Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

CHALUPA CÁR VERGL WEEKEND 2007

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mathys



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 3:21 pm    Předmět: CHALUPA CÁR VERGL WEEKEND 2007 Citovat

Navrativše se z míst vzdělaných a akademicky na výši, dostalo se mi konečně trochu času (jsem totiž v práci Surprised)) a tak bych Vám konečně všem ještě jednou rád poděkoval za opravdu krásné dárky, za to že jste to se mnou přijeli oslavit, že Vás bylo tolik a vůbec za ten víkend...

Sanitka mi docházela ještě tak v polovině týdne, ale fotka v mobilu mne vždy utvrdila, že to klidně můžu brát dál, protože to nejsou halušky, ale poměrně tvrdě vyvařená realita... Kolegové závidějí, až jim lezou oči z důlku! a příští půl rok pravděpodobně i díky Vám nebudu dělat nic jiného, než je vozit...

Mrzí mne, že jsem se ani v jednom z dárků nevyspal, ale Alva koukal tak dojemně hezky, že jsem mu to prostě nemohl odmítnout a do stanu se mi nakvelbovaly jiné dvě sestry s pindíkem, takže na mne zbyla jen obyčejná postel. Nicméně slibuji, že při nejbližší příležitosti to napravím!

Mimochodem už mám zjištěno, že název Záchr. sl. hl. m. Prahy již není registrována, takže by neměl být problém si to tam nalepit Surprised)

Chtěl jsem Vám všem osobně poslat sms s poděkováním, ale náhlá indispozice mobilu temu nechtěla a proto tak činím alespon nyní.

JÁ VÁM VŠEM MOC A MOC DĚKUJU A NEJEN ZA SANITKU A STAN, ALE I ZA DALŠÍ KRÁSNÉ DÁRKY!!!! Tohle byly ty nejkrásnější třicetiny v mém životě... Surprised) Tohle máte u mne! Very Happy

A zvláštní díky celému týmu lidí, kteří mi pomáhali to vše uskutečnit..

svačinářkám Majdě a Martě za sváči a morseovku
Martě za to, že je taková tajnůstkářka. Mimochodem... měla prsty skoro v polovině dárků!!!
Burákovi za to skvělé maso a zásobování vůbec!
VF za jeho znalosti v oblasti úpravy obrázků a tisku a za těch pár neprospaných nocí, které se mnou strávil při tvorbě diplomů a všecho toho okolo
Tomikovi za atombordel, za kterýž patří v danou domu nevědomky díky i Rancherovi, který poskytl masky
Alvovi za elektriku
a vůbec všem co pomáhali moc a moc díky! Bez Vás by to opravdu nebylo, anebo alespon ne takové...

Jdu se dojetím někam tentononc...

Ještě jednou díky, udělalo mi to fakt radost a nepopírám, že jsem byl v první chvíli i opravdu dojatý. Než mi teda došlo, co jste to na mne uvrhli! Cool

A ještě na závěr... prosím, kdo máte nějaké fotky,nějak poslat. Na CD, zabalené na mail, jakkoliv, ale ať na to mám památku a ať je co dát na stránky...
_________________
Jen se tak tvářím....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 4:22 pm    Předmět: Citovat

No hlavně hochu, víš jak. Hlavně NETETEJ !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 6:50 pm    Předmět: Citovat

Už jsem to dával i jinam, ale moje fotky si můžeš stáhnout tady:

http://drazetice.predseda.com/Drazetice2007.zip

je to 17mb archív. Mailem se mi to skutečně moc nechce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 9:31 pm    Předmět: Citovat

Pár řádek o tom je tu: http://www.spartaky.cz/News/article/sid=156.html
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lukáš-erťak



Založen: 31.1.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha- hrnčiře

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 10:01 pm    Předmět: Citovat

Super stravenej čas, danke všem. Přecedo super foto(možná maš talent) akorat jsem tam se svím vozem moc indiskriminován Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com