Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PeS

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 2:31 pm    Předmět: PeS Citovat

Ahoj! Zas tak nový tu nejsem, ale jsem přihlášen teprve krátce, asi mě tu moc lidí nezná, tak se představuji Laughing Narodil jsem se v dubnu roku 1984 v Práglu-v Bohnicích kde bydlím dodnes (nechtěj mě pustit-přitom jsem úúúplně normální Smile ) chodil jsem na ZŠ Ústavní, pak na strojní průmyslovku, po maturitě chvíli na ČVUT strojní (při imatrikulaci jsem slíbil, že nikdy nebudu hanět dobré jméno školy, takže o ní vlastně nemůžu říct vůbec nic Smile ), no a po dobrovolném odchodu (dobrovolný byl jen proto, že byl včas Very Happy ) jsem se dal na rekvalifikační studium na uměleckořemeslné škole, obor umělecký kovář. Tohle nejpohodovější učení, které mě bavilo ze všech nejvíc (až na dějiny umění) se mi podařilo letos na jaře úspěšně ukončit. Takže kdybyste někdo viděl ve sběrně nebo kdekoliv jinde opuštěnou kovadlinu, výheň nebo nějaký kleště, kladiva apod. tak určitě dejte vědět Wink
O veterány a vlastně o všechno staré (rádia, hudba, foťáky, oblečení... prostě všechnu veteš) se zajímám od svých 13ti let. Za těch 10 let se mi toho podařilo nashromáždit docela hodně. Nejsem zarytý škodovkář, líbí se mi prostě všechno (to je největší prů...) a nejvíc se mi líbí srovnání strojů stejné doby. Nemám rád kritiky typu "tahle značka měla tohle dřív, tohle tihle okopírovali od támhletěch..." I když je to často pravda, prostě to tak bylo, je a bude a má to něco do sebe.
Kdyby někoho zajímala část z toho, co mám, může se mrknout na http://veteran.pascom.cz Chybí tam ještě spartak, Simca Aronde Elysée, Wartburg 312, oktávka, Fiat 600, motokolo Victoria, ČZ 150c... No když tak přemýšlim o tom, co všechno mám, tak mě asi fakt brzy přemístí z normálního paneláku do pokoje, co zevnitř nemá kliku... Když já si nemůžu pomoct, ty starý auta (a motorky) jsou tak krásný Laughing
No já myslim, že by to stačilo Cool
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 2:53 pm    Předmět: Citovat

No teda hustý šroty, některý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 8:22 am    Předmět: Citovat

octávko kaďour dost hustý jó kde sou ty doby co sis moch postavit všechno na všechno ikdyž z nouze ctnost Surprised
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 9:03 am    Předmět: Citovat

Petře, jak to vypadá s tím Bastlklubem? Bude? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2007 1:29 am    Předmět: Citovat

Jojo, kaďour s oktávčí kastlí je docela zajímavej stroj Very Happy Vytáh jsem to hrobníkovi z lopaty, už to bylo jednou nápravou ve šrotu... Ale bohužel ta kastle je použitelná fakt už skoro jen jako druhotná surovina a navíc by ani tý z toho asi už moc nebylo... Nedávno se prolomil přední sloupek zkroutila se kastle a nevydrželo přední okno-pod tim tlakem se rozcáklo a vystřelilo ven Crying or Very sad Co myslíte, mám se snažit dát tu kastli dohromady, nebo mám radši po vzoru týhle předělat jinou? Úprav je tam docela dost...

To Ondra: Zdar Smile Tak jak ses letos projel na mopédu? Very Happy

Ad. Bastlklub: Zatim jsem kromě nás dvou nenašel další potencionální členy (resp. blázny Very Happy ), který maj doma něco takovýho jako my Smile Tak se tu ptám: Má někdo z vás doma taky něco podobnýho-totální bastl-překopávku z několika různých aut, nebo auto vyrobené z větší části nebo dokonce celé samo domo??? V 50. a 60. letech se toho dělalo fakt docela hodně, tak některý určitě ještě musí existovat... Nemáme na mysli auta postupně upravovaná díly, které se dají bez větších úprav nahradit za původní např. Spartaka s oktávskou kastlí, 1201 předělanou na 1202 (taky mám, ale to nejsou ty správný pořádný bastly Very Happy ) ale auta slepená z různých dílů, různých značek za přispění značné šikovnosti "konstruktéra amatéra". Nejlépe i s původním techničákem (i ustřiženým), že to auto bylo i po úpravách schváleno k provozu. To ale není podmínkou, stačí, když to vypadá aspoň trochu provozuschopně... Tak co, přidá se někdo??
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2007 7:40 pm    Předmět: Citovat

Nemám, ale - kdo má toho spartaka s podvozkem z KdF původem ze Žďáru? Myslim že ho má i Rancher na webu. Další adept.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 12:47 am    Předmět: Citovat

Jo, to je pravda, to auto na 99% ještě existuje (i když in natura jsem ho bohužel ještě neviděl Sad ), s majitelem jsem snad byl dokonce jednou i v kontaktu přes mail, ale pak jsem na něj při přestavbě počítače jaksi nějak zašmelil adresu...
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Miloš Drla



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Štěpánov nad Svratkou

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 7:48 pm    Předmět: Citovat

Franta Proseckej v Bystřici má jeden kus.
_________________
Je to těžký šlapat pěšky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 11:11 pm    Předmět: Citovat

Jo, to je určitě on! Docela známý jméno a já si nemoh vzpomenout... Neví někdo ještě o něčem dalšim? Wink

To Ondra: Známej koupil zajímavou podivnost-auto na nápravách Praga Piccolo se samodomo kastlí! Stav dost dobrej! Teda ještě jsem to neviděl in natura, ale taková troska jako ty naše to určitě neni... Takže do bastlklubu už jsme minimálně 3 Very Happy
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 6:31 am    Předmět: Citovat

Mysli, že i Pavlík, bo ten kombík 1,5i 5speed je taky zbastlenina, i když kastle na šasi patří jednomu modelu Laughing
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ondra



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 7:19 am    Předmět: Citovat

PeS - myslím, že jsem tu Piccolu před časem viděl na i-veteranu, ale její fotku jsem si bohužel neuložil... Taková modrá, myslím, že jí z předku čouhala klika. Vypadala dost dobře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:36 am    Předmět: Citovat

Jo a na veteránu byla podobná rachotina s podvozkem ze štejcny, včetně chladiče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com