Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pohřebák
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondra



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 8:11 pm    Předmět: Pohřebák Citovat

Dneska jsem v trafice zahlédl obálku Světa motorů č.52 a koukám, že tam je stejšna. I když si tenhle plátek nikdy nekupuju, tentokrát jsem udělal vyjímku. Otevřu a na straně 30 na mě kouká zrenovovaný pohřebák 1202 Shocked Bohužel v přiloženém textu se člověk nic nového nedočte a detailnějším pohledem na fotografie zjistí, že jinak perfektní renovace má i své mouchy (řazení na podlaze, sedadlo použité z běžného STW). Ale jinak docela dobrý... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 9:24 pm    Předmět: Citovat

Jo, taky sem to četl, ale prácička pěkně provedená.Myslím, že ty detaily se dají prominout, každopádně další hezkej kousek. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 1:33 pm    Předmět: Citovat

dochovalo se hodně pohřebáků a sanitek 1202?...
Je to už pár let, co jsem jednou s kámošek objevil dva stationy kousek od ZŠ Týnká , kam jsem chodil,tady v Třebíči..Stáli v průjezdu u jednoho domu.Vpředu stála modrá 1202 a za ní bílá sanitka.Měla křížek na střeše (tu kapličku) a zadek zakrytej plachtou, ale tuším, že měla pískovaný boční skla...je to tak zpátky šest let, možná víc...Ale to už netuším jestli to byla 1202, nevím jestli se dělaly i jako sanity.Tenkrát jsem poprvé zaregistroval jakousi škodu stejšn.A je to taky pár let, ale 100% to byla sanitka..
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 5:32 pm    Předmět: Citovat

Pohřebáky pokud vím, tak nic moc. Bylo vyrobeno(dle doslechu) cca 200 ks.
Sanitky tam by to mohlo být trochu lepší.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 8:43 am    Předmět: Citovat

Pohřebáky - osobně vím o dvou. Jeden z nich je ten v tom Světě motorů, druhý je na Slovensku, bohužel to s ním vypadá bídně, i když je komplet a dosud v celkem slušném stavu. Ale to je jiný příběh....

Každopádně - starší fotky toho auta jsou tady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 8:52 am    Předmět: Citovat

breakthru napsal:
dochovalo se hodně pohřebáků a sanitek 1202?...
Je to už pár let, co jsem jednou s kámošek objevil dva stationy kousek od ZŠ Týnká , kam jsem chodil,tady v Třebíči..Stáli v průjezdu u jednoho domu.Vpředu stála modrá 1202 a za ní bílá sanitka.Měla křížek na střeše (tu kapličku) a zadek zakrytej plachtou, ale tuším, že měla pískovaný boční skla...je to tak zpátky šest let, možná víc...Ale to už netuším jestli to byla 1202, nevím jestli se dělaly i jako sanity.Tenkrát jsem poprvé zaregistroval jakousi škodu stejšn.A je to taky pár let, ale 100% to byla sanitka..


Hele, co kdyb ses, než se zase začneš na něco ptát, podíval buď tady do zajímavostí (v liště tlačítko třetí zleva) nebo "Data 1202" Anebo zadal "škoda 1202 sanita" do google Laughing Jako sorry, ale ono to člověka jako moc neba, odpovídat po stý na to samý, krom toho, když je to popsaný i tu na stránkách. To se s tim Předseda nemusel pracně dělat!
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ondra



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 11:09 am    Předmět: Citovat

Pohřebních 1202 se opravdu asi moc nedochovalo. Občas se objeví zvěst, že údajně někde něco je, ale na vlastní oči to nakonec nikdo nevidí.
Sanitních 1202 se dochovalo víc. Ono vlastně odhadem tak 50% dochovaných stejšnů je původem sanitka, ale dříve či později předělaná na STW. Originál sanitek se přesto několik dochovalo, ale skoro se mi zdá, že je jich míň jak 1201 sanitek.
Na sanitky tu vlastně máme odborníky - Sestru 1,2,3 a tak dále....... Třeba nám řeknou více Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 6:13 pm    Předmět: Citovat

jsem myslel, že sanity se vůbec nedělaly, že jsem si to asi spletl s 1201.Včera mi kámoš vrátil knihu Škoda auta známá i neznámá a tam je fotka sanity 1202. Very Happy

Burák:jo, příště... Wink
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 9:20 pm    Předmět: Citovat

Já vydržím hodně,ale tohle je i na mě moc. Prosím tě je moc dobře, že se zajímáš o starý škodovky.Ale nech si poradit a zkus si něco o těch autech najít a přečíst sám.Potom se ti nestane, že se do tebe někdo pustí jako Burák.A věř tomu že hodně ostatních se moc drží.Tady na těhle stránkách najdeš všechno.Jenom sednout a hledat a číst.Neber to ve zlém jsme rádi,že přibyl nový fanda škodovek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 9:57 pm    Předmět: Citovat

ne, to ne.Ten předposlední příspěvek jsem myslel tak, že jsem si prvně myslel, že se sanity 1202 vůbec nedělaly a teď to vím.A to předtím, jo.Jdu na to moc hrr.Vůbec mě nevadí, že mi tady někdo řekne ať si to najdu,je to v pořádku, taky bych se na vašich místech choval stejně, mě tohle nevytočí.Je pravda, že bych si měl nacházet věci na netu dřív než se zeptám.Tak příště, prostě....snad mě příště nezmlátíte Very Happy Embarassed
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 10:05 pm    Předmět: Citovat

nic si z toho nedělej break, taky napřed s vyskytne u mne závada, zeptám se na řešení a pak zjistím, že to byla úplná kravina, viz to světlo, jen děkuji za trpělivost místních.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 10:33 pm    Předmět: Citovat

9Tr:ale jo, dyť maj pravdu a to se nejde zlobit.Už sem byl ale třikrát upozorněnej, že sem moc zbrklej nebo, že bych měl víc hledat na netu a neptat se na takovou "prkotinu".Já sem prostě zvyklej na jiný forum a tady to funguje jinak a já sem tu novej, navíc nejsem nijak vyhraněnej co se aut týče a tak moje znalosti o danným škodováckým typu nemusí být nikterak velké....Si budu muset zvyknout a místní taky Very Happy ...Příště budu raději dlouho přemejšlet a hledat než se zeptám...
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 7:57 am    Předmět: Citovat

breakthru napsal:
9Tr:ale jo, dyť maj pravdu a to se nejde zlobit.Už sem byl ale třikrát upozorněnej, že sem moc zbrklej nebo, že bych měl víc hledat na netu a neptat se na takovou "prkotinu".Já sem prostě zvyklej na jiný forum a tady to funguje jinak a já sem tu novej, navíc nejsem nijak vyhraněnej co se aut týče a tak moje znalosti o danným škodováckým typu nemusí být nikterak velké....Si budu muset zvyknout a místní taky Very Happy ...Příště budu raději dlouho přemejšlet a hledat než se zeptám...


Klikni si sem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 8:57 am    Předmět: Citovat

Alë i sanity 1201 se pochopitelně dělaly. A to ve dvou verzích.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 5:21 pm    Předmět: Citovat

Predseda:děkuji Wink ....
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com