Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Škoda 1201 sanita s doklady

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KEJV



Založen: 17.3.2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2015 12:37 pm    Předmět: Škoda 1201 sanita s doklady Citovat

Ahoj,

jsem tu novej a hned se žádostí o radu - typ. Stal jsem se víceméně šťastným majitelem zbytku vozu Škoda 1201 sanitní verze. Víceméně šťastným proto, že jsem toto auto chtěl a nešťastným, protože mi chybí skelet vozu, vybavení vozu nevyjímaje, v podstatě auto. Asi by se hodilo říct, auto bez kompletní karosérie, bez štítku, ale zbytek s podvozkem a s motorem, kde nesouhlasí samozřejmě číslo a ukrtlim zadkem vozu, jen s předkem. Věci co dělají sanitku sanitkou prostě nejsou. Nejedná se o žádnou velkou slávu. Zatím bych nechtěl ostatek prezentovat jako auto než jím skutečně bude jak u mě, případně jinde. Byl to polní vrak, vlastně ještě bohužel zatím je. Nemám s autem žádné překupnické plány ani jiné komerční ambice, přesto bych to chtěl dát v rámci možností dohromady, případně i bez příčky a sanitních věciček - ale i to by se vyřešilo, pokud by někdo svolil ke studijním účelům. Bohužel koupi sanitky z allegra z Polska, alespoň tu poslední bez zadních dveří, nekompletní rezavý skelet jsem propás (respektive přihazovat přes aukro nejde, pouze pres allegro jsem moudřejší) a pak následovala koupě ostatku. Jsem v situaci, kdy by mě spasil i holej skelet.

Vůz jako byl Koroner bych považoval za luxus, ale ten je snad někde v renovaci. Nechci nikoho otravovat ani obtěžovat, tak se ptám veřejně - kdo bude chtít odpoví.

Měl bych taky velkou žádost na Sysla a jeho nálezu sanitky skeletu z Olešnice, Červený Kostelec jestli by mě nekontaktoval o uložení zbytku auta (SZ, email). Psal jsem email, ale asi už není aktuální.

Informace pro ostatní sanitka z Veveří už na místě není kde stála a propadala. Stav z této soboty. Chtěl bych se zeptat zasvěcených z tohoto fóra, jestli někdo neví kde vůz skončil a hlavně zda byl zachráněn - je to moje zvědavost. Samozřejmě kdyby byl na prodej, určitě bych se na to zajel podívat, když bude jen info o jeho osudu, budu taky moc rád. Snad auto neskončilo v šrotě.

Jinak sanitka 1201 z Kazachstánu je prodaná. Pokud by někdo byl ochoten pomoci, předem děkuju. Wink

Děkuju taky za pěkný stránky a budu se těšit na aktualizaci zajímavostí 1200-1-2. Stránka je super a rozhodně by si zasloužila další přídavky.

Pěkný den,
Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 1:43 pm    Předmět: Citovat

Pro připomenutí se jedná o tohle auto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 10:14 pm    Předmět: Citovat

Já mám pocit, že se renovuje v Ostravě
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KEJV



Založen: 17.3.2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2015 9:05 pm    Předmět: Citovat

Díky, super zpráva, jsem rád že se zachránila Wink

Neví prosím někdo jak byla vedena v techničáku 1201 pohřebak? Popr. 1202, 1203 jako pohřební nebo speciální pohřební. Ptám se ze zvědavosti. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2015 9:06 pm    Předmět: Citovat

1202 měla v papírech "pohřební"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dave



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 166
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2015 9:16 pm    Předmět: Citovat

1203 to má různě, u jedné mám - nákladní automobil, speciální pohřební a u druhé pohrebný automobil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEJV



Založen: 17.3.2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2015 10:50 pm    Předmět: Citovat

diky za odpovedi, uvidime kam nas osud zavane, treba vznikne pohrebak... troska
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com