Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Změřte mi stejšna kamarádi :-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
david1202



Založen: 22.12.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 5:38 pm    Předmět: Změřte mi stejšna kamarádi :-) Citovat

Mám prosbičku na majitele stejšnů. Přislíbil jsem zapůjčení stejšna kamarádovi na jednu akci, ale potíž je v tom, že auto je na akci potřeba dopravit výtahem, který má ale jen 4 metry třicet na délku. Stejšn má dle TP 4485 mm. Mám tedy dotaz, je možné tuto délku nahnat sundáním nárazníků resp i parabol? Myslím, že těch 19 cenťáků bych tím dostat mohl. Neotravoval bych tady s tím, ale mám stejšna zazimovanýho daleko od domova a jen tak se tam nedostanu. Tak kdyby se někomu chtelo mi helfnout, budu velice vděčen. Díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 7:54 pm    Předmět: Citovat

No, nepotěším tě, měřil jsem to sice krejčovským metrem, ale dle něho to vychází na 4,5 m ale bez nárazníků.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 8:04 pm    Předmět: Citovat

Hele, Sru, pamatuju si, že mi někdo jednou vyprávěl o tom, že když vozili auta z USA, tak je v těch kontejnerech nadzvedli tak, že se do 40 stopého kontíku nacpaly 3 auta. Jinak sejmout nárazníky ti podle všeho asi opravdu moc nepomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 9:02 pm    Předmět: Citovat

Počítám, že tejch 19 cm bys získal, kdyby ses do toho vejtahu rozejel asi tak čtyřicítkou, až padesátkou. Ale tos asi slyšet nechtěl,co...

Asi by se dal jak říká pizzaman vyheverovat předek nebo zadek, ale já osobně bych auto kvalit tvého Drakouše k podobným experimentům asi nezapůjčil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
david1202



Založen: 22.12.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 12:26 am    Předmět: Citovat

tak to je negativní, ale těch 4,5 m by to mělo mít v celku, zkuste prosím někdo změřit kolik maj přední a zadní nárazníky od podnárazníků ke koncům nárazníků, já sim ymslim, že by to klapnout mohlo, kunerva, jestli ne tak mam problem Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
david1202



Založen: 22.12.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 2:03 am    Předmět: Citovat

sem trošku ožralej, takže mi mozna vysla blbost, ale dle mejch propoctu mi vyslo, ze aby se čtyri a pul metru dlouha hajtra vmestnala do vytahu dlouhyho čtyri tricet, tak bych ji musel vyheverovat metr tricet, coz si neumim predstavit, jak bych proved.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
david1202



Založen: 22.12.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 2:11 am    Předmět: Citovat

to z toho jůesej tahali Smarty bo co ne? Kdyz se jim na dvanáct metrů vešly tři auta, nebo je neheverovali ale staveli na zadek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 7:02 am    Předmět: Citovat

No vlastně máš tak trochu pravdu, když jsem to slyšel, taky jsem si myslel, že to pokládaj na zadky těch před nimi stojících aut. Pochopitelně tam byla nějaká konstrukce.

Já taky nejsem dobrý počtář, ale vyheverovat auto do více jak metrové výšky je podle mě i tak šílenost, nehledě na to, že bys v případě zvednutí předku urazil výfuk a v případě zvednutí zadku poškrábal střechu o strop výtahu. Skutečně bych si asi být tebou rozmyslel dělat s autem takový koniny a raději tento počin přenechal někomu, kdo se toho klidně ujme. A nebo si to nech kurevsky pojistit, aby to mělo nějaký jištění po finanční stránce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ondra



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 10:31 am    Předmět: Citovat

Třeba u mojí hajtry by nepohla ani demontáž nárazníků, to bych musel sundavat i vejfuk, který mi taky přesahuje obrys auta... Těch 19 cm je prostě moc (stejně bys musel ještě připočítat i nějakou rezervu, aby se Ti Drakouš při rozhoupání výtahu někde neodřel) Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
david1202



Založen: 22.12.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 11:14 am    Předmět: Citovat

do píče, ještě výfuk, na to sem zapoměl. Navíc sem si uvědomil, že mám osvětlení spz ze starýho typu a to je tam taky pěkně vykozený, takže bych musel rozebrat půl auta s nejistým výsledkem. Hm, takže to asi padá. Xakru. Děkuj Vám za snahu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 1:50 pm    Předmět: Citovat

David 1202- já vzal metr, křídu a vyšel před barák k autu a měřil jak je dlouhé. Vyšlo mi necelých 4,5m, přejněji 4990mm
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 2:53 pm    Předmět: Citovat

No, je fakt, že 4990 je přibližně 4,5 metrů. Ale mnohem víc přibližně je to 5 metrů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 9:34 pm    Předmět: Citovat

jéé, sorry, jsem se upsal ve spěchu, samozřejmě 4490mm
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com