Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Náhradní díly na 1202

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lubošek



Založen: 26.6.2018
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2018 8:52 am    Předmět: Náhradní díly na 1202 Citovat

Dobrý den,

Omlouvám se za to, že se trošku rozepíšu.
Jako spokojený uživatel Octavie Super upravené uříznutím zadku na valníček do lesa (Ano, patřím do pohrdané kasty „traktůrkystů“, naše autíčko je ale takovým členem rodiny a se svým dvanáctiletým synem se v ní s oblibou vrtáme. Není krásnější pohled než na rám s motorem se sundanou karoserií (v našem případě tedy půlkaroserií) a rozebrání a složení motoru je také hezké dobrodružství).

Ale teď k věci: teď na jaře jsem při shánění náhradních dílů místo krabice veteše přijel s dalším valníčkem, který před uříznutím zadku karoserie býval 1202 STW. Než se pustím do oprav (klouzající spojka, brzdy a další drobnosti), tak bych byl rád, kdyby se na to přijel kouknout nějaký milovník stejšnů a podíval se na to, jestli v tom nejsou nějaké součástky, které jsou pro mé potřeby zbytečné, ale mohly by se hodit do nějakého renovovaného fešáka. Na štítku je rok výroby 1974, což mě trošku mate, protože se všude píše, že se stejšny dělaly do roku 1973. Číslo karoserie je 48276. Některé součástky jsou v překvapivě dobrém a zjevně původním stavu a některé jsou nenávratně napadeny kutilem domácím (ten posilovač brzd z čehosi je opravdu brutální). Přikládám jedno nekvalitní foto motorového prostoru (případné další detaily na požádání zašlu).

Pokud jste někdo z blízkosti místa, kde se léta páně 1424 bratr Jan Žižka smrtelně roznemohl od hlízy a skonal ve středu před svatým Havlem, nebo byste měli náladu na rodinný výlet do této malebné krajiny, tak mi přes toto fórum dejte vědět (Abych v případě více dobrodruhů nemusel vybírat a vy byste se domluvili přímo na fóru). Příjezd něčím z rodiny Spartaků vítán, ale není podmínkou.

Toto je konec mého románu

S pozdravem Lubošek

[img]https://photos.app.goo.gl/J5po4LBLks77BMPZ9[/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lubošek



Založen: 26.6.2018
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2018 6:44 pm    Předmět: Citovat

Stále nikdo nemá zájem? Bude i kafe (jestli bude zrovna panímáma doma, jinak bezová šťáva). když vezmete i panímámu a haranty tak v případě nezájmu o nic bude alespoň čárka za rodinný výlet - jak by řekl klasik "Konečně si nás dědku taky vyvez".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2018 4:38 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že je to tím, že je každej línej googlit kde zakukal Žižka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2018 9:12 am    Předmět: Citovat

Otázka je jaký díly z toho vraku nejsou pro tebe potřebné. Já osobně bych vzal motor a převodovku a kompletní přístrojovku, jestli není rozvrtaná domácím kutilem a jak píše Předseda napiš kde auto stojí hledat se mi to podle nápovědy opravdu nechce. Z jistotu vím , že pocházel kousek od nás z Trocnova, ale kde zakukal to teda netuším a to jsem už dost starej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lubošek



Založen: 26.6.2018
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2018 2:39 pm    Předmět: detaily Citovat

Omlouvám se za plýtvání vašeho času hádankami a nabízením zajíce v pytli.

Předmět nabídky se nachází 5 kilometrů od Přibyslavi (582 22).

Předmětem nabídky nejsou životně důležité části (motor, převodovka, rám ...), ale postradatelné věci vzhledového nebo pomocného charakteru.

Na tomto odkazu je pár fotek:

https://lubgor.rajce.idnes.cz/STW/


Nabízí se tedy:

jedny zadní dveře - zespoda orezlé

sedačka - podle mě v pěkném stavu

budíky a spínače z palubní desky, viz foto

oboje přední dveře - sice jsem je plánoval nechat, ale jsem ochoten jednat

ogiginální roletka před chladičem včetně ovládání (jenom je přetržená struna)

houkačka

všechny části topení

veškeré osvětlení včetně přední mřížky s mlhovkami

Toto je zhruba všechno, ale jednat se dá o čemkoli


Z fotek je zjevné, že toto vozidlo nestálo někde za humny, ale bylo po celou dobu života jako valníček parkováno a s láskou ošetřováno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
T505



Založen: 7.1.2011
Příspěvky: 151
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2018 6:17 pm    Předmět: Citovat

Stejšna nemaje, ale hádanku sem si vyguglil za dvacet vteřin: 11. října 1424 Přibyslav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lubošek



Založen: 26.6.2018
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2018 6:02 am    Předmět: Citovat

Stále nikdo nemá zájem? Nabídka stále trvá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lubošek



Založen: 26.6.2018
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út září 18, 2018 11:00 am    Předmět: Citovat

Přeji pěkný podzimní den,

vím, že jsem otravný jako štěnice, ale nedá mi to se ještě ozvat. Dokončil jsem generálku mého lesního speciálu (přikládám 2 fotky z prací) a teď se chystám na to výše zmíněné STW (přiloženo 1 foto).

https://lubgor.rajce.idnes.cz/dalsi_projekt/


Než začnu, nechce se někdo přijet podívat, jestli by neměl zájem o nějaké díly (které nejsou samozřejmě nezbytné pro fungování jako lesní speciál)?

