Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

pseudolehlej starter

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Elektrická soustava
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 9:24 am    Předmět: pseudolehlej starter Citovat

U výkupu koží už byl třetí starter pro změnu novej s reduktorem. Kostra od baterky zvlášť plusovej eňoněňo novej bateriák, a hle vozidlo se opět chová jako by mělo vybitou baterku po otočení klíčku na startování pokles baterky i kontrolek starter necvakuje atd. Řikam si nedobíjí vemu bat. a prdnu jí do tatry 613 s motorem jak z náklaďaku a tam skvěle točí na plný gule. druhá baterka s vyhlášenou smrtí ve 1203 při testování a oživování Š100 prožije vytrvalé starty včetně vjíždění na rampu do kopce přes starter neb závadou není benzínová pumpa karburátor zpuchřelé hadice ale ucpaná nádrž. Bafnu baterku a f trosce porád nic. ustřihnu kábl s konektorem a zehora neb ta mrcha je v doliku a nejni kdo by to votlačil či vidtach na blízku a vytáhnu ovl kábl vedoucí ze spínačky a nasadim bajpas kábl spojim s plusem a hle točí jak hovado. Nastzartuju a udělam tlačítkovej bajpas pomocí 2m káblu a tlačítkoví kosky a ta mrcha začne startovat přes spínačku, ale pak zas né ale bajpas funguje porád, celou dobu sem si myslel, že to dělá starter velkokádle dobíjení baterka, ale je to možná spínačka nebo malo káble vokolo toho, ale projev úchvatně matoucí, reakce na nabitou baterku startuje novej starter startuje
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál


Naposledy upravil Kadlátko dne po květen 08, 2017 9:38 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 9:31 am    Předmět: Citovat

velkokáble startuje a pak s dostatečnym časovym odstupem né projev opravdu "slabá baterka, starter trochujó i kontrole mrkajó jak Adina Mandlová" takže mam dva startéry v rezervě a mám obavy, aby to nabylo stejný i v INĚ jo zhmotnělý zlo je zhmotněný zlo Pindour Mulimrdka Pakarna Mr. Green Shocked morm Kozy Kozy Kozy tvoje bába ANNAH morm morm
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 10:38 am    Předmět: Citovat

helej , taky jsem měl projevy slabý baterky , přes startkáble s další baterkou to šlo , tak jsem ji nabil a vono to stejně nešlo , měl jsem nějakýho tucha , a jelikož jsem stál na rampě , tak jsem to přes káble píchnul rovnou na startér , a točilo to jak šlak , tak jsem myslel že kostřící pásek přes silentblok , jenže ten jsem tam nenašel , načež jsem si vzpomněl , že jsem ho tam vůbec nedal a udělal to jinde jiným kabelem , no prostě byl rozjebanej plusovej přímo ve voku u startéru
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 10:28 pm    Předmět: Citovat

to je šecko v cajku prostě teď propojuju velkej plus na startéru s káblem na startovacim elmagnetu mimo celou ost. elektriku auta a maká to, zrovna dneska to blblo porád stejně jednou jo 2x né myšleno startování přes spínačku, a jestli dobře čteš tak mam kostru k starteru taženou nově zvlášť nemam chuť se babrat s káblama pod palubkou 130kg je 130kg mam bajpás přímo na startéru vyvedenej na pravej držák safetybeltu kde je odborně přilepen emerickou tejkou takže když je problem zmačknu to červený tlačítko a je mi u prdele ňákej Novej Zéland a maká to na 105% súdruh riaditel, původnost auta je mě někde r.v. 1989 na papírech92 s EURO2 dopsanym Romanem aby ekodaň byla 3000,- a ne 10000,- hlavně že to baví lidi a dá se v tom i spát. Very Happy Cool Laughing Wink Mr. Green Pakarna kačer Nalitej tleskám tvoje bába morm Pindour LeDocteur Kozy Kozy Kozy morm morm morm ANNAH Prdel
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 6:08 am    Předmět: Citovat

Palec nahoru
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2020 8:41 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se zase musel zasunout kvůlivá problému s "nemožnoslušným názvem" s reduktorem. Vyřešeno pomocí velkého relátka s dvěma spínacími kontakty. Jeden spíná cívku s......téru a druhý vyřazuje odpor u zapalovací cívky. Chytá okamžitě, kam se s....rou plasťáky s kompjůterem. Cool. A startuji klíčkem zapalování jako normálně. Wink
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Elektrická soustava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com