Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

CD Hicos - Dokumentace 1203

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 12:10 pm    Předmět: CD Hicos - Dokumentace 1203 Citovat

Tak jsem na aukru vydražil CD s dokumentací ke 1203 přímo od výrobce CD, normálně to nabízí na svým webu za 400+pošta, ale občas to dá na aukro za korunu (což o prázdninách není moc taktický krok), tak jsem ho koupil za 155+50.
Nechci vypadat jako kverulant, ale prostě mě to CD zklamalo. Těšil jsem se na poklad plný informací, na kompletní soubor prospektů, a ono pendrek.

Přikládám kopii mailu, co jsem jim poslal, tam je vše popsaný:

Dobrý den,
dnes mi přišlo na aukro koupené CD Š1203.
Ulomený pant krabičky bych považoval za chybu pošty, nebýt velkého tučného označení "No CD" na obálce. A je i vidět, že ta bublinková obálka je tenčí, než bývá zvykem. Příště prosím použijte raději obálku, která je na CD určená.
Pokud jde o obsah CD, trochu mě zklamaly prospekty - čekal jsem jich rozhodně více, myslel jsem, že jste si někde v muzeu nebo jiném kompletním zdroji nascanovali všechny prospekty. Ale plno jich tam chybí (ty, o kterých to vím, resp. které mám, mne samozřejmě tolik netrápí, ale existuje pravděpodobnost, že když vám tam chybí plno prospektů, které znám, tak třeba chybí i prospekty, které neznám). A z jednoho článku tam dokonce máte jen úvodní stránku (nadpis, 3 fotky, perex), a text článku (zbylé asi 2-3 stránky) úplně chybí.
A poněkud mě překvapilo, že v souboru manual.pdf najdu seznam náhradních dílů.
Jinak manuál jsem sice také nalezl (navod.pdf), ale šokovalo mě, že jen jeden. Vždyť jich ke 1203 vzniklo několik - doma mám dva )z toho jeden je ten, co máte na CD), a čekal jsem, že na CD naleznu zbytek.
Servisní příručka je pěkná, ale to ostatní je, nezlobte se na mě, prostě odfláknuté - seznam dílů je maskován špatným názvem souboru, návod je jen jeden, a prospekty jsou dost namátkové, navíc bez identifikace roku, a dokonce i bez přiřazení více stránek jednoho prospektu k sobě. V popisu CD píšete "Vše co potřebujete vědět o dvanáctsettrojce " - ale bohužel, musím konstatovat, že to máte nekompletní, a je tam prostě pár věcí, co vám nějak přibloudily pod ruku. Mnoho důležitých prospektů úplně chybí, ostatní jsou splácnuty do jednoho lineárního seznamu, kde po sobě tečou stránky jedna za druhou, a není uvedeno, co k čemu patří. A hlavně - po prototypu máte hned model M s hranatými světly! Vy jste jedním mahem škrtli kus historie. Jak k tomu přijdeme my, majitelé kšiltovek se zapuštěnými klikami, když po vnějších klikách máte hned hranatá světla? Tomu se bohužel nedá říci dokumentace.
Navíc, ty TAZácké prospekty jsou dost opotřebované, jako byste je koupili na aukru. Vzhledem k tragické nekompletnosti a částečně i horšímu stavu některých letáků ve mně začínají hlodat pochyby, že na to máte práva. Když tvrdíte, že na to máte práva, tak jsem předpokládal, že jste je získali od Škodovky, a to bych pak při jednom předpokládal, že Vám půjčí k nascanování letáky z jejich archivu - a u těch bych čekal menší mezery (zvlášť, když vám chybí právě letáky z období výroby ve Vrchlabí) i lepší stav.

S pozdravem

Martin Adámek
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 1:13 pm    Předmět: Citovat

Dobře jsi jim to napsal, neřádům ! Stovku za takovou hudlařinu ? A tos ještě neviděl ostatní cédéčka, ty jsou daleko tragičtější ! Twisted Evil
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 1:15 pm    Předmět: Citovat

Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 1:25 pm    Předmět: Citovat

Laughing
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 2:07 pm    Předmět: Citovat

Twisted Evil
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
HonzaV



Založen: 11.1.2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Vrchlabí

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 9:15 am    Předmět: Citovat

Plně se stotožňuji s obsahem dopisu, sám jsem koupil Felicii a dráž a je to celkem na ... .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 9:40 am    Předmět: Citovat

katalog 74 a 90 mám naskenovaný
též schéma elektriky dodatek návodu ... též mám na rajčeti
příručku mi poslal odsud Pavel V. (čímž mu děkuji)
taky jsem některým odsud kolečko s informacemi již posílal
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 11:39 am    Předmět: Citovat

Pánové, jsou to pouze naskenované materiály, co já vím a mám, je to prezentováno jeko to, že si nemáte mazat originál knížky,a le mužete si to do garáže vytisknout Very Happy A tim bych tuhle debatu ukončil, ne?
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 10:03 pm    Předmět: Citovat

Pane jo, pěkněj kouř jsi jim dal neřádům. Holt překupníkům a spekulantům doba přeje. Zbývá dodat, zaplať pánbu, že to bylo tak levné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek 6



Založen: 8.12.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: stř. Čechy, u Mělníka

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 7:25 am    Předmět: Citovat

Možná by stálo za to, pročíst si trochu místní fórum, lecos by potom mohlo být některým členům jasnější a třeba by se ani nemuseli tolik vztekat nad cenama.......... Jestli si teda všechno správně pamtuju a vykládám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 7:43 am    Předmět: Citovat

Myslim ze si pamatujes i vykladas spravne...ja jenom potvrzuji a jeste jednou nejmenovane osobe dekuji Smile
Pouzivam to dodnes a svuj ucel to plni presne!
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 7:57 am    Předmět: Citovat

Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com