Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cesty páně jsou nevyzpytatelné,aneb Zázrak na BZR...
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OGO
Anonymní





PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:34 pm    Předmět: Cesty páně jsou nevyzpytatelné,aneb Zázrak na BZR... Citovat

Přátelé a druzi, kdo z vás má pořád oči na šťopkách, zda někde neuvidí mého spartáčka milovaného červenobílého, může už PŘESTAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing
Můj nejmilejší spartáček je zase zpátky doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uplynuly dva roky a týden navíc a zavolali mi z policie Kutná Hora. Spartáček strávil poslední dva roky a týden na tamním sídlišti a nezmizel mi z něj ani ten poslední negrowolš - měl jen prázdný kolo (to policii zaujalo) a trochu zapracovalo počasí, ale naštěstí mnohem míň než bych čekal. Takže mám značky (technika sice propadla před měsícem, tenkrát jsem ji měl čerstvou), všechno. Chybí jen malý techničák a klíčky, ty jsem měl bohužel jen jedny..
Takže lidi, po nejnutnější údržbě se zas vrací BZR v plné síle!!!! Hned jak budu moct, dam sem fotku...
Návrat nahoru
david1202



Založen: 22.12.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:46 pm    Předmět: Citovat

Gratuluju!!!!!! to je super. Hlavně že je zpatky a v pořádku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mireček



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

Já se taky přidávám ke gratulacím. Je to až neuvěřitelné. Ještě jednou gratuluju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 6:04 am    Předmět: Citovat

Tak to je bezvadný, ale tímto bych udělil důtku Hanušákovi, bo KH neni zas tak veliká, aby si toho nevšiml!
Apropos, klíčky? Tys je někdy používal???
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:19 am    Předmět: Citovat

To teda čumim, fakt čumim. Doufam že je napadlo vzít z toho aspoň otisky.

A mimochodem:

SMAZAL JSEM TI REGISTRACI "OGO", protože už jsi jednou na fóru registrovanej jako Ogopogo. Používej prosím původní registraci. Pokud už nevíš přihlašovací údaje, můžeš si je nechat poslat na původní mail, který jsi uvedl (*popstar.com). Pokud nevíš jak, napiš mi mail nebo soukromou zprávu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VT



Založen: 19.1.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Valassko

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 8:44 pm    Předmět: Citovat

Bezva! Very Happy
_________________
...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hanusak



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Uhlířské Janovice

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 8:12 am    Předmět: Kurva, jak je toto možné Citovat

Oni tvrdí, že stálo dva roky v Kutný Hoře na sídlišti a já o tom nevím ?????
Tomu se mi ani věřit nechce. To by mi někdo musel nabonzovat Sad((

dneska jsem našel tuhle oficielní zprávu v našem lokálním zpravodaji:
Kutná Hora - Kutnohorští policisté nalezli odcizené osobní vozidlo Škoda 440 Spartak. Auto neušlo jejich pozornosti, když bylo zaparkováno dne v úterý v ranních hodinách v kutnohorské Masarykově ulici. Zjistili, že toto auto je v celostátním pátrání a bylo odcizeno již v roce 2005 v Praze. Po provedení všech potřebných úkonů si auto osobně převzal jeho pražský majitel. Po pachateli se pátrá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanusak



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Uhlířské Janovice

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 8:20 am    Předmět: krom toho Citovat

Masarykova ulice není sídliště, ale taková "hlavní ulice" oddělující sídliště od starejch řadovejch cihláků. Tou ulicí projíždím poměrně často, tak jednou týdně, takže tam to auto stoprocentně nestálo. Jestli bylo na sídlišti jako takovým, to je samozžejmě možný, tak tam se objevuju tak jednou za půl roku, takže tam bych to možná i pochopil. Ale zase se mi nechce věřit, že by se tam tomu autu nic nestalo. Tam žije černá mafie.
( Na svoji obhajobu bych chtěl jemon poznamenat, že kdybych to věděl, že tam stojí, tak bych ho aspoň trochu otetal né ? )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanusak



