Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Poplatky za převod verglů a sankce aneb zákonná pojistka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dave



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 166
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 7:48 pm    Předmět: Citovat

Tak dnes jsem měl tu čest přihlásit auto.Jedná se o okres MB a čekal jsem 1,5 hodiny a byl jsem desátý.Přihlašoval jsem felicii 1,9D a hned šla do depozitu. Nejdřív jsem auto musel přihlásit a doložit evidenčku a nejsem si jistý jestli auto musí mít platnou TK, tohle auto ji náhodou zrovna má. A teď k problému,musel jsem pojistit auto ikdyž jde hned do depozitu a povinné ručení na 14 dní na takové auto vyšlo asi na 1300 Kč, takže jsem uzavřel normální PR a hned po přihlášení ho ruším, je to o hodně výhodnější. Ptal jsem se i na umístění do depozitu auta bez TK a prý to je možné, že v zákoně je snad jen, že TK nemá skončit na autě v depozitu. Dál mě zajímalo jak se budou pokutovat hříšníci co neplatí povinné ručení a mají auto na špalkách. Na pojišťovně mi řekli, že na nezaplacené PR přijdou policajti jen když zastaví auto a že zpětně nelze nikoho pokutovat.Na dopravním ispektorátě mi řekli to samé, ale navíc, že kancelář pojistitelů bude kontrolovat přihlášené vozidla a bude pokutovat ty které PR nemají zaplacené. Tak nevím jaká je skutečnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 7:53 pm    Předmět: Citovat

Všecky tvé domněnky a předpoklady, které jsi vyjmenoval, jsou pravdivé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dave



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 166
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 8:02 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem přemýšlel o chudácích co použili auto na náhradní díly a nechali ho přihlášené. Pokud by nědo chtěl takové auto odhlásit, tak by měl zaplatit pokutu za neekologickou likvidaci. Nevím jak to chodí ve firmách, které se zabývají ekologickou likvidací, ale napadlo mě co kdyby se do takové firmy přivezlo nějaké auto bez dokladů a daly se k němu doklady,které je potřeba zrušit. Oni tam kontrolují evidenční čísla nebo jak to tam chodí? Je mi jasné, že když budu chtít zrušit Š120, tak tam asi nebudu moci odevzdat favorira.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 9:43 am    Předmět: Citovat

Bohužel, vyřezávají plechy s VINem nebo číslem a velmi si to hlídají. a archivují a hlásí vejš...takže se to sice dá, ale .... móc dobrej známej atd.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 5:28 pm    Předmět: Citovat

Idea Arrow pomoooc
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál


Naposledy upravil Kadlátko dne čt prosinec 11, 2008 5:31 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 5:31 pm    Předmět: Citovat

jestli fakt chtěj vyčistit registr nezbývá než vyhlásit amnestii na zrušený nevodhlášený auta Cool , protože je to patovka jenom u nás v rodině jsou tři, a zrušený byly před cca 10 a více lety , ale z právního hlediska platí presumce
nevi(y)ny (burák promine) morm palec dolu K zblití Kozy Pindour tak teď nevim co platí Wink jediný co ti můžou dokázat je nevodhlášení auta v zákonný lhůtě likvidaci asi těžko a pojišťuješ auto neeee řádek v registru
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 166
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem byl dnes na pojišťovně zrušit povinné ručení a slečna se mi omlouvala, že to co mi řekla v úterý je trošku jinak. Povinné ručení se musí platit na každé přihlášené auto a to ať je pojizdné a nebo není, bude to kontrolovat kancelář pojistitelů, podle evidence přihlášených aut. Právě kancelář pojistitelů by měla udělovat pokuty za nezaplacené povinné ručení. Nezbývá teda nic jiného než strčit auta do depozitu a to ikdyž nemá STK a nebo ho nechat ekologicky zlikvidovat a nebo platit. Příští týden zkusím dostat auto do depozitu bez STK, tak jsem zvědavej jestli úředníci nekecali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 7:40 pm    Předmět: Citovat

Auto bez TK jde do depozitu dát bez problémů. Dokonce jde auto v depozitu převést na někoho jiného, což donedávna nebylo možné. Stačí evidenčka a kupní smlouva, popř. když to děláš sám za majitele, tak ještě plná moč Laughing . No TK, No pojistka, No problem Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 7:50 pm    Předmět: Citovat

Jak kde. Na většině DI lze na autě bez STK udělat evidenčku a následně převést a rovnou do depa. Ne tak v Berouně a v Praze Evil or Very Mad
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 9:22 pm    Předmět: Citovat

Burák napsal:
Jak kde. Na většině DI lze na autě bez STK udělat evidenčku a následně převést a rovnou do depa. Ne tak v Berouně a v Praze Evil or Very Mad


evidenčku ti bez platný technický tady na severu neudělají (tedy ofiko).
Jinak sjem si užil dopravák včera a jedním slovem womrd. Evil or Very Mad
_________________
zase uklízím přes Aukro...
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=2701195
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 7:03 pm    Předmět: Citovat

Tak je fakovat a nesr.. se s nima. Ouředníci jsou tady pro nás, ne naopak. To by si mohl zkusit to neudělat. Evidenčka jde udělat i na káře v depozitu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 7:04 pm    Předmět: Citovat

A pokud Ti ju nechce udělat, tak ať Ti písemně zdůvodní proč a na základě jakého zákona a §. A ať se pod to podepíše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 10:05 am    Předmět: Citovat

Jo, ale kdyby byl na to čas, tak je to sranda, ale když tě dneska vyhodí, tak už se tam prakticky nedostaneš
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
dave



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 166
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 5:50 pm    Předmět: Citovat

Další zprávy z DI. Dnes jsem úspěšně dal do depozitu auto bez TK, takže to opravdu jde. No a ptal jsem se jestli jde přihlásit auto bez TK a prý to lze, ale za určitých vyjímek a to je prý třeba odůvodnění proč nelze na autě udělat TK (např.nelze opravit vozidlo za dobu nutnou pro přihlášení vozidla dle zákona apod.) Přeju mnoho úspěchů těm kdo se do tohodle procesu pustí a chce to stihnout do konce roku, já to už bohužel nestihnu a jen díky hlouposti jiných lidí. 10 000 Kč za auto rozhodně platit nebudu, to si raději počkám než někdo něco vymyslí a nebo poplatek zruší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com