Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Odpojovač baterie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

Takže loď se nepotopila, piráti i kapitán Iglo zaspali a tudíž kontraband zdárně dorazil - vodovodní kohoutky na bateriový proud už jsou u mi na stole. Takže jich do Brna pár vemu, kdo bude chcít, jsou k mání za 300 Kč kousek, což je teda podle mě poměrně židocena za dva kousky poměděnýho kovu (nebo pokovený mědi - teď nevím), šroub a trošku plastu. Až by člověk dostal chuť začít takový věci vyrábět sám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 11:17 pm    Předmět: Citovat

Budu tam s věcima na sedany.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 7:50 pm    Předmět: Citovat

Nák sem tě tam Základno prokaučoval - resp. nenašel a telefonního numberu nemaje, spojiti se nemohl... Jestli zájem trvá, možno poslat počtou, či po někom - zatím jest reservováno (odebrati není nutno)...

Jinak pro ostatní - trošku jsem se ztratil v tom, kdo tenhle bazmek ještě chtěl...Z více jak dvou tuctů kousků se jich tady válí ještě 6 plonkovních. Kdo má zájem za výše uvedenou slíbenou cenu, ať se hbitě prosím ozve na mail, protože co mi tady zbyde, bude promptně bez sebemenších skurpulí vyžiděno na Aukru, kde se kupodivu taková věc dá velmi dobře udat - viz http://www.aukro.cz/item179535087_179535087.html Laughing Laughing Laughing

Jinak - po více jak týdenním každodenním testování v Sieře mohu zodpovědně prohlásit, že je to zcela bez problémů. V žádném případě se to na cestě "samo" nerozšroubovává, nejsou sebemenší problémy se startováním (stačí jen střední silou dotáhnout) - čehož jsem se z důvodu přechodového odporu trochu obával. Nic takového. Je to tak jednoduchá vagiNOVINKA, že to prostě fungovat musí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 10:02 pm    Předmět: Citovat

No byl sem tam až do dvanácti, takže nejlépe poslat po Burákovi nebo Rancherovi a já pošlu prachy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 11:00 am    Předmět: Citovat

Komu jsem slíbil a nedodal, ten na tom vydělal, protože díky velkoodběru jsem získal při druhé dodávce mnohem lepší cenu a hlavně se vyeliminoval nepříznivý dopad dopravného. Je tady posledních 20 kousků pro vás po 250 Kč. Stoosmdesát (!) se jich rozplynulo jako tabákový kouř - přičemž část z nich vzali někteří velkoodběratelé - tudíž je můžete případně koupit i tam (http://pragos.cz/veterani/clanek1.php3?id=78&katcis=32) - i když přece jenom o nějakou tu korunu dráž Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 4:42 pm    Předmět: Citovat

Musím tuto vodovodní baterii na bateriový proud maximálně pochválit. Co lozit a odpojovat, prostě pootočím aje po pr...i Very Happy akorát aktivní kolega v práci si to musel dokonale rozebrat, strašní elektrikáři. mně stačí- kouknu a vidim! Laughing
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 8:18 pm    Předmět: Citovat

Jojo, když se testuje zapojení troubítka (po celkově nové elinstalaci) tak pouhé pootočení zeleného kolečka opravdu potěší a ušetří nervy.
Akorát se mi to nevendek pod ten origo ebonitovej battery deckel Sad
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 8:13 am    Předmět: Citovat

Pánové sorry, chtěl jsem to přesunout a omylem jsem to smazal Evil or Very Mad
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 8:16 am    Předmět: Citovat

Stane se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 12:47 pm    Předmět: Citovat

Buráku, ty seš opravdu šikulka Evil or Very Mad
http://spartaky.cz/obr/baterky.htm Twisted Evil
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com