Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Představení méně známých pilotů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 9:29 am    Předmět: Představení méně známých pilotů Citovat

Vážení pánové, máme trochu problém. Spousta z nás má ksichty na internetu vcelku profláklý. Jako třea já, bo Přeceda(pro ty méně chápavé viz foto). Laughing



A i já mám vcelku slušnou představu o lidech, který už jsem viděl. A tak se nám stává, že si každej myslí, že i my známe podle ksichtů všechny účastníky fora. Jako třeba teď v Žacléři. Hlásil se ke mně jeden klučina a já netušil, o koho jde. To samý, přiznám se, že nevim. HonzaV je ten člověk, co jsme ho vozili v noci na nosítkách? Rolling Eyes Ve spoustě případů znám jen auta, bo jen lidi a nevim, že to patří k sobě.
Prosím tedy všechny ty, cio jezdí na naše srazy míň, nebo vůbec, aby se tu trochu představili a založili si vlastní chlívek. Stačí fakt jenom krátce.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!


Naposledy upravil Burák dne čt říjen 30, 2008 12:20 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VT



Založen: 19.1.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Valassko

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 9:55 pm    Předmět: :))) Citovat

Dlouho jsem se nebavila:) Díky, Bu:). Připomněls mi, jak jsem se svého času pokoušela o systemizaci aut a přezdívek, případně jmen. Pak jsem to sama přesnadno identifikovatelná vzdala. Přesto si troufám aspoň několik z vás poznat. Občas. Někteří mi nevědomost odpustili. Zdravím z dálného východu od pěkné sanitky. http://xvlastat.sweb.cz/vet/maly.sanitka.jpg
_________________
...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com