Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1203
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Čahy



Založen: 21.8.2009
Příspěvky: 119
Bydliště: Obydlená zatáčka u Berouna

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 8:43 am    Předmět: 1203 Citovat

Vzhledem k domácí atmosféře, která začíná dosti houstnout a tlaku na redukci autoparku (Bu se teď asi děsně baví Very Happy ) Musí troska do světa Sad Takže kdybyste měl někdo zájem než hodím normální inzerát ven:
8míst. mikrobus DeLuxe, papírově rok 92, 1500, 5Q, ekodaň zaplacená. V současné době zaseklá převodovka (řadí jen zpátečku a 5). jinak pojízdná, v dobrém stavu, bez koroze. Moje cenová představa cca 10tis. Se spřáteleným verglistou se dá vždycky domluvit.



další fotky, když bude zájem, dodám
_________________
"Ještě, že máte mě. Do mýho auta se naskládáme všichni..." Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 2:40 pm    Předmět: Citovat

Confused
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 2:51 pm    Předmět: Citovat

tak ji hlavně neprodávej hasičům , bylo by jí škoda
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: st červen 19, 2013 12:57 am    Předmět: Citovat

Mám zájem. Zašli kontakt na 724647978 nebo nycpisk@seznam.cz morm Kozy Kozy Kozy tleskám dík
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spojař1203



Založen: 11.6.2013
Příspěvky: 4
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st červen 19, 2013 3:34 pm    Předmět: Citovat

měl bych o TAZku zájem bylo by ještě nějaké foto.Díky
_________________
...vrchlabská kráska v trnavském kabátě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kahan



Založen: 12.6.2013
Příspěvky: 9
Bydliště: Ocelové srdce republiky

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 3:48 pm    Předmět: Citovat

Psal jsem SZ Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čahy



Založen: 21.8.2009
Příspěvky: 119
Bydliště: Obydlená zatáčka u Berouna

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 5:12 pm    Předmět: Citovat

Tak je prodáno. Děkuju všem zájemcům i (doufám) šťastnému novému majiteli. 1203 udělala místo výhledově néjakému "novému" přísrůstku.
_________________
"Ještě, že máte mě. Do mýho auta se naskládáme všichni..." Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 4:48 am    Předmět: Citovat

Tak jsem ve klubu a zážitky nebývalé. Přivez jsem ji ve 02.35 hod v noci domu. Ráno ji ukazuju rodině a malá Míša co ukazuje mrtví ryby a krtky poprvé přistoupivší k autu, k jediným otevřeným pravým zadním dvéřím, kde já předváděl, sedící za řidičem, nebývalý prostor na druhé řadě sedadel za přepážkou, prohodila s vážnou tváří "A TATÍÍ? KDE TO MÁ VOLANT?". Nezbývá než trosce ponechat toto indiánaké jméno. Laughing Kozy Kozy Kozy morm
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 6:50 am    Předmět: Citovat

Mno, a kdy začneš s montáží "campového" vybavení? Surprised
Kachle se strašně rychle blíží. Laughing
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 9:33 pm    Předmět: Citovat

