomé tipovače na Z3 lze prohodit slovo Minicooper. Ty zpětná zrcátka se nám prostě líbila stejně jako některým diskutujícím to či ono. Pro úplné nýmandy vřele doporučujeme dát do vyhledávače" zrcátka M3". Budete zaskočeni,jsou jiná. Museli jsme nahradit jinde zatrcený blinkr. Zpracování je skutečně strašné a na té fotce je to dobře vidět. Cigánský tuzing je trefný,jsme chudí,trapní,ubozí a zakomplexovaní. Nezbývá než vám dát za pravdu,jsme ostudou celé této skvělé a vznešené stejšní společnosti. Buďte shovívavší a velkorysí. Jinak je jaro a konečně můžete jezdit a neřešit takové ptákoviny jako je poutko či doklady na pohřebníka.
Hošánci,mame vas rádi a dobře se to čte. Berte nás s rezervou a netrpte se naším tmavě šedým humorem. [/b][/i]
_________________
RADIOAKTIVNÍ DESIGN-SPÁSA NEVĚDOUCÍCH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 12:13 am    Předmět: Citovat

"Osvícený" komentário
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com