Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Mondijé

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2017 10:38 am    Předmět: Mondijé Citovat

Je to asi zbytečný, ale dám to sem - tématicky se to určitě do tohoto fóra hodí, protože se jedná o automobil, jehož vnitřní prostor se blíží vozu Škoda 1202STW, má motor vepředu a také jezdí na benzín...

Dosloužilo mi staré Mondeo kombi, takže sem musel pořídit jiný manipulační traktůrek. Dosloužilo ale pouze po papírové stránce, tedy že propadla STK -
ale jinak je zcela pojízdné, v tom smyslu že bych do něj klidně dneska sedl a jel třeba do Brna či do Prahy. Takže je mi ho líto vézt do šmelcu.

Aby znova prošlo STK, muselo by se jednat o nějakou benevolentní stanici třeba ve středočeském kraji, případně by se muselo pár věcí jemně poladit (co já vím - natřít brzdové trubičky a další okysalé věci na podvozku, zakytovat nějakej ten díravej práh - jinak ovšem na běžné Mondijé nic hrozného, dát nové gumy a prostě tak). Mě už se do něj nechce investovat a navíc jak sem předeslal, mám teď větší.

Kdyby to snad někoho zajímalo, je to 1.8 benzín, rok asi 98, kombyk, bez nějaké extra výbavy (ta která tam extra je, tak spíš nefunguje). Funglnágl novej vejfun a zadní kotouče, přední jsou k tomu (už jsem se nedostal k výměně), nová vodní punpa a nedávno i rozvodovody. Najeto asi dva milióny, ale plně pojízdný a doposud stoprocentně spolehlivý. Papírově, VINkově a pojistkově bez problémů, na estékáčkové foto dobře vypadající.

Jo a hlavně má tažný.

Cena ? Ve šrotu dostanu litr, takže pro spřátelené pičuse třeba za trojnásobek této částky. Požadoval bych ale striktně přepis (eko už je zaplatěný, takže jen osm kil, nebo co to stojí) a vyndám si z něj baterku...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2017 7:12 pm    Předmět: Citovat

LeDocteur morm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radioelectrum
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2017 7:27 pm    Předmět: Citovat

Já bych to dal na inzertní server za 5000Kč a někdo se chytně. Před rokem a půl jsem kuppoval OPEL ASTRA kombi, za účelem vození materiálu na stavbu. A to jsem emusel platit 3 000 ekodaň.
Návrat nahoru
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2017 7:48 pm    Předmět: Citovat

Dík, todle už je vyřešený. Jeden účastník zdejšího fóra po tom bůhvíproč zatoužil - a dneska si ho dokonce odvezl... Shocked
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.


Naposledy upravil LeDocteur dne pá listopad 17, 2017 9:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mltchoch



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 347
Bydliště: Praha-BZR-vokrys Beroun

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2017 6:11 pm    Předmět: Citovat

Bolš,zmormni to zahnětanče. Samo Wong
_________________
BZR-BURANOS AIRES
hnedomormbolstetamutahnidowolšztetlejzmutlej!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com