Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

dvk

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 3:30 pm    Předmět: dvk Citovat




Zdarec,

moje jméno je dvk a její jméno je Meluzína (což je prý nadstupeň limuzíny). Jsem z Opavy, momentálně ale meškám v Brně, anžto jsem tu udělal školu a teď se tady živím programováním. Ji jsem koupil v Suchdole n. Odrou. Byla to láska na první pohled ... nádherná štětkovaná zelená barva, motor tahal jak zamlada, na první pohled bylo vidět, že před-předchozí majitel se o auto dobře staral a hlavně mu rozumněl. Po vyjetí z garáže se teprv ukázaly stěny zastavěné krabicemi s náhradními díly ... prostě paráda za hubičku. Papíry byly, technická byla ... sednout a jet.
Koroze minimální na obvyklých místech, nápravy a motor nové v roce 1984. Za cca 10000km najetých za 1.5 roku výměna chladiče, dynama, prasátek, výfuku, AC pumpy a karbece + drobné opravy.
Není to žádná leštěnka, spíš poctivý tahoun, praktické auto, geniální spojení užitečnosti, krásy, nostalgie. Na svoji kompletní renovaci si bude muset ještě nějaký ten pátek počkat, takže se snažím aspoň udržovat. Kombík je moooc praktické auto, vzadu se dá dělat ledacos a když už není co tak i spát. Pro dlouhé letní výlety dostala praktickou 1.5 x 1m zahrádku, která udrží 4 lidi, taky hledáček pro připevnění na okno (na večerní hledání noclehů).

Kromě Meluzíny mám ještě jedoho kombíka (mod. 70), teď už ale stojí na špalkách a co nevidět se odebere do věčných lovišť a krabic s ND, anžto je to typický kopřivový vrak. Máme v rodině taky Fiata 600D v ťuťuňuňu žluté barvě (přezdívaný Bonbón), kombík je ale kombík. Oktávka je prostě inteligentní krasavice s duší, která ale taky umí pořádně zabrat když je potřeba a nenechá člověka nikdy ve štychu.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 7:09 am    Předmět: Citovat

Vítej a doufám, že se uvidíme na nějakém srazu, když už nic jiného, tak příští rok Kachlička.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

Jak nic jinýho tenhle víkend u nás v Kaplici nebo né?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Starej



Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Třemošnice (přes týden Brno)

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 8:05 am    Předmět: Citovat

Zdravim kolegu z Brna, mám pocit, že jsem tuhle fešandu už párkrát viděl na Palačáku... Už se těším, až bude po té renovaci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 9:48 am    Předmět: Citovat

Náhodou super maskáč. Dovedu si představit, že když s kombíkem zajedeš s nějakou sličnou děvou do lesa, neni mezi stromama auto ani vidět Palec nahoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 11:56 am    Předmět: Citovat

Na PPV jsem 6 let bydlel, odstěhoval jsem se ztama teďkom na jaře. Parkoval jsem většinou dole za K3 (teďkom A04) ...
A maskáč fakt není schválně, vznikl kombinací původního laku, štětkováním horších míst (1. neutrefený odstín) a stříkáním dalších špatných míst (2. neutrefený odstín, jiný než ty dva). Ale v lese je to fakt praktické, to jo : )

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guliš



Založen: 11.2.2008
Příspěvky: 66
Bydliště: Západné Slovensko

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 7:33 pm    Předmět: Citovat

Krásne foto, to druhé. Very Happy
_________________
Najkrajšie auto na svete: AUDI Q7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com