Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SocBeerFest 2007
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 9:22 pm    Předmět: SocBeerFest 2007 Citovat

Vážení a milí,

Ani letos tomu pochopitelně nebude jinak a tudíž jedním z rezavých hřebů veteránské sezóny bude další bírfest pro socky. Zdárně proběhne v termínu 25. - 27. 5. , kterýžto si dovolujeme Vám sdělit s dostatečným předstihem, abyste si jej mohli vmutnout do svých kalendářů a terminářů.

Prozatím je vše pochopitelně zahaleno tajemstvím, pouze si dovolíme nastínit hrubou lokalitu akce - bude se jednat o poměrně značně východní východ naší domoviny. Tudíž řekněte svým panímámám a panítátům, popřípadě svišťům a sokolíkům, že na konci května odjíždíte "na uhersků stranu" a kdo chce, může s váma, kdo nechce, tak ať si třeba postaví mrakodrap ze samejch cihel.

Pro neznalé jen nastíním jak by měl podnik seriálu "SBF" vypadat - jedná se o sraz jakýchkoliv vozidel schopných alespoň náznaku jízdy, který je organizovaně neorganizován - účastníci se mohou účastnit připravených akcí, avšak nemusí. Sraz se koná pokaždé v jiné lokalitě naší milované vlasti (nebo co to je) a pokaždé se nese v určitém rázu (může být vztažen k místu konání). Startovné, pokud se vybírá, odpovídá době, kdy byla vyrobena zúčastněná vozidla. Jsou vyhlášeny dvě pevné účastnické soutěže - volba MEGAKRUTOVERGLU a volba MEGASOCKY. Naprosto nezáleží na technickém a optickém stavu zúčastněných vozidel a jakékoliv případné kritické poznámky na jejich účet jsou okamžitě postihovány přísným tělesným trestem (RCG, KDH atd.). Vítán je naprosto každý - bez rozdílu vyznání, tvaru, rasy či politického přesvědčení. Je to mimo jiné příležitost k osobnímu setkání verbálních přátel i verbálních nepřátel z internetových diskusí a chatů. Toto jsou jediná pevná pravidla, vše ostatní záleží na organizátorech konkrétního ročníku.

Zájemci prosím sledujte tuto větev, popřípadě se obraťte mailem, nebo v hrobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 7:59 am    Předmět: Citovat

Vmutl jsem tedy, s předstihem dostatečným. A vim, že su kategorie 9.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:46 am    Předmět: Citovat

A já mam svou kategorii, heč.
Jedu.
Akorát s tou volbou megasocky. Je to nespravedlivý, bo se stejně ví, že to vyhraje Arnie Confused
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:58 am    Předmět: Citovat

Nemel, posledněs nebyls a Arnie náhodou vyhrál Megakrutovergl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:59 am    Předmět: Citovat

Byl jsem předběhnut předsedou - tudíž jenom přitakávám. Opravdu je to přesně naopak - Arnie vyhrál Megakrutovergl. Socku vyhrál Jamon se svým 1202 STW...

Arnieho vůz byl bezesporu nejkrásnější - posuďte sami (ten vpravo je druhý nejkrásnější)...

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 9:14 am    Předmět: Citovat

A barvy se smějí! Tedy dvoubarevky. A hezky se nám ta fotka hodí k barvám fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 2:11 pm    Předmět: Citovat

Já by taky na obé. Ale su v trestu, stejně jako ty... Sad

Mimochodem, chtělo by to nějak porovnat - tohle začlo jako větev SBF, pak z toho byl kaplickej sraz a teď je to vo Bystřici. Kdo je modulátor, mohl by to nějak rozházet do samostatnejch větví - protože pak v průběhu toho roku už se v tom nikdo nevyzná, a třeba takový BZR - víte jak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 3:48 pm    Předmět: Citovat

LeDocteur napsal:
Já by taky na obé. Ale su v trestu, stejně jako ty... Sad

Mimochodem, chtělo by to nějak porovnat - tohle začlo jako větev SBF, pak z toho byl kaplickej sraz a teď je to vo Bystřici. Kdo je modulátor, mohl by to nějak rozházet do samostatnejch větví - protože pak v průběhu toho roku už se v tom nikdo nevyzná, a třeba takový BZR - víte jak...


Rozděleno a přesunuto (admin)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pipos
obecní násoska


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 7:29 am    Předmět: Citovat

No to zase bude bohapustá ...........
_________________
Já mám žízeň že mi to auto už nejede ani do kopce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sysel



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 7:35 am    Předmět: Citovat

No tak nic, na tejhle akci holt nebudu Sad .
Přecedo letos máš vystaráno, i kdybys zas s křížkem po funuse zjistil, že byly Lešany, tak je to jedno, poáč bys je nestihnul, anžto budeš nejspíš pod vlivem až na Uherské straně ...........
Lešany - 26.5.2007
_________________
Já jsem chcuk mít Krokodýla ..................... a už ho mám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 8:02 am    Předmět: Citovat

Pipos napsal:
No to zase bude bohapustá ...........


Jo, tak to je mazec!

Sysle, kunerva, proč má to léto tak málo víkendůch?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 11:18 am    Předmět: Citovat

Chcuk bych se zeptat, jestli už se ví přesně místo letošního SBF. Jak to bude se spaním a tak (jestli zase chatičky, nebo stany, zda kiosek a podobné otázky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 11:33 am    Předmět: Citovat

Hmmm, vezmu si na provázek ten polozrenovovanej Motex GIGAsocka je moja! Twisted Evil
Akorát ty kilometry mne odrazují. Teda jako běhání s tym vozejkem. Smile
Takže asi dojedu jednostopově... že by to nebylo červeno krémové vozidlo? Question
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 12:25 pm    Předmět: Citovat

Myslim, že adeptů na socky je...
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 8:35 pm    Předmět: Citovat

Ví se všechno. Ale vědí to jen někteří Shocked

Hlavní manageři přislíbili vypustit jakési informace do konce tohoto týdne. Já by zatím teda jen tolik, abych ukojil Vaši touhu po vědění, že místo - mainbase jest pevně dáno a to tak, že se jedná o jistý vysokopoložený epesní kempíček na uherské straně. Chatičky sou a to oudajně tím způsobem, že zaporezervované již nyní. Stan - no, proč ne, ale přece jenom, už nejsme nejmladší a například já, starší pán bych zapojistě své, již tak zdevastované ledvinstvo holé matičce zemi všanc nevydal...

Zkrátka :

1. Můžete spát v chatičce, jako v židí vatičce.

2. Program bude bohatý - snad přijde i rohatý !

3. Míváte-li z chlastu koma, panímámu nechte doma.

4. Přijede i Beroun - tam co krysy žerou.

5. Až v nejlepším bude pitka, pro Arnýho přijde Jitka... Crying or Very sad

6. Ukaž kozy, milé kotě - povozím tě na kapotě (sorry Myšáku) Cool !

7. Potkali jsme Olinka - byl gumovej jak holínka...

8. Rychle hajnej, Kubo, Anče ! Na skůtru se blíží Rancher !

9. Předseda se nesplete - bude spáti v es pět té.

10.Vo půl šestý buďte tam, já to s váma utetám Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com