Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

[neurčeno] Ztráta komprese
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 6:22 am    Předmět: Citovat

Byl by, otázka co a za kolik.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Drakas



Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Řevnice

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 11:44 am    Předmět: Citovat

zatím jsem s tím nejel, tak třeba potom taky něco objevím - co "přehlídli" dalšího. Jinak bych se chtěl zeptat ohledně rozdělovače - jestli něčemu vadí, když pořadí kabelů na jeho hlavici je komplet otočeno o 180st. ..tj. palec při kompresi 1.válce neukazuje zhruba tam, co je připevněnej kondenzátor - tak jak to asi všichni maj, jak jsem to měl i já původně, ale na druhou stranu.
Kdo ví, jestli by to něčemu mohlo vadit - teoreticky snad ne (?) Takže buď můžu jen přehodit kabely na hlavici a nebo možná zkusit otočit unašeč na hřídeli rozdělovače - jestli jde vyrazit ten kolíček.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 5:46 pm    Předmět: Citovat

Drakas napsal:
zatím jsem s tím nejel, tak třeba potom taky něco objevím - co "přehlídli" dalšího. Jinak bych se chtěl zeptat ohledně rozdělovače - jestli něčemu vadí, když pořadí kabelů na jeho hlavici je komplet otočeno o 180st. ..tj. palec při kompresi 1.válce neukazuje zhruba tam, co je připevněnej kondenzátor - tak jak to asi všichni maj, jak jsem to měl i já původně, ale na druhou stranu.
Kdo ví, jestli by to něčemu mohlo vadit - teoreticky snad ne (?) Takže buď můžu jen přehodit kabely na hlavici a nebo možná zkusit otočit unašeč na hřídeli rozdělovače - jestli jde vyrazit ten kolíček.


Tak tohle ani nezkoušej, vyrážet kolíček ! Nic tak strašného se nestalo, jenom ti motor protočili tak, že to teď zapaluje na čtvrtý válec. Pokud ti to opravdu strašně vadí, nastav si to podle knížek. Stačí ve skutečnosti jen ten motor protočit o 180 stupňů a pak tam ten rozdělovač dej, v tom okamžiku je to nastavený jak máš mít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Drakas



Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Řevnice

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 7:42 am    Předmět: Citovat

Aha, tak pozdě. Asi bych to neřešil a udělal jak píšeš. Kolík ale šel vyrazit celkem dobře, tu spojku jsem teda zkusmo otočil - teď už to zapaluje na první válec, jak to bylo. Akorát při nast. nulovýho předstihu je to o fous - rozděl. se natočí tak, že podtlak. regulátor je od hřídele volantu asi 2mm. Při předstihu asi 15st. je pak ta mezera pochopitelně aspoň o něco větší. Takhle natočený by to bylo asi tak jako tak, asi tam ten náhon dávají od oka, nebo nevím...jak to tam je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com