Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

pracovní 1203
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2012 7:56 pm    Předmět: Citovat

jo. Vono ti je to celkem praktický. Stačí si vzít do ruky kus železa a postaví se ti bambál, kdy budeš chcít. Akorát tule sem měl takovou menší nepříjemnost. Sme vybírali erteple (u nás na vesnici hnedka po posvícení nejvěčí společenská událost, tchán byl nákej chabrus, tak že budu za něj řídít teka (což sem vzal s povděkem, bo hrbit se v brázdě, na to su už moc starej a pohodlnej). Akorát jak vono to nemá polstrovanej síc, ale jen takovou tu klasickou zemědělskou vanu...já z toho kua nemoh slízt, furt to strašně bolelo.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 4:34 pm    Předmět: Citovat

LeDocteur napsal:
Nebo si tam šulini zašite magnet z hardisku jak já a máte pokoj. Rolling Eyes

dekuji na 100E3x, pred asi 1/4rokem jsem si dones par magnetu od kamose,
dnes jsem se dostal k instalaci (1 magnet na stinitko a 2 na strop), a po zkusebni jizde se to zda byt funkcni dle pozadavku.

Neni to sice uplne dobovy, ale kazdej skarohlid asi musi uznat, ze kusem dernyho stitku bych to asi nevyresil.
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com