Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tesnenie labyrint

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
emil



Založen: 16.2.2018
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so únor 17, 2018 10:28 am    Předmět: Tesnenie labyrint Citovat

Zdravím Vás ,Mám rozobratý motor z 1203 starý typ a potrebujem zadné labyrintové tesnenie ,Dá sa to niečim iným nahradiť ,alebo upraviť,prosím o radu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so únor 17, 2018 8:19 pm    Předmět: Citovat

smysluplně ne.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
emil



Založen: 16.2.2018
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so únor 17, 2018 8:39 pm    Předmět: Labirint Citovat

dakujem.Tak to kúpim z Pragosu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koudelka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 366
Bydliště: Holomóc

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2018 11:01 am    Předmět: Citovat

Pokud rozobratý motor nebude v dobrém mechanickém stavu,tak tě ani nový labyrint nespasí.
_________________
Já neříkám nic,ale na moje slova dojde!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emil



Založen: 16.2.2018
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2018 11:21 am    Předmět: Labyrint Citovat

Motor je komplet rozobratý ,Kľuka je po výbruse,vložky s piestami po výbruse+hlava po kompletnej oprave tak preto aj ten labyrint tam treba dať nový
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
T505



Založen: 7.1.2011
Příspěvky: 151
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2018 7:03 pm    Předmět: Citovat

Viděl jsem z pragosu, a moc mě to neoslovilo ta druhovýroba, zkusil bych se podívat třeba na inzerci po originálu, při troše štěstí je to za stejný prachy a nebo i levněji. Ale jak píšou, někdy ani nový labyrint nepomůže.
https://auto.bazos.cz/inzerat/85133071/Nove-dily-na-Skodu-203.php

Někde jsem zaslechl že tam udajně jde nějak nabudovat dělené gufero nebo co, ale není to prý levná záležitost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
emil



Založen: 16.2.2018
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2018 7:32 pm    Předmět: labyrint Citovat

Dakujem za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2018 8:58 pm    Předmět: Citovat

No v blahý paměti Zombíkovi, co sem ho kdysi koupil v praze zalitrpičo a odjel s ním v klidu na tři válce bez papírů sjední odlepeným protektorem až dom (pěkně sme od tý doby zpičusovatěli, tehdá to přece bylo normální) byl aplikovanej prototypovej enhanced labyrint, kterej spočíval v tom, že na spodku setrvačníkový tlamy byla vyvrtaná díra a zespoda pod motorem ve speciálním držáku byla plechovka od lančmítu. Když se po rozjezdu objevily za autem loužičky, tak se plná plechovka vytáhla ven a pokavad byl obsah ještě černej míň, než klín rakouské pronoherečky, tak se nalil dírou ventilovýho víka zase zpátky, v opačném případě se to vylilo u garáže do kopřiv a do motoru se nalila plechovka nákýho míň vyjetýho. Kupodivu to bylo plně spolehlivý a funkční. Pravda, spojka mu trochu prokluzovala, ale zato i když to byla trojpacka, tak se s tím mohla rozjet na jedničku i nalitá matfyzačka...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com