Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Poraďte

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JČ29



Založen: 3.12.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 7

PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2017 10:16 am    Předmět: Poraďte Citovat

Včera ve tmě jsem dost utahaný a navíc oslněný protijedoucími zapadl pravou stranou do škarpy dost úzké vozovky při jízdě na nečekané trase. Za Jesenicí do Prahy byl zákaz, takže se pokoušel dostat do Prahy neznámými cestami dle rad. O ceduli o objížďce ani stopa.. Ve snaze dostat se ven jsem volantem instinktivně rval vlevo. Výsledek byl ten, že ze škarpy jsem nevyběhl, ale mlátil se nakonec jako nudle v bandasce cca 10-20 m a zapadl níže pod sedadlo. V cestě vpřed byla reklamní cedule, o které jsem nemohl vědě, velikosti dveří na 2 podpěrách tvaru L a za ní vpravo odbočka k cca 20 m vzdálenému baráku s firmami. Ceduli jsem sejmul a skončil chvíli asi i na střeše a nakonec na levém boku na odbočce. Ven jsem vylezl dírou po předním skle. Benzín čůrkem tekl. Levé dveře orvané i blatníky. Poklopy se nedají zavřít. Zadní sklo také pryč. Čumák pomuchlaný. Volantem lze řídit. Další ohledání, zda chladič brzdy.. k tomu jsem zatím nedošel. Jinak jeden šrám na koleni od skla a loket s boulí. Malý techničák zabaven. Policajti i hasiči litovali auto...
Co dále? Na opravu nemám sílu ani možnosti. Vrakáč? Někdo si to odebere za cosi, aby to opravil? Spodek je docela netknutý. [/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2017 3:01 pm    Předmět: Citovat

Nedočetl jsem se co je to vlastně za auto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dave



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 166
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2017 6:34 pm    Předmět: Citovat

Š1203 to asi nebude, ta by ze škarpy vyjela. Které auto má poklopy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2017 9:33 pm    Předmět: Citovat

poklopy ? Poklop ve střeše měla třeba naše ventra, ale ta by asi taky vyjela.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JČ29



Založen: 3.12.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 7

PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2017 8:04 am    Předmět: Citovat

Octavia je to. Zkoušel, jsem brzdy. Pedál se nepropadá, takže si funkční. Nějaký olej vyšplách vpředu i vzadu na kola. Pod auto jsem zatím nevlezl. Jsem v takovém šoku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2017 8:54 am    Předmět: Citovat

Nejkrásnější poklop na střeše má vojenská V3S. Oktávka? Jaká stará nebo nová? Víš na jakém jsi foru?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JČ29



Založen: 3.12.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 7

PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2017 9:37 am    Předmět: Citovat

Blábol o poklopech si nech. Také se říká haubna tomu, co kryje kufr a motor. Nejsem tu nováček a Octavia 1089 ccm asi není to, co vyjelo z výrobny v MB pod taktovkou VW. Čekal jsem toto: mohl bych to převzít za cosi. Tam straší ta zp..ený ekologický poplatek. Nebo dej to na vrakáč. Nebo něco o nějakém kšeftování s velkým TP. Jsem pořád trochu ,,mimo", stále mi v hlavě jezdí, co kdybych udělal to či ono. Mám oktávku od října 1985, 32 let.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2017 10:33 am    Předmět: Citovat

No pozor, s poklopama jsi začal ty a já z toho taky teda nepochopil, že je řeč o kapotách. Poklop je to co má na střeše vejtřaska nebo 805ka.

Pokud je auto takhle zrychtovaný, nemá asi cenu ho opravovat. Spíš co je z něj použitelný. Fotky by řekly víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2017 12:06 pm    Předmět: Citovat

Na díly by se to vyplatilo, opravdu by to chtělo ty fotky. podle prvního příspěvku jsem opravdu nepochopil o jakou oktávku se jedná. Na díly by mě to zajímalo a doklady můžeš prodat zvlášť. Pošli mi fotky na mejl a napiš cenu kolik za to bez papírů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JČ29



Založen: 3.12.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 7

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2017 9:31 am    Předmět: Citovat

Bobimu-h do Kaplice jsem již poslal e-mail. Často jsem pobýval s dětmi a ženou na malé podnikové chatce u břehu Malše v Malči u Besednice. To je už pryč...
Fotky zatím nemám. Nechci provokovat okolí. Stroj je pod plachtou na ulici v tzv. ZPS (zóna plac. stání, poplatek za toto výpalné je pro starší rezidenty vč. mne nad 65 let 90 Kč za kvartál, jinak 300 Kč/kvartál). Kartu jsem neměl vylepenou, tu jsem chtěl přilepit na přední sklo po dojezdu. Příjezd s odtahovákem z jihu Čech jsem zcela jistě neměl v úmyslu. Nyní přední sklo není. Zadní také ne. Mimochodem skla mám náhradní. Čumák je prohnutý dovnitř v rozsahu šíře L profilu 5 cm stojanu mnou zbořené reklamní cedule. Kapalina v chladiči je. Vypadlá SPZ přední je ohnutá do U. Ta je doma. Nejhůře je na tom střecha: posunutá vpravo a v levé části trochu narolovaná. Sloupky tím dostaly ránu. Asi by šly narovnat. Levé blatníky lehce odřeny. Nějaký olej pocintnul svrchu mírně obě levá kola. Asi ránu dostala také manžeta u difráku. Nyní nic nekape. Cenu mnou vytvořeného vraku coby zdroje náhrad. dílů nedokáži posoudit. Během několika dnů by snad fotky mohly být. Spíše bych je pak zaslal na vámi dodané e-maily. Má e-adresa:
cervenka.jan.29@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JČ29



Založen: 3.12.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 7

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2017 10:56 am    Předmět: Citovat

Stav po karambolu byl 28.10. zdokumentován fotkami. Pokud má někdo zájem o ně a hlavně o další osud nešťastného verglu, odepište mi na e-adresu. Je volně uvedena v mém předchozím příspěvku z 20.10.2017. Kdyby se dal vrátit čas a tohle se nestalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2017 11:30 pm    Předmět: Citovat

jako jo, ale taky to mohlo slisovat krom oktávky ještě aji tebe, tak hlavu vzhůru a hlavně netetej, jasně že škoda pěknýho auta, ale mohlo to dopadnout i hůř, né ?
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com