Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Expediční 1203 - Himaláje Nepál

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 6:17 pm    Předmět: Expediční 1203 - Himaláje Nepál Citovat

(
Jsem pevně přesvědčenej, že tu někde musí bejt ten 1 veřejně známej malinkatej snímek expediční 1203 v Himalájích.
Teď jsem to za boha nenašel, tak nechť to případně nějakej moderátor přestěhuje, má-li kam.
Ale nechal bych tu ty klíčový slova "Expediční 1203 - Himaláje Nepál", nebo to zas nikdo nikdy nenajdu
)

Tak teď vybublal další historickej snímek toho samýho vozu, tentokrát v Africe:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=425837679955&set=a.44729709955.17989.44510164955&type=1&theater

Odkazujou tam na web www.kele.sk , ale tam jsem našel jen ten notoricky známej snimeček http://www.kele.sk/ (Nepál 1971) a pak http://www.kele.sk/ke_index.php?clanok=31 (Nil 1975). Ale tak velkou fotku, jako je vložená na FB, jsem na tom webu nenašel

edit: Tak se ukazalo, ze Trabantari ziskali fotoarchiv z ty expedice, a chystaj se zverejnit nejakej vyber, takze mozna spatrime snimky, o jakych se nam ani nesnilo, ze se vubec dochovaly...
sledujte ten facebookovej odkaz, tam se snad objevi vic...
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 11:04 pm    Předmět: Citovat

morm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Veteranista



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Těšnovice

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 9:01 am    Předmět: Citovat

Nemám rád atlas hub Twisted Evil
_________________
Mára

Veterán klub Kroměříž - www.ceskyveteran.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 12:30 pm    Předmět: Citovat

vsak se tam nemusis registrovat, tohle by snad melo bejt pristupny i zvenku
...ja taky nemam rad Novu, Novinky, iDnes, a další lid-matoucí bulvár... ale když tam je zrovna něco pro mě přínosnýho, tak se na tu konkrétní věc kouknu...
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 11:56 pm    Předmět: Citovat

Niekde som mal z časopisu vytrhnutú stránku s rozhovorom účastníka tej africkej expedície (bola tam i malá fotka tej 1203ky). Už je to dávno čo som to čítal, ale bolo to veľmi zaujímavé rozprávanie. No zažiť by som to asi nechcel - nečakané stretnutie s domorodcami a pod... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com