Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Rejtyho zelenkavá dodávka TAZ 1500

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rejty



Založen: 2.2.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 1:50 pm    Předmět: Rejtyho zelenkavá dodávka TAZ 1500 Citovat

zdravim,som tu novy,tak sa chcu představit....Bydlím v Ustí nad Labem je mi 22let a vlastním auta PEugeot 206 GTI a jednu zelenou dodávku TAZ 1500 KAT(mimochodem to je hroznej název-říkáme jí triska proste:) Laughing )

Mno koupil ji muj otec do zahradnicke firmy...(mimochodem moje předchozí auto skoda Forman melo tu samů barvu.) za nejakych 25tisíc asi při najetych 35 552 kilometry..to bylo hodne dobře...jezdila uplne super..místa habakuk a bylo to velmi dobre pracovní a hlavne vyletní auto s bandou kamošů....byl jsem s ni i na Mimonskych válkách...tam ehm sem s ní natřel VW T3 na sprintech a slavil sem s nic elkem uspech....Bohužel při jedne cestě na Moravu mojeho otce popadl amok a zařadil na D 5ku a plyn až na podlahu...mel naloženy zadek a fachčil si to okolo Brna směr Brumov-Bylnice...což je moje druhé bydliště. Co se nestalo,při 160km/h ukrotil držák na vodní pumpu a celou ji tak nejak Vy..rozbil.....mno cesta hrozná...ale dojeli jsme nechali opravit a od te doby tam porád něco zlobí...Hlavne zlobí starter..ten smejd porád nechce startovat....mno letos ji budu muset trochu opravit a zbavit od hrdzi...lebo sa tam objevila celkem dosti...ta antikorozná uprava stojí pekne na pi*u Crying or Very sad mno hodim sem pár foteček
_________________
Mám Pug 206 GTI a zelenou TAZ 1500 KAT...to je ale strojovna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 12:14 am    Předmět: Citovat

Tak koukám, že 1203 bejvá obvyklej dopněk Peugeotů Laughing
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
rejty



Založen: 2.2.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 12:25 am    Předmět: Citovat

Burák napsal:
Tak koukám, že 1203 bejvá obvyklej dopněk Peugeotů Laughing


spíš peugeot je doplněk 1203...tu sem mel dřív Very Happy
_________________
Mám Pug 206 GTI a zelenou TAZ 1500 KAT...to je ale strojovna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 12:30 am    Předmět: Citovat

To já ne, já až po druhým Laughing
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com