Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

[neurčeno] Rozvody

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 6:56 pm    Předmět: [neurčeno] Rozvody Citovat

Nekamenujte mě, pokud se tohle téma někdy řešilo, ale nikde jsem to nenašel.
Během dnešní diskuze s Rancherem jsme nakopli téma rozvodových kol a triplexu. Ví někdo, jestli do se motoru škodovek řady 1200 až 1203 dá použít jakýkoli rozvodový řetěz nebo jsou i vzájemně zaměnitelné ? Jde mi o to, že se dá občas sehnat nový rozvoďák z trosky za rozumné peníze a třeba já si nejsem jistý, jestli by se dal použít. A co například rozvoďák ze Š 105 ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 45
Bydliště: MB

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 10:28 pm    Předmět: Citovat

řekl bych, že až do 1203 byly furt stejny... Ze 105 ne, tam je duplex
_________________
budoucnost patří aluminiu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 11:11 pm    Předmět: Citovat

U 1203 starsiho typu, cili filcovej filtr a labyrinty je triplex a da se normalne koupit, treba na Belohorsky, u tech novejsich uz je duplex.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 7:49 am    Předmět: Citovat

V podstatě vyčerpávající odpovědi. My jsme dávali na motor 1200 rozvoďák k motoru z oktávky a samozřejmě byl stejnej, takže to jen tak moje vlastní zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Miloš Drla



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Štěpánov nad Svratkou

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, no já bych ještě podotkl, že jsem kupoval na octavku rozvody z 1203 novej triplex, a to menší kolo mělo menší průměr než klika na mém 1100ccm motoru, tak sem ho musel přetočit na soustruhu a vyrazit novou drážku na klínek, takže je třeba v brát vpotaz i tohle.
_________________
Je to těžký šlapat pěšky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 9:55 pm    Předmět: Citovat

Bacha kdybys to skládal z nálezů jsou i různý triplexi různý průměry válečků na řetězech je dobrý to dosebe zkusit než to tam dáš jestli to ůplně zapadá velký i malý kolo do řetězu, jednou mě na burze někdo vypek.
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 11:28 pm    Předmět: Citovat

Jo, to byl Arnie. Ale nemyslel to nijak zle... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TAZ1500



Založen: 10.5.2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 9:00 pm    Předmět: rozvody Citovat

koukam že řešite rozvody jestli triplex nebo duplex tak ze začatku co vim tak prvni spartaky meli duplex pak se preslo na triplex nechalo se to nejak upravit jednou sem to delal už je to par let no a triplex byl myslim že až do roku 1987 pak se udelal blok s roubovanim a tam se dal zase duplex a v 1989se udelal 1500ccm myslim moc na ty roky nedejte mam jenom dojem že to bylo v tehlech letech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com