Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1200STW

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Karoserie
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 10:30 pm    Předmět: 1200STW Citovat

Zdravim,

neví někdo o nějakých fotkách Š. 1200STW? Rozdíly mezi sedanem 1200 a 1201 celkem znám (blinkry, z. světla, poklice, kliky, motor...), vim, že několik sedanů 1200 ještě existuje, hledal jsem ale na netu fotky stejšnů, předpokládám, že u stejšnů jsou rozdíly mezi 1200 a 1201 stejný, ale přišlo mi, že na všech fotkách byly jen samý 1201STW... Jestli by někdo věděl o nějakých fotkách 1200STW, dejte mi, prosim, odkaz, rád bych se mrknul. Nebo tady někdo 1200STW dokonce má?
Zajímala by mě ještě jedna věc, to určitě někdo bude vědět, v jakym roce se přestaly dělat bezprahovky? Tušim, že pak se ještě nějaký čas dělaly 1200, ale už s normálníma prahama... 1200STW bez prahů jsem ale nikdy neviděl, existuje to vůbec?
Dík.
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sestra 1



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 12:53 am    Předmět: Citovat

Tak pár fotek by se určitě našlo, ale jsou určeny jsou pro připravovanou publikaci o SEDANU, lituji Embarassed . Bezprahovky se dělaly cca do konce roku 1953, ale i v roce 1954 se najde pár "mezitypů", t.j. klasická bezprahovka se všemi detaily, akorát s prahy. Od roku 1954 se dělaly 1200 inovované o prahy a další detaily viz dále. Prahové 1200 končily na začátku roku 1956. Bezprahovek pár dochovaných opravdu je, ale známé dochované jsou prozatím pouze v provedení Sedan, STW a dodávky 1200 se dělaly necelý rok, do konce roku 1953 ( přesné datum odkdy dokdy, bych musel vyhledat v knize), tedy procentuální zachovanost bezprahové dodávky a STW se myslím rovná velké 0. U STW a dodávek byla roční nevýrobní pauza. Od roku 1954 se najelo na 16. sérii ( pouze sedan, sanita, kusové pohřební - mimo velkou Shocked Very Happy Very Happy 50-ti kusovou sérii, STW a dodávky od roku 1955) s inovovanou dvanáctistovkou, kde vnější určující detaily oproti bezprahovce byly krom prahů např.: vnější ozdobné rámečky světel, paraboly s jinak šrafovanými skly s již typickým velkým U, blikací ukazatele směru, zadní koncové světlo kombinované s odrazkou, budíky s označením PAL, oproti dřívější Technometře, u STW jiný práh v zadních dveřích, oproti dřívějšímu gumovému, patnáctky kola u sedanu, přední podnárazník se sklopkami na SPZ a zrušenou záslepkou na roztáčecí kliku atd. . Mezi 1200 a 1201 je rozdílů podstatně víc, ale toto rozepisovat, by se sem myslím nevešlo. Rozdíly jsou jenom stran bižuterie i u 1201 a jako je velký rozdíl mezi 1200 1.-15. série a 1200 16.-33. série je velký rozdíl mezi 1201 a 1201 model 1960-61.
Omlouvám se, trochu jsem se rozepsal Embarassed Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
ZDRAVÝ LID - MÍR A KLID
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 11:27 pm    Předmět: Citovat

Díky za odpověď. Jakápak se připravuje publikace o sedanu?? Kdy vyjde? By mě určitě zajímala... Nebo bych třeba mohl přispět nějakýma fotkama svých aut, kdyby byl zájem... Moje 1200STW je sice trochu bastlik, ale asi to bude zrovna jeden z těch mezitypů, o kterých píšeš, rok 54, vzadu je prolis jen na dvě světýlka (prolis neporušen, ale jsou tam nabastlený světla z oktávky), vpředu blinkry jsou, ale být zřejmě nemaj (neni prolis v blatníkách), mávátka asi zavařený:cry:, motor a chladič jako v tudoru, ráfky na tudoří poklice, zapuštěný kliky, volant s kulatym tlačítkem... ale karoserie je s prahama (teda už skoro bez, ale byly tam Rolling Eyes ) Budíky jsou PAL. Jak mají vypadat ty budíky Technometra?
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 11:32 pm    Předmět: Citovat

P.S. Neměl by někdo, prosím, detailní fotku zadních světýlek? Dík;-)
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 12:54 pm    Předmět: Citovat

PeS napsal:
Jak mají vypadat ty budíky Technometra?


Budliky Technometra jsou skoro stejné, jen místo loga PAL je tam takový trojzubec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 11:15 pm    Předmět: Citovat

Zdar Pese Laughing Co je s tebou? Čekám na odpověď a poráde nic. Kopni do vrtule, něco bych pro tebe měl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Karoserie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com