Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

TROSKA 1981
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Interiér
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 11:11 am    Předmět: TROSKA 1981 Citovat

Protože je to pro mě tak trochu okrajovej vergl a nechce se mi zrovna stát "pantátou troskařem", je pro mě zbytečný se to někde biflovat.

Takže se jen pro zajímavost zeptám zkušenějších a znalejch - jak má vypadat vevnitř valník z roku 1981 ?

Mám tam budík jak ve stodvacítce, volant jako ve stovce, blinkrpáky jako v litru. Přepínače vesměs stodvacítkový otočný. Nad táhlama topení je klasická čtveřice přepínačů - ale taky trochu záhadnejch. Dvě mají symbol vnitřního osvětlení, ale ve valníku je světýlko jen jedno (že by snad bejvala osvětlená korba ???) a dvě symboly mlhovek, ale kupodivu zadní mlhovka je vyvedená na zvláštní přepínač vpravo od tacháku (spešl kontrolka na boku krytu tacháku).

Za sedačkama je taková drátová ohrádka, která je celkem šikovná, ale připadá mi jako doma dělaná.

Kam se rvalo (rvalo-li se) rádio ? Obvykle jsem na všech troskách viděl našroubovanej domácí kus plechu u spolujezdce.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 11:38 am    Předmět: Citovat

Taky bys moh vytáhnout foťák z futrálu, ale to je ti zamálo, co?
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ovocny



Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Dálný východ

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 12:52 pm    Předmět: Citovat

je fakt ze by to chtelo fotku ale jednu vec snad objasnim i z popisu.
prepinace predniho a zadniho osvetleni jsou tam stejne jako v dodavce takze by mely byt stejne i ty dva vedlejsi cudliky a bude to tedy mlhovka (ja ji mam na ten prepinac i zapojemou) a to druhe co vypada jako podivne svetlo je prepinac na ventilator topeni (uzasna to vec kdyz se mlzi okna Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 7:08 pm    Předmět: Citovat



Tletak. Ty dva přepínače interního osvětlení jsou fakt asi origo - ten druhej je nezapojenej, jak sem zjistil podhmatem. Ty druhý dva maj symboly mlhovek (přední a zadní). Zadní je ale zapojená na bílej čudl vedle tachecu, jak sem psal.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 7:43 pm    Předmět: interier Citovat

Nepovažuji se za odborníka, od toho tu je Posim, ale tady je můj názor:

Celá palubka je novější, ty výplně dveří taky. Nevím jak třeba na DeLuxe, ale u valníku by měly být rovné nečalouněné s hliníkovými kličkami (jako 1000MB). Výstražky by ten model myslím neměl mít vůbec. Nevím jestli to máš dobastlené ty nebo já, ale v zelené mám stěrače nahoře a pod nimi ventilátor. Tady je to obráceně. Ale to je jen záležitost drátů.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

A mlhovka - to je jednoduchý. Prostě někdo po nařízení o tom, že každý auto musí mít mlhovku, tak jí tam přidělal a buď u toho nemyslel, nebo měl zamálo zjišťovat kterej spínač je zapojenej nebo nezapojenej. Vzal vrtačku, jedna díra, šup ANNAH.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 8:00 pm    Předmět: Citovat

já myslím že je to origo , tu červenou co jsme štípali -kulatý světla , kšilt , kliky zapuštěné , palubka stejná - s e spínačem varovek , stejný tacháč , volant š 1000 stejně i páčky , pedály přes podlahu pod auto , nová převodka řízení
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 8:35 am    Předmět: Citovat

No krásný máš to ale auto Very Happy Laughing
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 9:05 am    Předmět: Citovat

Bodejť !

Ještě k tejm vohrádkám - to co mám na zadní stěně (nemám zatím nafocený) je takovej dost amatérskej svařenec z drátu - nicméně šikovnej a funkční. Dělalo se něco takovýho fabricky (myslím jako OEM doplněk) ? A co na dekl motoru - tam se taky žádná ohrada nedávala (však různí rozvozci a opraváři měli přece haldy faktur, dodáků atd. - tam by na to bylo ideální místo...

Dál - co boční kisna na nářadí ? Co sem koukal, tak valníky byly dodávaný bez ní - byl to nákej fabriockej doplněk, nebo zase bylo na každým, co si tam nahnětne ?
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 9:19 am    Předmět: Citovat

drátěná ohrádka s výpletem ?
za sedadlem řidiče zůžená ? pokud ano je to origo
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1303
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 9:50 am    Předmět: Citovat

Až přepojíš tu mlhovku, tak chcuk ten vypínáček na Sedana, mám jen zažloutlý. Do tý díry nakomutni třeba sv. Kryštofa Razz
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 10:57 am    Předmět: Citovat

v díře máš spínač na mlhovku , díra by mohla být origo a máš ji i souměrně na druhé straně ? tam bývala též
a ten tachometr sice jako 105s/120 ale základ je ze š 100 pro 105/120 udělali jen jiný venkovní rámeček a ty o něco starší neměli ty boční kontrolky
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 11:06 am    Předmět: Citovat

Esi Čenda na fotkách Sestry6 sedí v tom tvým valníku, tak ta přihrádka je origo. Akorát má v ní bejt taková síťka.


_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!


Naposledy upravil Burák dne út září 01, 2009 11:21 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 11:10 am    Předmět: Citovat

a ta vohrádka je taková nigadamp pokroucená proto, že sedačka u řidiče jde šoupat. Šak se podíváš v pátek, jak tam má vypadat síťka, Ina jí tam eště má.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 11:34 am    Předmět: Citovat

Tak to ale musel svařovat nějakej vietnamskej brigádník - to je něco šílenýho. Nebo možná byla popraskaná a tak to někdo vopravoval - jinak si tu "kvalitu" svárů neumím vysvětlit.

Na druhý straně díra nejni, určitě tam bejt nemá - je vidět že je to dokomutávaný. Ty výstražný světla patrně taky - viděl sem fotky pozdějších palubek a tam to nebylo - tak nevím.

Jak říkám - vzhledem k celkovému stavu auta je to úplně jedno - jen mě zajímá, jak "šel čas".

Jinak - je to sice fakt fotka mého valníka, ale žádnej Čenda to nejni. To je klasický UKHčko - neboli Univerzální KrokoHuryna.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Interiér Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com