Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nátěr podlahy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Karoserie
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 11:43 pm    Předmět: Citovat

A jináč, pokavad by ti to teda rodinnej rozpočet opravdu nedovolil, zkus na to jít jinak. Jako starý známý sobec sice nerad veřejně ventiluju svoje soukromá know-how (víte jak - "...známá bloggerka během jednoho týdne zhubla dvacet kilo, protože dodržovala jednoduché pravidlo a rozzuřila tím všechny doktory v Texasu..."), ale bo mám dlouhou chvílu, čekaje až ze mě vyleze takovej malej minerál tou pro muže nejméně příjemnou cestou, tak pro tentokrát udělám výjimku...

Vono v Baumaxu je čas od času taková marketingová akce, že maj slevu 20% na celej nákup - lišácky ve formě poukázky na další nákup (důvod této charity se nikde neventiluje, ale je celkem prozaický - Baumax má prodávat celou svoji českou síť obchodů a tudíž potřebuje i za cenu menší momentální ztráty nasekat co největší obrat, aby to zaujalo nového investora). Švagrová mi onehdá dala takovej kupónek s tím, abych jí při svý příslovečný laskavosti a ochotě po cestě domů koupil pytel mulčovaTSí kůry. Von stojí normálně asi 80 korun, takže by ušetřila 15 vočí - a kdo ti to dneska dá, žejo.

Tak sem do toho Baumaxa šel a koupil sem místo pytlokůry můj oblíbenej přívěsnej vozejk AGADOS Hobby 20, kerej "katalogově" stojí 12 hadrů a Baumax ho má trvale v akci za 9999 Kč (samože lágris, ale necelej metrák, dvoumetrovej, výklopný čelo a hlavně sto třicet v techničáku). Vysunul sem za něj díky tomu slevovýmu kupónu osm hadrníků a abych nejel domů nevytíženej, doprostředka sem na něj položil ten pytel mulčokůry - potupně koupenej za plnou cenu. Hned večer šel vozejk na Aukro za desítku a díky tomu, že mnozí senokrupové maj v dosahu místo Baumaxu akorát Heuréku, kde ty trailéry sou obvykle za plnou katalogovou cenu, se během tří dnů prodal a boreček si ho natěšeně ještě ten den v deset v noci odvezl, přičemž sme oba měli báječnej pocit, jakej sme udělali dobrej arcikšeft.

Druhej den sem běžel do Baumaxu s poukázkou na 1991 Kč pro co ? Samozřejmě pro kompresor v akci za 1999 CZK. Stál mě teda osm korun, plus těch patnáct, co sem švagrový ZE SVÝHO vysázel za mulčokůru a plus osmdesát za provizi Aukru. Takže něco málo přes kilo a to už docela de.

Jako neříkám, kdo mi zná, tak ví že normálně by mě to samozřejmě sralo a v životě bych to nedal - jako copa kradu, nebo co ? Ale naštěstí díky tomu, že mám Baumax kartu, tak se mi za každej nákup načítá 2% bonus, kerej na konci roku dostanu zase ve formě další nákupní poukázky. Protože sem celkem za vozejk, kompresor a pytel kůry uvalil 10076 CZK, dostanu tak na konci roku 203 korun. Platil sem samozřejmě kreditkou a protože jedna z mála výhodnejch věcí u Těšké Skouřitelny je jejich "Chytrá karta", tak mám za každej uvalenej litr připsanou desítikorunu na penzijní spoření, takže vlastně další kilián doma.

Takže když to všechno člověk spočte, odečte, podělí a vynásobí, tak výsledek je ten, že za to, že sem si nechal od Baumaxu věnovat hobby kompresor s pětiletou zárukou, mi ta dobrá a solidní firma ve spolupráci s největší českou bankou ještě navrch dají 191 vočí, za což koupím manjelce v listopádu na VŘSR kytku a sobě mezi svátkama pak velikánský uzený koleno, kerý si uvařím v papiňáku a během vlahé zimní noci za svitu luny a řevu čínskýho kompresoru sežeru úplně celý sám a bez chleba.

Takdle totiž má hoši vole svět fungovat. Senokrup s vozejkem je spokojenej, švagrová je spokojená, starej Baumax je spokojenej, manjelka spokojená, kamenickej řezník spokojenej, pes co si na novej rok najde tu mou velkopansky zpola ohlodanou kost z uzenýho kolena mě bude blahořečit ještě na tři krále - prostě úplně všichni budou spokojený a nad krysočinskejma luhama a hájema vůkol rozléhat se bude klid a mír...

Vlastně až na přežranýho Pedynka. Tomu totiž poleze vepřová kůže ušima, bude se mu zase zdát vo čertech a ještě bude poslouchat jak mu manjelka otcovsky (já vím, to spojení zní divně) bude říkat, ježiši ty fakt nejseš normální, proč sis nenechal půlku na zejtra, to nepochopim že to do sebe můžeš takdle rvat, když víš že tě to nedělá dobře a podivej se na tu hořticu jak vypadá, taky by sis ju moh JAK ČLOVĚK dát na talíř a nenamáčet to do celýho kelímku, no ale máš snad svůj rozum, předpokládala bych - nic du spat a ten talíř nech vodmočit, kdo pak má to sádlo umejvat, ježišmarja jak říká Burák, to je zase den.

Jenomže hoši vole víte jak - co můžou lidi s puklým spodkem vědět vo verglech a vo žrádle, žejo...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2015 6:20 am    Předmět: Citovat

A porid si k tomu vzduchovou utahovaci pistoli a vzduchem ovladanej hever usetri to hodne namahy.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2015 7:06 am    Předmět: Citovat

...a to ten 24 litrovej drobek za 8 korun utáhne?
Když jsem si četl parametry utahováku, tak můj 50l; 200l/s; 6,5 Atm fuňík nevyhověl.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2015 7:56 am    Předmět: Citovat

Výborné utahováky se sadou ořechů, přimazavačem a kufírkem měli kdysi (a jistě zas někdy mít budou) v akci v Lidlu za vynikajících 499 Kč. Aby dobře uvolňovaly i velké hodně zatažené šrouby, potřebujou utahováky kompresor s velkým tlakem. 90% hobby kompresorů mívá 8 barů, což je málo. Ten co popisuju výše byl právě v té akci výhodnej i bez čachrů s přívěsným vozejkem, bo stál jen dva litry a přitom je desetibarovej.


_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.


Naposledy upravil LeDocteur dne st červenec 22, 2015 7:58 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2015 7:57 am    Předmět: Citovat

Dej si dva tři poutníky a budeš mluvit v megabarech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2015 8:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Tak se to tu nějak zvrhlo, ale jámám své testované vozidlo odrezené a sprejema nastříkané. Fantastické počasí na tyhle práce. Wink
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2015 10:35 pm    Předmět: Citovat

máte někdo zkušenosti s PLUMBINOLem ??
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Karoserie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com