Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Česká kancelář pojistitelů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2014 1:47 pm    Předmět: Česká kancelář pojistitelů Citovat

Tak jsem byl úspěšný v dohadování s Českou kanceláří pojistitelů. Vloni mi vyměřili přes 1000 kč za motorku, které skončila pojistka. ČKP jsem dodal vyjádření, že motorka nemohla být provozována, mimo jiné, protože v té době neměla technickou. Aniž by se mě obtěžovali vyrozumět zpět dopisem, což vyžadovali ode mne, obeslal mne mezi svátky vymáhací agentura, že s pokutou je to 3500,-. Napsal jsem jim, poslal znovu všechny dokumenty, kde a kdy motorka stála, že nebyla provozovaná atd. Poté mi J.Karel prozradil, kde se mám na jejich webu přihlásit a přečíst informace o mém případu. Neobtěžují se vyrozumět, že to zamítli. Po několikerém dohadování s vymáhací společností (musím říct, že z jejich strany slušným jednáním) jsem se obrátil na tuto firmu: http://www.stopckp.cz/ , kde po zaplacení 1000kč můj případ s ČKP vyřešili. Vím, že sice jsem stejně zaplatil, ale zaplatil jsem někomu, kdo ví co a jak a něco pro mne udělal a ne vyděračské soukromé organizaci ČKP. Rád jsem podepsal jejich petici a mohu je vřele doporučit pro ty. kteří nechtějí nechat dojít věc až k soudu (od kterého ČKP většinou na poslední chvíli odstoupí)
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com