Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

vymena podvozku na 450
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HonzaV



Založen: 11.1.2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Vrchlabí

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 11:41 am    Předmět: Citovat

Pokud je dotaz naprosto všeobecný, kde sehnat trubky 5 a 8mm, odpovězeno bylo, pokud to mají být konkrétní trubky 1200-1202, 440-450, Oct/Fel., pak brzdové mají průměr 6mm. Pokud jde o tyto, nejlepší je je koupit v Praze u Pragosu - pokud máš vše koupit, nepořídíš levněji, jinak tyhle trubky již dělá i Jirouš Ocelot za podobné ceny. Má ode mne délky OCT,440 (jsou rozdílné) přesně dle originálů. Myslím, že by měl mít i hadice, rozvodky a novou výrobu válečků, hl.brzdové válce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 3:58 pm    Předmět: Citovat

když je chceš i měď v plastu tak se s nima dělá rozvod plynu u LPG(6mm) já je použil a bomba, pokud to máš dál do Prahy tak to maj plyňáci
v metráži a nebudou drahý, nejni to co je živí Cool
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zimage



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha-Západ

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2009 12:16 pm    Předmět: Citovat

Na zacatku jsem sliboval shrnuti - tady je:
Nakonec jsem tam nechal i ty kapoty a dvere a v pohode, vnitrni prahy z dvojky plechu muzu jen doporucit. Fotek moc neni, vetsinu casu jsme drzeli auto, ve 4 lidech neni zadnej problem, hever netreba. 3 hodiny vymejsleni cim auto podlozime a jak ho budeme zvedat, dalsi 4 hodiny vlastni prace i s vycistenim a natrenim mist, kam jsem se pres ram nedostal. (vic casu samozrejme zabralo brouseni toho 50-ti letyho bordelu) Suma sumarum se vsim vsudy max. den prace.

http://skoda.450.sweb.cz/rekonstrukce_podvozku/index.htm

Jo a zmenil jsem setup zadni napravy na blizsi diru, po preskladani pera z toho byl desnej gazik. To bylo videt az na aute.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com