Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ekodaň, převody, polopřevody,čtvrtpřevody, výpalné a podobné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2012 10:48 pm    Předmět: Citovat

To já už jsem počul. Tady. http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?f=24&t=18524
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 1:51 pm    Předmět: Citovat

To jsou NAŠTĚSTÍ kecy ("hoši vole, sestra tchýně našeho domovníka má kočku a ten chlap, co mu předtím patřila, tak zná borca, kerej chodí na ryby s jedním týpkem, kerýmu se to prej normálně fakt stalo").

Jak říká Posim, v zákoně to je, ale nepraktikuje se to - něco jako u nás pokuta za nedokončenej převod. Čas od času to vytáhnou novinářský m...y když je okurková sezóna.

Ono to totiž je naštěstí dost vošajstlich, jak mi vysvětloval jakejsi "odborník", tak to naráží na soukromé vlastnictví a na další předpisy (jak bys asi odhlásil auto, který momentálně nemůže udělat STK, tudíž ho ani do depozitu nemůžeš dat a který nechceš nechat sešrotovat) a hlavně, hlavně je tam tzv. "nesoulad s legislativou EU".

Ovšem jeden by se samozřejmě nedivil, kdyby se podobná zhovadilost jednou opravdu všude zavedla. Pak budu jak ten rumun, co před válkou zakopal do země zakonzervovanej traktor a vykopal ho zas až po válce (načež mu ho teda za půl roku stejnak zhaftli komanči)...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 2:42 pm    Předmět: Citovat

Taky myslim, ze to nebude tak horky, ale je tam jedna nesrovnalost, auto bez stk do depositu dat jde normalne ne? Vyndat ne, ale dat jo, alespon u nas. Snad. Myslim. Mozna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 4:11 pm    Předmět: Citovat

no třeba ta naše pokuta za nedokončenej převod zálaží na ouředníkovi , kamarád ji opravdu dostal a celou dvacítku , ale dle mě spíš záleží co bylo před tím , resp mezi odhlášením a přihlášením , oni ho totiž několikrát stavěli policajti no a samo že byl procvaklej OTP ,


před cca 10 dny jsem byl přihlásit auto evidenčku 10dní starou v polopřevodu 4měs , loni jsem přihlašval auto v polopřevodu 15měsíců
a úřednictvo nic
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 4:36 pm    Předmět: Citovat

No já nemyslel, že se s ním jezdí. Auto v polopřevodu totiž vlastně nemá malej OTP (po těch pár dnech) a tudíž ti můžou dát pokutu. Já myslel, když stojí na tvým pozemku. To s těma dvaceti litrama se mi zdá jako vaginovina - nebo je kámoš blbej. Stačí totiž jednoduše dát prohlášení, třeba že "...převod nebylo možno v zákonné lhůtě dokončit, neboť vůz nebyl schopen absolvovat evidenční kontrolu z důvodu XXX, kterážto skutečnost nebyla v okamžiku koupě kupujícímu známá, přičemž platný protokol o evidenční kontrole je podmínkou k dokončení převodu vozidla na nového majitele a nebylo tedy možno splnit podmínky zákonem stanovené..."
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 6:17 pm    Předmět: Citovat

to máš pravdu , když stojí , ale i když jezdíš a nestavěj tě ,nemaj žádnej důkaz , jenže on s ním jezdil a stavěli ho , co vím tak 2x , vono jako prohlašovat že to nešlo když se jezdí je taky na Mulimrdka , jak jsem psal je to kokot
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 7:47 pm    Předmět: Citovat

Nevim, no, já mondeem jezdil víc, jak rok v odhlášce a stavěli mě 3x a nikdy mi nic neřekli, když jsem ho šel přehlásit, tak ho s úsměvem přehlásili a taky neřekli ani slovo. S troskou mě zastavili jednou (10 měsíců v odhlášce), zeptali se mě, jestli vim, jak dlouho mám na přepis, tak jsem řekl 10 dní, oni řekli že jo, deset dní jo, ale ne deset měsíců a taky mě nechali jet s hrozícím ukazovákem. Při přepisu opět nic. Takže je to asi kus od kusu. Teď mám všechno přihlášený regulérně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 7:46 am    Předmět: Citovat

http://ekonomika.idnes.cz/povinne-ruceni-za-nepojizdny-vuz-platit-nemusite-sezente-svedka-pya-/ekonomika.aspx?c=A130514_203143_ekonomika_brm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 1:03 pm    Předmět: Citovat

Jen nevím jestli jste to zaznamenali, ale dnešním dnem je to v Mulimrdka co se týká převodu přes ZTP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: st říjen 09, 2013 4:20 pm    Předmět: Citovat

pánové , dnes jsem byl na dopraváku ,
dva pánové přede mnou chtěli přepsat vozidlo které vlastnil ZTP a nový majitel ztp nebyl a chtěli po něm EKO

takže pozor jestli budete brát auto po ZTP dojděte si na ouřad jak si zákon vyložili jestli nový majitel platit bude či nikoli
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 09, 2013 10:14 pm    Předmět: Citovat

Ježišmarjá, vyložili nevyložili - vyložili si ho SPRÁVNĚ, protože jak jsem psal o příspěvek výše Rolling Eyes - sranda s převodem přes ZTP skončila k 1. říjnu. ZTP je i nadále od ekopoplatku osvobozen, zaplatí ho ale další vlastník v pořadí po něm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt říjen 10, 2013 7:04 am    Předmět: Citovat

Lidi tady málo čtou

...a hodně hulej Cool
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Luboš



Založen: 25.12.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 6:32 pm    Předmět: Citovat

Spíš tý další sviňárně nemůžou uvěřit...
_________________
Škoda 1203 ROL, 1972
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 8:27 pm    Předmět: Citovat

sice jsem to věděl , četl jsem to , ale myslel jse že co bylo před 1.10.2013
je "čistý" tj . je od daně úplně osvobozeno jak bylo hlásáno předtím
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koudelka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 366
Bydliště: Holomóc

PříspěvekZaslal: ne říjen 13, 2013 10:23 am    Předmět: Citovat

No já jsem to pochopil podobně,přece když jsem před 1.10. koupil vergl a nejdřív ho napsal na ZTP a po čase teprv na sebe,tak to by ten ekobuzer museli snáď vymáhat po mě a né až po druhým kupujícím,kdybych to teoreticky prodával...Když to chtěj jakože zpětně.
_________________
Já neříkám nic,ale na moje slova dojde!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  Další
Strana 12 z 18

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com