Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pánové poraďte mi co s papírama na 1203 ROL
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 8:08 pm    Předmět: Citovat

Ano sepsali by jste kupní smlouvu s nějakou symbolickou cenou.


Promiň, ale mě (a pravděpodobně i Alvovi) z tebe asi pukne hlava.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 8:12 pm    Předmět: Citovat

j.karel napsal:
Ano sepsali by jste kupní smlouvu s nějakou symbolickou cenou.


Promiň, ale mě (a pravděpodobně i Alvovi) z tebe asi pukne hlava.

jo,..tak už se na mě vykašlete Wink nák to dopadne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ovocny



Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Dálný východ

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 8:28 pm    Předmět: Citovat

Ty mas naprosto sileny pristup, vsechno musi byt ted hned Very Happy Priste az budes neco takoveho resit tak si rekni "tyden je dost casu" a pockej co ti kdo poradi a pak se rozhodni. Zas tak kratky ten zivot neni abych musel hned ten den letet nekam neco odhlasovat a mozna si tim i ty starosti usetris Wink
_________________
+
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 8:37 pm    Předmět: Citovat

hele,..já sem oproti tomu , co ted řešim jen lehkej případ blba,...Very Happy
odeslal sem balík s dušema jednomu zájemci, a ten mi je odřek s tim,..že to nejsou oni že chtěl jiný,..tak sem mu řek,,.ok,.pošli to za stejnou cenu z5 ,..(posílal sem to za 400 + 142 dobírka,...a on že přeci nebude platit 2x dobírku,..že mi to pošle za 542 + dobírka,.že jinak by prodělal,..a nedokážu mu vysvětlit jednoduché matematické počty Very Happy a furt mu to nemůže dojít, že když on zaplatí 542 a pak dostane 542, že výsledek je 0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 9:21 pm    Předmět: Citovat

na jedný straně se těch 142 přičítá a na druhý odečítá

no prostě podtrženo sečteno těch 142 si sebere pošta , a pokud on nechce být v nínusu tak je musí k ceně přičíst , ale to potom zaplatíš to poštovný 2x ty

takže těch 142 musíte prodělat oba
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 11:30 pm    Předmět: Citovat

Sice se s pravdepodobnosti limitne se blizici 100% vystavuju riziku, ze me nekdo ztetne za offtopic, ale jestlize se prodavajici s kupujicim shodnou na tom, ze to zpiskal prodavajici a nese odpovednost (naklady),
tak je logicky, ze kupujici vracejici spatne poslany zbozi musi zinkasovat o to jedno postovny vic, protoze to platil.

Jestli pri prevzeti baliku zaplatil 400+142, a pak to posila zpatky, za coz poste necha dalsich 142, tak (pokud je domluveno, ze z toho ma vyjit s nulou, protoze to nezpusobil) musi chtit zinkasovat 542+142, protoze jinak bude v minusu...
Holt minusuje se jen tech 400; zatimco 142 se trapne pocita s kazdym pohybem znova do plusu, tam se ten minus ne a ne objevit...
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 12:33 pm    Předmět: Citovat

Jestli pri prevzeti baliku zaplatil 400+142, a pak to posila zpatky, za coz poste necha dalsich 142 -- no jo,.ale když sem to odesílal, tak sem zaplatil 142 ze svýho a pak mi to vrátil on, když zaplatil balík, když mi to ted pošle,..zaplatí 142 a pak se mu to zase vrátí složenkou, ..zkrátka zaplatil 542 a dostane 542 , proč by měl zaplatit 542 a dostat 684,.. to nechápu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ovocny



Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Dálný východ

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 1:09 pm    Předmět: Citovat

Ale on realne vyda tech 142 i na cestu zpatky takze pokud by jsi mel platit opravdu vsechno a nedomluvili jste se na rozdeleni postovneho napul tak je to+ dalsi postovne. Proste ta dobirka k tobe je o tech 142,- zase drazsi.
Proto nemam rad ceskou postu, posilani drobnosti to strasne prodrazuje.

A k puvodnimu tematu. Rozhodne jsem nechtel naznacit ze jsi blb, naopak se mi tve nadseni celkem zamlouva. Jen proste rikam ze nekdy je lepsi sve nadseni mirnit a nejdriv si to rozmyslet nez se do toho rovnou vrhnout po hlave, usetris si tak casto dost energie na polovicata reseni a muzes to udelat napoprve a bez komplikaci.
_________________
+
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 3:48 pm    Předmět: Citovat

jojo,.už je mi to jasný,.s tou poštou,..ale já nic platit navíc nebudu, když je to jeho vina,...napsal na muj inzerát,..a pak zjistil že to nepotřebuje,..kdyby to bylo aukro,..dal bych mu co proto !!!
jinak k tematu: pan jirouš mi napsal, že je nechce,..ale že mi je za 800 zruší, mezitim dopoledne s tim byl táta na úřadě,.. a tam mu řekli vlastně to samý,..že si musíme sepsat plnou moc s tim, od koho sem to koupil, potom se to odhlásí, přihlásí na mě a pak vyřadí(žádnej eko, jen 800 kč), ještě k tomu musim sepsat, že s toho mám králíkárnu, takhle mu to poradili na MeÚ , takže hned ve středu bude vyřešeno a odhlášeno, tim sem rád, že to takhle dobře dopadlo, a pojištovna mi pošle počítám 500 pokutu,..což zaplatim svou blbost, a budu ponaučen Wink
možná to tu poslouží více lidem, co maji auto v polopřevodu a neví co s tim dál, když už ho nechtěj používat, jinak prý je nová vyhláška, právě kvůli polopřevodum,..že se auto musí přihlásit,.a ted si nejsem jistej do kolika dnů,..od prodeje , takže sem docela rád, že svoji 1203 v polopřevodu nemám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 4:05 pm    Předmět: Citovat

Ne, oni to všichni ostatní chápou- Jinak kvuli všem tle králíkárným už zas za chvíli bez ekolikvidace nepujde odhlásit auto z papírů Mad
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ovocny



Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Dálný východ

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 4:25 pm    Předmět: Citovat

Nechci ti do toho kecat ale pokud to auto neni kralikarna jako ze neni a uz ani fyzicky neexistuje tak me prijde lepsi varianta dat tech 800,- tovarnikovi. On ti da papir o likvidaci a nebude nikde zaznam ani o kurniku ani o cemkoli co by nebyla pravda. nehlede na to ze radsi bych dal penize jemu nez uradum Very Happy
_________________
+
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 6:25 pm    Předmět: Citovat

odhlášeno vyřízeno,.a eště byla pani tak hodná, že jako datum odhlášení napsala datum zrušení pojistky,.. to by mi asi nikdo jinej neudělal,..sice nemám rád úřady,..ale tady mě opravdu mile překvapili
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com