Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pakárny při přehlašování, aneb dej volovi funkci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 9:29 pm    Předmět: Citovat

Pánové, a je to na tuty schválený? Já jsem s tím sice trochu polašil na Ladaklubu a na Mercedesfóru, ale tam úplně dole je kolonka, že doufaj, že to vejde v platnost už 1.7.2012 . Třeba jim to vrátěj, protože je tam dost nejasností. Jako pár stovek za přepis navíc oželím, nepřepisuju auto každej měsíc, ale(!) nejde mi do hlavy to o povinném ručení. To jako i když budu mít čerstvě po technický a zapomenu zaplatit ručení, zaplatim pozdě, tak budu muset znovu na technickou?
Dál co si mám představit pod pojmem, že když neprojdu STK a do 30ti dnů neopravim, tak magistrát prohlásí auto za nezpůsobilý? Vždyť teď tím, že neprojdu, tak je nezpůsobilý rovnou (popřípadě po 30ti dnech, když to nebude úplně krutá zavada, kdy mi to nedaj ani na měsíc) To jako auto vyřaděj nějak z registru, nebo co? Co když to opravim až za x měsíců (logicky s tím nebudu jezdit)? Mám na to dost otázek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 10:21 pm    Předmět: Citovat

Jelen napsal:
Mám na to dost otázek.


Pokud to bude platit, tak odpověď nebude tady, ale v nějakém prováděcím předpisu - který bude vydán zcela jistě do několika desetiletí od vydání zákona a do té doby si to každý úřad bude řešit po svém.

Prostě v tom bude ještě větší bordel.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 12:17 am    Předmět: Citovat

Nevim chce se mi ňák blejt, ornung je ornung ale je uz to ňák moc, ale freedom není tedom, s pytlom bruto bez pytla něto, to nám zakéžou za chvíli dlouhý vlasy i u žen, texasky budou na lékařskej předpis, papíry a archývy stejně neušetřej protože to stejně musej i po odhlášení ukládat a schovávat, akurát votravujou slušný lidi, lumpum je to jedno ti nato stejně z vysoka serou a doluj něco z někoho co nic nemá a bydlí na OÚ, právnická klika bude za se mít džob, zlatý rudokožci Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Kozy Kozy Kozy morm Pindour Pindour Pindour troska troska troska Rust in pieces chybí už jen povinný čipování všech koček psů a lidí od dosaženého třetího dožitého roku, zdanění 100% příjmu a zákaz jízdy na červenou oranžovou zelenou modrou(bílou) a zavedení mýta na silnice 1.,2. i 3.tříd, zimní gumy v létě, všechny křižovatky předělat na kruháče, jízda jen s plně obsazeným vozidlem ,100%lihu v benzínu, jízda ve špičče pouze s vozidly euro 5 a 5 hvězd NCAP a nakonec přestavba všech silnic tak aby všechny byly jenom z kopce. Nasranej Mulimrdka Mulimrdka Mulimrdka ANNAH Pakarna Pakarna Pakarna morm morm morm
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 4:00 pm    Předmět: Citovat

Jelen napsal:
To jako auto vyřaděj nějak z registru, nebo co? Co když to opravim až za x měsíců (logicky s tím nebudu jezdit)?

Můžeme se modlit, že jim bude stačit deponace... i kdyz i to je opruz (a kdyz uz nic jinyho, tak to zkracuje zivotnost originalniho TP, kazdej zbytecnej zaznam navic zmensuje volny misto v nem)
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 6:09 pm    Předmět: Citovat

Pepo, už ti někdo někdy řekl, že jsi Mulimrdka ?
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Luboš



Založen: 25.12.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 7:46 pm    Předmět: Citovat

Docela mě zajímá, zda do té doby budu moci všechny své veterány, dosud v polopřevodu nebo psané na původní majitele, konečně bez nezákonného ekovýpalného přepsat...
_________________
Škoda 1203 ROL, 1972
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com