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Uhlířské Janovice

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 8:23 am    Předmět: Mimochodem Citovat

Otisky jsem chtěl nechat vzít ze svýho auta ještě ten den co na to dotyčný vykuk chmatal a policajti se k tomu stavěli dost prdelí, protože začalo krápat a tvrdili, že je po otiskách Sad( Takže na tomhle by mohli najít ledatak ty, těch co to ohlásili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ogopogo



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 39
Bydliště: BZR

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 1:06 pm    Předmět: Citovat

Volali mi, ze to auto nasli. Nestalo na te hlavni, ktera vede okolo divadla, ale v te soubezne, mezi sidlistem a zadni stranou nejake samosky nebo ceho, z te hlavni se odboci do prava(jede-li se od centra) a hned zas doprava. Nevim, jestli je to Masarykova. Policajti mi netvrdili, ze to tam stalo dva roky, ta informace je odjinud. Auto tam stalo zamcene normalne mezi ostatnimi, jen melo prazdne kolo a to policajty zaujalo, tak ho zlustrovali. Kdyz jsem si ho odvazel, sel kolem pan se psem a ten mi rekl: to je dobre, ze si to konecne odvazite, stoji to tady uz dva roky. Nedokazu to rict s jistotou, ale podle toho, jak to vypadalo pod autem atd. muzu rict s jistotou, ze rok tam stalo stoprocentne.. Dneska jsem ho umyl a vlastne vypada uplne stejne jako tehdy, jen ma zrezly ty dve okynka v masce, jinak jezdi a funguje jak ma, uz jsem vymenil spinaci skrinku, jen bych potreboval jeste zamek do dveri s klicem...Nevali se vam nekde?
_________________
Starý časy jsou starý, ale nejsou ztracený!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 6:44 pm    Předmět: Citovat

Nepsal jsi, že nikdy nebudeš auto zamykat, že k tomu Tě zloději nedonutí? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mltchoch



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 347
Bydliště: Praha-BZR-vokrys Beroun

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 8:47 am    Předmět: hnetanecek Citovat

dulezity je ze je BZR opet v kompletnim vyzbrojeni. Musim se priznat ze uz sem davno prestal doufat, ale todle bylo opravdu necekany. No oba sme s tetem byli v KUTNY HORE nekolikrat. Ja osobne jsem ji projizdel docela dukladne mockrat.Je to fakt divny. No co se pocita je ze je nazpatek. Takze zhnetlinky koukejte zkomutat nejaou akci na ktery by se BZR nejak predvedle ve svejch starejch vysisovanejch barvach. JUD
_________________
BZR-BURANOS AIRES
hnedomormbolstetamutahnidowolšztetlejzmutlej!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mltchoch



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 347
Bydliště: Praha-BZR-vokrys Beroun

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 8:49 am    Předmět: Citovat

co se tyce zamykani...myslim ze to zlehka prehodnotime...JUM
_________________
BZR-BURANOS AIRES
hnedomormbolstetamutahnidowolšztetlejzmutlej!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ogopogo



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 39
Bydliště: BZR

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 4:52 pm    Předmět: Citovat

Predsedo, nejde mi o to, abych mohl auticko zamykat, ale o to, abych ho naopak mohl odemknout! Mam dvere zamceny, takze tam musim lezt z druhy strany a otevrit je zevnitr, coz me pochopitelne sere..
_________________
Starý časy jsou starý, ale nejsou ztracený!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 6:37 pm    Předmět: Citovat

Ogo...to nemyslíš vážně Smile

Tak si sundej tapec a podívej se, jak je to "zamykání" dělaný. Stačí odehnout či odšroubovat ten jazejček a bude to odemčený furt...

Nebo když neseženeš jinej, normálně ten zámeček vymontuj a zámečník ti udělá novou vložku (u nás cca 80 Kč)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com