Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Voland
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
strýcoPD



Založen: 28.3.2013
Příspěvky: 30
Bydliště: Prievidza

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2016 1:29 pm    Předmět: Citovat

1. Nemám ho doma, viem kde je.
2. Musel by som ísť po neho dosť ďaleko, stálo by ma to nieaký čas a peniaze, ale to by som nieako neriešil, nakoľko tam budem mať cestu kvôli dielom pre seba, takže až taký židák niesom.
3. Ten človek, od ktorého diely beriem nieje žiadna charita ani ľudomil, že dáva veci zadarmo...
4. Je to inzerát, kde niečo niekto má záujem kúpiť, dotyčného nepoznám, hodnotu týchto vecí nepoznám, tak som sa len spýtal na predstavu a pokiaľ by to bolo reálne splniť, splnil by som to. Lebo keď viem, že je niekto ochotný dať povedzme 50 euro max. , a úpravca mi povie 100, viem, že to nepôjde.
5. Ale mám aj zlé skúsenosti so špekulantami, ktorí by chceli mať krásne veterány, ale by chceli všetko zadarmo dostať a doviezť až domov. Takí nech si tam namontujú... Mulimrdka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2016 2:30 pm    Předmět: Citovat

Ty to asi moc nechápeš , tyhle stránky nejsou inzertní jako BAZOŠ a pod.
Byl zde zadaný dotaz zda se to někomu neválí doma. Tady to chodí tak, že když chce někdo něco prodat , tak se domlouvá přes SZ a jinak si to mezi lidi dávají nebo mění. není to inzerát jak píšeš. ALe to je jedno už to neřeš ono to určitě nějak zvlášť nehoří nějaké kolečko na točení tam je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2016 3:59 pm    Předmět: Citovat

Strýco, netetej a v klidu - nikdo tě neosočuje ani si z tebe nedělá prdel - prostě my tady máme takovej trochu zvláštní druh humoru, jak sis třeba už všiml. Jinak se tady máme docela vesměs i rádi Confused

Že se třeba kamarádíme s Kadlátkem, tak to taky neznamená že jsme hnedka fašouni Twisted Evil Pakarna

Volant může mít PRO MĚ cenu max. litr. Doprava ze Slovenska by ho hodně prodražila. Teď je třeba jeden tle : https://auto.bazos.cz/inzerat/68358303/Skoda-1000MB-volant.php

Jinak ale musím říct, že tvůj nápad dát si tam Mulimrdka mě celkem zaujal. Pokud bys věděl o nějaký nepopraskaný, měl bych určitě zájem. Za poslední roky sem totiž viděl určitě víc těch origo volantů Crying or Very sad
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
strýcoPD



Založen: 28.3.2013
Příspěvky: 30
Bydliště: Prievidza

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2016 7:34 pm    Předmět: Citovat

Však ja vás mám tiež rád.... Smile Síce tomu tu vôbec nechápem, ale aj tak vás má rád. Smile A je to jediné fórum, ktoré môžem...
V otázke montáže Mulimrdka nemôžem poslúžiť... Nemám skladom ani neviem zohnať.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koudelka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 366
Bydliště: Holomóc

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2016 7:37 pm    Předmět: Citovat

LeDocteur napsal:
U Buráka ? Twisted Evil
i bez řídítek-stačí říct že umíš jezdit bezdrža Twisted Evil
_________________
Já neříkám nic,ale na moje slova dojde!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel V.



Založen: 22.12.2006
Příspěvky: 143
Bydliště: Roudnice nad Labem

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2016 8:31 pm    Předmět: Citovat

a nezamotaj se mu bowdeny od brzdy? A světlo vomlátí palubku... Rolling Eyes
_________________
Dílenská příručka na Š 1203
http://www.rapid-skoda.wz.cz/1203-prirucka.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 5:29 pm    Předmět: Citovat

Téma jalo se býti dneska konečně neaktuálním - bo díky nezištnému upozornění Toma Kůrovce (T505), kterýmu tímto vřele a veřejně moc děkuju, se mi povedlo zakoupit z Bazoše super kousek bez náznaku jakékoliv prasklinky či omutaninky a po umytí je jako novej. Navíc za pouhá tři kila, čímž mě to těší ještě desetkrát víc.

Samozřejmě to, že montáž do trosky mi bude trvat tak tři až pět let (optimistický výhled) je už samozřejmě jiná věc. Však to znáte... Rolling Eyes
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Koudelka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 366
Bydliště: Holomóc

PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 6:45 pm    Předmět: Citovat

Aby ti do doby než ho tam nahrneš neprask Twisted Evil
_________________
Já neříkám nic,ale na moje slova dojde!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 8:40 pm    Předmět: Citovat

No počkej...teď si úplně nejsem jistej na co reaguješ. Na volant, nebo na tu Mulimrdka co tady o ní byla taky řeč ???
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 8:07 am    Předmět: Citovat

Nejhorší, když Ti praskne Pindour
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com