Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Papírák Octa combi v rozpadu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomáš Matyska



Založen: 20.2.2007
Příspěvky: 94
Bydliště: Líně

PříspěvekZaslal: čt duben 06, 2017 5:17 pm    Předmět: Papírák Octa combi v rozpadu Citovat

Ahoj všichni. Léta jsem tu nebyl a než udělám nějakou kravinu, třeba odvoz do ekol.likvidace, nabídnu to tady. Mám Octavii combi, dle dokladů r.v.1967. Deset let nejela a je v dost mizerném stavu. Má odřezané blatníky, sundané čelo...prostě fyzicky to není žádná hitparáda, ale má stále ještě platné doklady, s docela pamatovatelnou a původní SPZ PS 54-64 a celých deset let je placeno pov.ručení (pár stovek ročně...). Teď přišla doba, kdy mi fyzicky na zahradě překáží a musím jí odstranit. Mám k ní další jeden rám, přední i zadní nápravu, motor bez hlavy, tunu dalších ND, např. sedačky v červené barvě, obě poloviny zadního víka, přední kapotu...Další věci

Pokud by měl někdo zájem, kontaktujte mne na mail: Matyska4@seznam.cz Pošlu foto votidla, ale je lepší to vidět. Cena 10000Kč za vše co tu mám s tím, že vozidlo je zralé na plaťák a ekodaň by si musel zájemce zaplatit sám, nebo...NEBO doplním případnému zájemci.

Vozidlo stojí v Líních u Plzně.
_________________
Škoda Octavia combi,r.v.1967.
36 asfalt trhajících kiloWattů pohánějících zadní nápravu.Řeknete si: "levná kopie BMW M3" ,ale ve skutečnosti je em trojka drahou kopií Octavie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomáš Matyska



Založen: 20.2.2007
Příspěvky: 94
Bydliště: Líně

PříspěvekZaslal: ne duben 16, 2017 12:21 pm    Předmět: Citovat

Vozidlo je prodané. Děkuji předsedovi a jeho fóru za možnost dát sem nabídku.

TM.
_________________
Škoda Octavia combi,r.v.1967.
36 asfalt trhajících kiloWattů pohánějících zadní nápravu.Řeknete si: "levná kopie BMW M3" ,ale ve skutečnosti je em trojka drahou kopií Octavie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com