Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

[neurčeno] Cholodilnik

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 7:22 pm    Předmět: [neurčeno] Cholodilnik Citovat

Z jiného soudku. Nezná někdo SPOLEHLIVOU firmu na renovaci chladičů ? Mraky firem dneska renovujou chladiče tzv. total systémem - kdy nechají jenom rámeček a dovnitř vhnětnou zcela novou vložku. Není to až tak laciné (ale pořád levnější než nový chladič), tudíž bych to rád svěřil firmě, na níž jsou nějaké reference. Abych zamezil Vašim četným nezištným nabídkám na darování fungl nového chladiče do vozů řady 440-1202, podotýkám, že se bohužel nejedná o tletu skupinu, alébrž o Triumpha. Prozatím mám díky PimpoviBu jeden celkem použitelný, ale až koroze, přetlaky a zodiakální mocnosti zlých světů zhnětnou i tleten, nerad bych odstavil v nejparnějším létě vozíček kvůli takové banalitě a raději se tedy předzásobil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 8:00 pm    Předmět: Citovat

Tady v Děčíně je jistý pan Jandač, který umí dělat právě tyhle typy starých chladičů. Sám jsem jeho služeb několikrát využil, Laďa vlastně taky a pokud mohu mluvit za sebe, byl jsem s jeho prací vždy spokojen. A cenově je to přijatelné. Naposledy (před 3 roky u Blaukrafta) jsem za opravu netěsného a zarostlého chladiče dal nějakých 400 korun. Sice to trošku trvalo, ale prakticky jsem ten chladič nepoznal (naštěstí jsem si udělal značku) - byl jako nový.

Jinak na trumfa se mi tady válí přes měsíc nějaká krabice z německé říše, ale to by musel jeden jouda vzkázat o zaslání adresy.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 1:57 pm    Předmět: Citovat

tak už vym proč voňavka vaří kypilarov v cholodniku nět kakdá jesť tak němnožko nouzově je tam cholodnik z trosky
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 8:32 pm    Předmět: Citovat

Co to je chladic?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 4:13 pm    Předmět: Citovat

žeby se ozval trabantista, či Tatrovák? Cool
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

Chladič???? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 1:11 pm    Předmět: Citovat

tož toje to co machrum vod tater praská kdyzž tomu daj kuř když jeto studený a teče jim v tom volej Shocked Idea
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 9:01 pm    Předmět: Citovat

To se mi stat nemuze, ja leju volej do benzinu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com