Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Troska valník
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 10:20 pm    Předmět: Citovat

pro Doctora:já chápu,že tato "lavina" je tvoje,ale když jí utrhneš,nemůžeš jí přece chtít zastavit,myslím,že se to ještě nikdy nikomu nepovedlo Evil or Very Mad ,ale myslím,že to pro tebe jde vyřešit nejjednodušším způsobem aby ti další info odsaď nechodilo aspon do mailu a to jde asi tím zrušením háčku dole i když je fakt,že si to jen myslím Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 10:39 pm    Předmět: Citovat

pro Martina:souhlas Wink a nejsem si jistej,že by to byla sklápěčka Cool ,ono to takle někdo dělá z důvodu zesílení lepšího rozložení původních nosníků,hlavně když je to stavěný na dlouhý štreky a případně i kvůli možný vyšší zátěži.Nejčastější sem to viděl u poláků Wink ........ale bohužel sem nikdy neviděl odtahovou trosku,která byla cca před 15ti lety na prodej v annonci,kde bylo psáno...odtahovka z italskou nástavbou....,bohužel ani nevím jak to vypadalo Confused (neměl sem na mysli jezevčíka1203,který kdysi vozili tovární závodní škodcky,ty už sem viděl) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 10:44 pm    Předmět: Citovat

... Shocked
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.


Naposledy upravil LeDocteur dne út říjen 30, 2012 6:53 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 11:16 pm    Předmět: Citovat

z většiny bych s tebou snad i souhlasil,né že ne,ale zas tak hrozně bych to nehroutil Wink ,ale je fakt,že si mě teď ,ať chceš nebo ne,opravdu pobavil Laughing Laughing Laughing Laughing .jestli na mě chceš nějak reagovat a nechceš to tu už,patrně dle tebe zatěžovat,dej vědět,na icq mám stejný nick Wink (na skype mám bohužel jinej Sad ,horší je,že nevím přesně jakej,páč ho zatím zřídka používám Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 5:47 am    Předmět: Citovat

Monty, klídek, nějaké nedefaultní verbální deklarace jednoho z přispěvatelů, že "téma je zavřeno", mají stejnou validitu, jako že "téma je obarveno na oranžovo" a podobně.

On to tu musí opravdu a technicky někdo jako administrátor/moderátor pročistit a pak zavřít, aby z této větve nevyprachal duch prvních příspěvků, ve kterých, jak je běžně na ostravsku při podobných obchodech zvykem, na na sebe z haldy na haldu hulákali dva - kupující a prodejce - a dohadovali se, místo aby zalezli do nějaké putyky zvané např. "Soukromá zpráva" a tam si to vše probrali.
Celej problém neuzavřené větve o tomto transparentním obchodu pak je, že se prodejce musí při každém novém příspěvku podívat, jestli mu nakonec někdo nenabídl daleko víc... Razz
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dave



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 166
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 10:29 pm    Předmět: Citovat

Monty, ta odtahovka tenkrát v annonci skutečně byla a já měl tu čest se na ni přijet podívat. Tenkrát ji ten člověk přivezl do Zlonína na veteran burzu, nebylo to sice před 15-ti lety, ale tak před osmi lety a byla k mání za 30 000,-. Tenkrát jsem ji nevzal, protože za tu cenu nebyla v nejlepší kondici, ta italská nástavba vypadala jako ta lomená co bývá na Aviích. Byla pěkně mohutná a auto dost sedělo, vypadalo jako přeložené a přitom bylo prázdé. Na nástavbě byl nápis Scatoliny nebo nějaký podobný. Tenkrát jsem zjistil kdo ji koupil, je to nějaký sběratel autoveteránů, občas mu zavolám a snažím se ho přimět aby aspoň jednou to auto přitáhl na sraz 1203, zatím to nějak nevychází.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com