Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Když v pohřebáku umře baterka

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Off-topic chlívek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 10:23 pm    Předmět: Když v pohřebáku umře baterka Citovat

Jen taková debilita - momentálně teď pro jakéhosi pasra děláme stovku ryze "značkových" nabíječek upgradem čínský zásilky. Kdyby snad někdo byl natolik pacientní, že by mu stála za to taková peechovina, dala by se v rámci tle udělat minisérie troskovejch. Asi takdle :



Je to klasická nejtriviálnější (a bohužel i nejspolehlivější) nabíječka - v podstatě trafo s grecem. Jako úlitba tuzingářům ale samozřejmě má alespoň 4 ledky "indikující" stav nabití.

Asi takhle - aby mělo cenu vůbec dělat štítky, je potřeba aspoň deset kousků. Na rovinu - náklady moje jsou tři kila, distribuce pětikilo. Takže pro spřátelený pičuse by to bylo na půl cesty za čtyři sta, abych z toho při tem objemu aspoň litr měl - jako nezaměstnanej nemůžu bejt charita, to snad každej pochopí, nirva-fix.

Provedení by bylo samozřejmě v decentní černé barvě, ladící s troskou. Neboť jak říkával starej Henry Ford a taktéž trosčí papež Jan Karel I. - každá troska je krásná, pokud je černá... Shocked
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st únor 22, 2012 12:13 am    Předmět: Citovat

Ani mi nemluv. Já byl dneska v Trnavě a zapomněl si trubku. Taky mi to stálo 20€ pokuty za otáčení na zapíčený křížovatce, bo tam maj z prdele značení. No ale ukecal jsem je ze 60€, pochopili, že se do tý uličky dodávkou s platem, kam mi vehnala navigace fakt vejít nedalo. Vubec to je na hovno, dneska tam vyráběj Peugeoty. Pindour


K nabíječce. Nechcuk ANNAH
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: st únor 22, 2012 6:42 am    Předmět: Citovat

jena tahle Mulimrdka ovina mi tu leží
dokud funguje tak stačí , jinak v nich odchází , jelikož je tam měřitelnej nějakej odpor tak nevím jestli to byl termistor nebo termorozpínač s přechoďákem

ale nápad je to pěknej

co ty plasty vyhodit a zabudovat do kadenky
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veteranista



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Těšnovice

PříspěvekZaslal: st únor 22, 2012 12:21 pm    Předmět: Citovat

Udržovačka by byla možná lepší, ta by nešla?
_________________
Mára

Veterán klub Kroměříž - www.ceskyveteran.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st únor 22, 2012 4:20 pm    Předmět: Citovat

ale božínku, co by nešla...když toho bude sto kousků...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Veteranista



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Těšnovice

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 12:06 am    Předmět: Citovat

Že technicky by šla a že vyrobit bys ji uměl také je mi jasné Wink
_________________
Mára

Veterán klub Kroměříž - www.ceskyveteran.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 10:02 am    Předmět: Citovat

kdo by dneska něco takovýho vyráběl. Vyrobí číňan za pár juanů, pošle sem, tady na to nalepíme štítky a zdvojnásobíme cenu. Takhle se dneska "vyrábí" všechno Wink
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Čezeta



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 40
Bydliště: Praha - Chodov

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 10:12 pm    Předmět: Citovat

Všechno?

Ty mě děsíš, to je nějaká poplašná správa nebo hoax nebo jak se tomu říká. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veteranista



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Těšnovice

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 12:22 pm    Předmět: Citovat

Všechno ne, je asi tak 97% bych si tipoval, koupíš si například vrtačku renomované firmy, ale motor v ní je stejně z číny, jako oni tam umí dělat i dobré věci, jako všude, ale záleží na požadavcích, jestli zadají fabrice vyrobit levně, nebo dobře Wink
_________________
Mára

Veterán klub Kroměříž - www.ceskyveteran.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 12:31 pm    Předmět: Citovat

Ne, koupíš si vrtačku Bosh v čr, která je z Malysie, nebo Tchajwanu se střevy z číny. Tutéž vrtačku o 10% koupíš v německu a tamtéž je vyrobená, maximálně ve Francii. Taky vydrží 5-10x tak dlouho. Bohaté zkušenosti.

Ale to sem nepatří
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 3:01 pm    Předmět: Citovat

P.S.: Burák má bohužel naprostou pravdu. Dva roky zpátky jsem si chtěl udělat radost a vybavit se nákým lepším akunářadím - vrtačka, mafl, flexa, kompresor a tak. Značku jsem zvolil Ryobi, což je dalo by se laicky říct DeWalt za cenu Bosche, opravdu to vydrží a má to jednu baterku pro celej sortiment. Všechno jsem si nechal různě naposílat z anglie, jednu náhradní LiOnku dokonce ze států. S veškerejma poštovnýma atd. (naštěstí mi teda nic nezhaftli na celnici a prošlo to jako gifts) mě to komplet stálo 8 litrů. I v tom nejlevnějším internetovým obhcodě u nás to všechno dokupy vycházelo na 14 a něco (navíc přesně - made in Singapore). Nevím, škole nemám, ale něco bude asi někde špatně.

P.P.S : Čezeta, ano, je to Hoax. A pokud ho nerozešleš deseti dalším, tak se ti přes noc vybije v autě baterka. A chladič dostane takový větry, že se mu vyvalí bok.

Uzavírám téma... Kozy
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hicotech



Založen: 11.12.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 3:41 pm    Předmět: Citovat

ktovie kolko by to bolo, keby si k tym 8 litrom priratal aj dph a to clo.. to potom by sa nejavil rozdiel tak velky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 10:26 pm    Předmět: Citovat

ktovie ? Já to viem...

Nemám úplně přehled, jak je to v chudších zemích na východ od nás, ale u nás v česku je DPH 20%. Clo například na akuvrtačku z USA je podle TARICu ve výši 2.70%. To znamená, že i s případným clem a s DPH by to pořád bylo pod 10 litrů.

Navíc - nevím jak chudší země na východ u nás, ale my jsme v takovém zvláštním spolku, který zatím ještě kupodivu tak nějak funguje, a kterému se říká Evropská Unie. Ta má tzv. Shengenský prostor s volným pohybem osob a zboží a dohody o zamezení dvojímu zdanění. V praxi to znamená zcela jedoduše to, že pokud si nechám poslat něco z Anglie, nebo Francie - tak neplatím žádné clo a samozřejmě ani DPH (protože ji platím už v místě nákupu). Takže clo a DPH mi hrozilo pouze u té baterky ze států, co stála asi patnáct stovek.

Jak jsem psal - školy nemám a jsem jen obyčejný pivovarský chasník, ale ať rátam, jak rátam, tak ten rozdiel sa mi prostě velký javí...

A řek sem že uzavřeno, nebo udělá přeceda hromadnej ztetung... Confused
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 12:22 am    Předmět: Citovat

MVVP!
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 1:20 pm    Předmět: Citovat

Si klidně hnětejte, ale přesunul jsem vás do Chlívku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Off-topic chlívek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com