Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Starej

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Starej



Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Třemošnice (přes týden Brno)

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 2:05 pm    Předmět: Starej Citovat

Zdravim všechny,

jelikož i já jsem hlasoval pro toto vlákno, tak tedy nechť představení začne Smile

Co o sobě napsat? Po nezbytném narození přišla léta studií. Povinných devět let a poté hurá na průmyslovku. Čtyři léta utekla jako voda a byla tu vysoká, taktéž strojní. Jako veteránista mám tudíž bohaté teoretické znalosti, bohužel prakticky málo podpořené. Naše dílna není vybavena soustruhy, autogeny a podobnými super hračičkami.

Začátky byly na stroji ČSSR výroby Jawa Pionýr vytaženého ze stodoly. Léta stání se podepsala, takže první opravy a "štětkolak" na sebe nenechaly dlouho čekat. U nás se vlastně vždy provozovaly pouze československé a české stroje, asi spíše dobovou nutností než záměrem, ale nějak jsem k nim přilnul.

Po Pinckovi přišla ČZ 175 455/05



Na té jsem si dal záležet, po mechanické stránce jsem vše zvládnul, lak a chromy jsem nechal na odborníky. Výsledek je myslím ucházející.

A pak to přišlo. Prostě jsem se zakoukal do staré Oktávky. Ty tvary mi nedaly spát. Jako student bez peněz jsem pouze prohlížel inzeráty a pokukoval až v létě 2006 jsem se konečně stal i já majitelem toho super vozu.



Moc jsme toho spolu ještě nezažili, ale i tak jsem si ji zamiloval. Renovace časem bude nutná, dírečky už vykukují, ale jede krásně a ten interiér...

To je o starých vozech asi vše, více (ne o moc) o mě na http://patmat.own.cz/index.php : stránky společně s kamarádem Matem Smile

nebo ještě http://www.hicos.cz/garage/indexoun.php?key=54f5w879rr45ca54gthh68914&user=0&keyin=UNN5064vg00569

To je asi tak vše... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

Welcome aboard. Pěkná číza... vlastně co to kecam, motorkám vůbec nerozumim. A ani autům. Takže vlastně - co to je za starý plečky? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Starej



Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Třemošnice (přes týden Brno)

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 7:14 pm    Předmět: Citovat

Mno jo, je to můj Milášek Laughing (samozřejmě oba dva)

A starý plečky jsou přece ty nejlepčí!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com