Mám i pár zbytných věcí z oktávie, které jsem nepotřeboval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st září 19, 2018 6:21 pm    Předmět: Citovat

Já ti to řeknu asi takhle, ten kdo má a nebo dělá stejšny má takových věcí co nabízíš plný půdy nebo garáže. Díly , které by stály za uvážení nasyslit, tak ty dát nechceš. Dále nikdo nebude chtít orezlý dveře, píšeš kompletní topení, které je celé z jiného typu auta, sedačku, která není kompletní, masku s nesmyslně vyřezanými otvory, nepíšeš, jestli budou díly vymontovaný, nebo si je bude muset zájemce sám vyndat a ani jsi se nevyjádřil kolik za to chceš. Píšeš, že o auto bylo s láskou pečováno. Já ti řeknu co si o tom myslím já. Je to další "BARBARSKY" zničený auto, které by určitě někdo zrenovoval a mohlo X let dělat parádu. Stejšen je málo a nebudou, tak proč je rozřezávat a jezdit s tím do lesa. Na to je na prodej mraky traktorů a vleků. Tak se nediv. že se ti nikdo neozval. Pláčeš na špatným hrobě. Tady na těch stránkách za TOHLE hrdina nebudeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lubošek



Založen: 26.6.2018
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st září 19, 2018 6:44 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za jasné vysvětlení, že zde nemám co pohledávat.


A pro pana bobi: ta maska je tovární výroby. Jestli chcete někoho ztrapnit, tak se do toho nepouštějte, pokud nejste naprosto pevný v kramflecích.


Nashledanou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st září 19, 2018 7:00 pm    Předmět: Citovat

Nikdo ti neřiká , že tu nemáš co dělat, ale musíš uznat , že mám pravdu. Nikoho nechci strapňovat , napsal jsem jen pravdu a fakta. Jen jsem napsal jaké díly nabízíš a proč je nikdo nechce. Co se týká tý masky tak si pevnej v kramflecích jsem. Jediný originál výřez v masce měla sanitka na houkačku. Jinak žádný model 1202 neměl žádné otvory. Natož tam daný kulatý mlhovky. Jestli jsem se tě něčím dotknul, tak se ti omlouvám, ale nejsem si ničeho vědom. Mi tady se snažíme auta zachraňovat a renovovat, tak se nediv mojí reakce. A to nemluvím o tý Oktávii , co máš taky rozřezanou. Nemysli jsi , že jsi jediný barbar. Takových jsem potkal už plno a řekl jsem jim to i do očí. Je to můj názor , ale nedělám to kvůli tomu abych někoho urážel . To jsi si to špatně vysvětlil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lubošek



Založen: 26.6.2018
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2018 6:15 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem našemu autíčku sdělil, že jsem byl na internetu zostuzen a bylo mi důrazně doporučeno, abych ho zabil a jeho vitální tělesné orgány daroval někomu, kdo je uloží ve stodole, kde budou připraveny k případnému použití u nějakého rozmazleného naleštěnce, který vyjíždí dvakrát za rok. Protože je ošklivé a má šilhavá a nefunkční světla tak nemá právo na život. Svým obětováním by přispělo k udržení rasové čistoty této značky.

Autíčko na mě nejdříve nechápavě zíralo a potom se zeptalo, jestli mi někdy věrně v rámci svých starých kloubů nesloužilo, nebo co je důvodem tohoto opatření. Poté propadlo trudnomyslnosti a já jsem mu musel slíbit, že ho další den vezmu na práci do lesa, kterou oba milujeme:

https://lubgor.rajce.idnes.cz/lesni_prace/#IMG_20180920_102822.jpg

Po práci mě také poprosilo, abych už si s tak krutými lidmi nic nezačínal.

Na tomto fóru jsem se ozval, protože se mi zdálo, že zdejší komunita bere život se starými autíčky volněji, ne jako na spartaky.cz, kde je parta snobů schopná hodiny diskutovat o tom, jestli těsnění pod lampičkou v motorovém prostoru patří ke správnému modelovému roku nebo urážet ty, kteří se v nějakém detailu odchýlili od původního stavu.

Svému synovi budu také muset vysvětlit, že šťourání ve starých autech je špatné a barbarské a místo vyzkoušení jak fungují ventily nebo diferenciál mu příště řeknu, ať se podívá na youtube nebo ať si otevře kapotu na Roomsteru a podívá se.

Trošku mi to připomíná situaci, když náckofilové u klávesnic urážejí ty, kteří po válce posbírali a použili zbytky po adolfově chloubě. Třeba elektrikářské blembáky (kterých byly plné škarpy) se výborně hodily na nabírání močky ze žumpy nebo nože se po zkrácení na vhodnou délku výborně hodily na okrajování chrástu - byli to tedy také barbaři?

Respektujte prosím jiné názory a postoje a nechovejte se jako ochránci jediné správné víry.

S pozdravem a přáním pěkných a šťastných dní

Lubošek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so září 22, 2018 7:43 am    Předmět: Citovat

Proč mluvíš v množném čísle ? Vynadal ti pouze jeden konkrétní uživatel, ostatní akorát mlčeli, protože o ty díly zájem nemají (skoro každej z nich totiž už v životě nějakou tu vydechlou oktávku či štejsnu taky rozkrájel a poschovával). Mlčením tě ale nikdo z nich snad neurazil, ne ?

Ono je ale pravda, že s těmi "odbornými" fóry je to složité. Na Spartaky.cz asi opravdu možná bude o něco více snobů - tady je nás zase pro změnu více Pindour

No a takhle my si tady žijem, ANNAH...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Koudelka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 366
Bydliště: Holomóc

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2019 7:21 pm    Předmět: Citovat

:
https://www.sbazar.cz/rw902/detail/59406417-vsechny-dily-z-mych-inzeratu-cena-dohodou

je tam dost dílů na stw cobysejakomohlohodit Laughing
_________________
Já neříkám nic,ale na moje slova dojde!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com