Při druhym nasednutí jsem se flák do pravý holeně o vytaženou fungující ruční brzdu, a propuk v hurónský smích, v duchu mota těchto stránek během dne přišel nato že je to klasickej bastl fofr klacec ze čtyř kvaltu s dopilovanou pětkou a vadící kulisa pod fofrklackem brání u táhel řazení se zemedělskejma vůlema kloudně řadit bez drnčení všecky kvalty. Tak už je sundaný a občas řadí co chci. drnčící otáčkoměr funguje, klid nastává okolo 65km/h. pravá zpěra zadních dveří drnčí furt, palubka jindy, neb to má zimní gumy Matador se špalkama jak z Tatry 813, tak pohled do vnitřního zpětního zrcátka je stále rozmazán, ale ve venkovním ne. Zatáčky to projíždí tradičně bokem Wink . a stojí to hrdě nakřivo. Topení nejde vypnout neb je zarostlej kohout. Ale dobíjí to, všechny ovladače elektriky fungujou všechno, svítí včetně mlhovek i obou světel vnitřního osvětlení, větrák má dvě rychlosti, brzdí to. a jede to i 110km/h. nevaří to. při dalšim vystupování jsem se bouch do hlavy. Všechy mazací místa fungujou kromě spodních svisláků, protože tam jsou rovný mazničky namísto směrovejch. všechny troje dvéře jdou odemknou jednim klíčem. Shocked . při nastavování sedačky řidicě mi vyjela z kolejniček a už jí tam nemůžu vrátit. ocelová tičinka připojující táhla řazení k táhlu převodovky se samovolně posunuje, takže po ujetí 1km tam zůstane zařazená čtyrka a dokud nezastavim nevypnu motor nevlezu pod auto a nevratim ji zpět tak je tam furt, prostě paráda ani netušim jak tam byla původně zajištěná dírky nemá rejhy taky ne:D žádnej jinej auťák todle neumí. ideální auto pro současnej managemant za jízdy nezaznamená odposlouchávací zařízení žádnej hovor, agent pouze konstatuje, že pro ten randál neslyší ani motor. A odfiltrovat to nejde. takovej filtr ještě nikdo nestvořil. Současný mladý průměrný evropan po ujetí 5km spáchá harakiri. plánovat nic nejde. zvonění mobilu ani příchod SMS či MMS neslyšíš. a HANDSFREE jde použít pouze když stojíš a to ho vlastně nepotřebuješ. To je část dojmů z první jízdy a po první prohlídce. Kozy Kozy Kozy morm jo kucí nemá někdo ústrojí fofrklacku i s fofrklacem na pětikvalt novějšícho provedení který umožní řadit normální háčko s malim výkivem do stran, když řadim pětku nebo zpatečku tak mačkam ostřikovače, takže na znamení couvání netroubim ale ostřikuju a pak zapínám stěrače. ANNAH tleskám laska laska laska prostě to nejni žádná lehká děva. Ale je to dáma, která se nechává ráda dobejvat.
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál


Naposledy upravil Kadlátko dne po červen 24, 2013 10:20 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 9:37 pm    Předmět: Citovat

Vítej v klubu ztracenců Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 11:17 pm    Předmět: Citovat

Boooože, chudák auto. Tos ho za cestu z Berouna na Kladno dovedl tle zrasovat?
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 6:01 am    Předmět: Citovat

Takhle presne vypada stav uplne novy 1203, ja uz to zazil.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Čahy



Založen: 21.8.2009
Příspěvky: 119
Bydliště: Obydlená zatáčka u Berouna

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 6:24 am    Předmět: Citovat

sakra. to jsem ho měl asi varovat že je jako nová ... morm
_________________
"Ještě, že máte mě. Do mýho auta se naskládáme všichni..." Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 8:53 am    Předmět: Citovat

Tak si se konečně dočkal. Troska je jako jakákoliv hračka, dokud jí nemáš, tak po ní toužíš a pokud nějakou vlastníš, tak budeš celou dobu mít na co nadávat Laughing Taky jsem si tam dal řadící konzoli se srdíčkem, aby to mělo klasický Háčko, ale sežeň si jen nový! Měl jsem starší a to bylo celý vykvrdlaný, blbě se otvíral kryt motoru, jednička a ručka v konfliktu a nakonec mi to táhlo prdlo v tom zeslabení pro kolíček, aby se ta kvedla netočila jako na zadomotorech. Tak jsem tam vrátil tu původní bez kulisy a ta řadí celkem spolehlivě. Horší je stále myslet na to, že je to řazení jinak! Embarassed
Tak rychle dovybavit na kempování, pokud bys potřeboval prohlídnout si mojí kempovací výbavu, tak je tle:
http://www.rajce.net/a2684524
Jediný problém jsou pásy na zadní sedadlo, posunutím sedadla dozadu kvůlivá kuchyňské lince stávající úchyty nevyhovují. Crying or Very sad
Už se těším, až si posedíme ve stínu tvé Trosky, jako tle:
http://sestra6.rajce.idnes.cz/Kachle_10/#Kadlatko_a_ja.JPG Razz
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com