Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dotaz na karburátor 1-21237

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dindik



Založen: 7.3.2016
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 7:48 am    Předmět: Dotaz na karburátor 1-21237 Citovat

Vážené učené shromáždění!

Potřebuji poradit: motor Oktávie r. v. 1959, karburátor 1-21237 . Startuje slušně, na sytič drží chod, jde do otáček. Dost rychle mohu sytič vypnout, dobře drží volnoběh. Po přidání plynu začne nepravidelný chod, na plný plyn motor zhasne.
Nové palivové čerpadlo, do karburátoru benzín jde, trysky ( které jsem objevil) čisté.
Bohužel nemám schéma tohoto karburátoru, nemohu na něj nikde narazit. myslím si, že je nějaká tryska ucpaná.
Poradíte?
Děkuji Dindik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 8:05 am    Předmět: Citovat

To číslo není o typu karburátoru.
Hledej a mělo by tam být napsané Jikov 32BS a další čísla.

Podívej se sem http://www.spartaky.cz/News/article/sid=218.html
a zkus zjistit, co to vlastně máš a pokud ti pomůže schéma, pak ho najdeš.

To, co píšeš je podle mne o tom, že Ti nejede hlavní okruh, ale vzhledem k tomu, že nevím, zda jsi tenhle karbec na autě měl od začátku, nebo jsi ho tam jen zkusil dát ... Tak je to hádání z lógru.

Obávám se, že najdeš údaj DIF 24 Exclamation a to je na 59ku moc. Stejně tak můžeš mít malou hlavní trysku ... Zažil jsem, že v novém karbecu BS jsem místo 120/125ky měl 92(!) ...na co to bylo, nevím, ale pro můj motor na houby. Dělalo to přesně to samé, cos popsal.
Vyměnil jsem a jezdí to dofčíl.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dindik



Založen: 7.3.2016
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 11:04 am    Předmět: Citovat

Děkuji za rychlou reakci. Zapátrám. Ale dosud to dělalo dobrotu, pak došlo k náhlé změně. Ještě jednou díky. Dindik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com