Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

LPG 1203
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 8:19 pm    Předmět: Citovat

Ja sem jednou pocital esi to na bomby vyjde levnejc a nevyjde neptejte se mi vo kolik je to drazsi, pac sem to davno pustil z hlavy kdyz sem se dopidil tohodle vysledku. VIm jenom, ze se ty kila musely prepocitavat na litry a resil sem to s pumparem u LPG stanice.

Apropo majitele LPG, jak startujete na plyn v tyhle kose. Ja mam rekord ve vcerejska kdyz bylo -20 a na plyn sem normalne nastartoval a to sem s tim jel naposled v patek, To, ze mi zatuhnul volej v prevodovce a kapalina ve spojce je jina vec, nic mene po chvili brblani na miste se s tim uz dalo jet. Jo pak mi este primrzlo vicko na chladici a chladici soustava si lehce uplivla (asi tak pul litru) blbe dotazenou hadici na reduktoru takze se vlastne nic nestalo.

Pedalu plynu se ma spravne rikat akcelerator, jenomze Karlu Zichovi by se to blbe rymovalo.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Veteranista



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Těšnovice

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 8:33 pm    Předmět: Citovat

Jo, u nás taky vychází cenově líp, si nechat bombu naplnit na čerpačce LPG než koupit(vyměnit) flašku jako kus.
_________________
Mára

Veterán klub Kroměříž - www.ceskyveteran.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 11:25 pm    Předmět: Citovat

AlvA napsal:
Ja sem jednou pocital esi to na bomby vyjde levnejc a nevyjde neptejte se mi vo kolik je to drazsi, pac sem to davno pustil z hlavy kdyz sem se dopidil tohodle vysledku. VIm jenom, ze se ty kila musely prepocitavat na litry a resil sem to s pumparem u LPG stanice.

Apropo majitele LPG, jak startujete na plyn v tyhle kose. Ja mam rekord ve vcerejska kdyz bylo -20 a na plyn sem normalne nastartoval a to sem s tim jel naposled v patek, To, ze mi zatuhnul volej v prevodovce a kapalina ve spojce je jina vec, nic mene po chvili brblani na miste se s tim uz dalo jet. Jo pak mi este primrzlo vicko na chladici a chladici soustava si lehce uplivla (asi tak pul litru) blbe dotazenou hadici na reduktoru takze se vlastne nic nestalo.

Pedalu plynu se ma spravne rikat akcelerator, jenomze Karlu Zichovi by se to blbe rymovalo.

pokud máš sytič na plynu,..tak nastartuješ dycky,..páč benzín se v - su sráží na sacím potrubí,.ale plyn ne ,..je to dobrá věc,..ale prý už je to zakázané ( to obohacování plynem )
jinak at si počítá kdo jak chce,..pokud mu to výde stejně cenově jako benzínem,..at jezdí na benzín,.ale já vím,.že se mi to vyplatí na plyn Wink ono taky de o to, jak máte nastavenej směšovač, já ho mám třeba uškrcenej, jezdim do 70 a thám tunu na valníku,..zatim sem bombu neměnil,.a už jezdim týden v kuse každej den 20 km cca Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 6:22 am    Předmět: Citovat

Flaška PB 10kg je cca 18litrů plynu na čerpačce, ale bacha na zbytkovou vodu ve flaškách, kupuj ty po revizi tlaku, pokud ti tam vlítne voda tak je průser , svíčky ven a vodvoudnění regulátoru je docela zábava, jo a hlídej u starejch motorů vůli na ventilech, při každodenním provozu hořej jak fagule Laughing
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com